Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

Bzdury, bzdury szanowny APZ. Staramy się utrzymać porządek, podejrzenia że dbamy o czyjeś interesy to nieprawda. Można mieć czasem takie wrażenie, to wynika zwykle z trudności w rozstrzygnięciu danego problemu.

 

Tak można w nieskończoność.Bzdury ,bzdury , bzdury..........O jakim porządku Redakcja prawi??? . Tym co się zwie ............"mam przyzwolenie"??? .Rozstrzygajcie problem ale względem regulaminu jaki stworzyliście.Tak będzie sprawiedliwie.:sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Przypomnijmy zasady, jakich staramy się przestrzegać:

- Forumowicz nie może się reklamować; bierze udział w dyskusjach, co często daje powód do mówienia do produktach. Tu jest najwięcej trudności z moderacją.

- Płatny Profil ani profil ekspercki nie upoważnia do zamieszczania ofert handlowych. Nie ma tu wyjątków.

- Osoby typowane przez forumowiczów jako łamiące regulamin w kwestiach produktowych i reklamowych, są proszone o wykupienie Płatnego Profilu.

- Forum nie zastępuje sądu. Naświetlenie tematu, wymiana opinii jest uprawniona, ale: wymierzanie sprawiedliwości poprzez ponawiane wpisy nie jest akceptowana. Ten punkt również często jest trudny w realizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnijmy zasady, jakich staramy się przestrzegać:

- Forumowicz nie może się reklamować; bierze udział w dyskusjach, co często daje powód do mówienia do produktach. Tu jest najwięcej trudności z moderacją.

- Płatny Profil ani profil ekspercki nie upoważnia do zamieszczania ofert handlowych. Nie ma tu wyjątków.

- Osoby typowane przez forumowiczów jako łamiące regulamin w kwestiach produktowych i reklamowych, są proszone o wykupienie Płatnego Profilu.

- Forum nie zastępuje sądu. Naświetlenie tematu, wymiana opinii jest uprawniona, ale: wymierzanie sprawiedliwości poprzez ponawiane wpisy nie jest akceptowana. Ten punkt również często jest trudny w realizacji.

 

Redakcja jak sama mówi stara się przestrzegać............ale nie przestrzega.Są wyjątki.Dlaczego??? Na proszeniu się kończy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosimy o zgłoszenie przykładów wpisów łamiących regulamin. Wyjaśnialiśmy już że prawo nie działa wstecz. To że się okazało, że Elfir to nazwa firmy, nic nie wnosi. Gdyby to był nick Usługi ogrodnicze, sprawa byłaby oczywista. Podobnie z pozostałymi przykładami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie, problem istnieje w zupełnie innym miejscu :)

Intencje którymi kierują się "zgłaszający" ;)

Czyli nie tylko ja mam wrażenie, że te zgłoszenia wynikają z chęci podstawienia nogi tym osobom, których się prywatnie nie lubi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie tylko ja mam wrażenie, że te zgłoszenia wynikają z chęci podstawienia nogi tym osobom, których się prywatnie nie lubi..

Dokładnie tak :)

... bo gdy nie ma się argumentów na własne tezy, kończy się to:

"gupi jazdeś" lub "prosie Pani, a on to bąki puszcza" ;)

Edytowane przez Chef Paul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy dla Was, inwestorów i właścicieli domów. Zawsze tak było i będzie.

Cytat podał Pan ze sprawy Jareko, zaufanego doradcy na tym forum, w którego życiu wydarzyły się dwie katastrofy - zawodowa i osobista. Wielu forumowiczów sparzyło się na kontakcie z Jareko, więc ich żal jest zrozumiały. Temat był i jest na forum. Nie pozwoliliśmy tylko, by dobić ciężko chorego wtedy człowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy dla Was, inwestorów i właścicieli domów. Zawsze tak było i będzie.

Cytat podał Pan ze sprawy Jareko, zaufanego doradcy na tym forum, w którego życiu wydarzyły się dwie katastrofy - zawodowa i osobista. Wielu forumowiczów sparzyło się na kontakcie z Jareko, więc ich żal jest zrozumiały. Temat był i jest na forum. Nie pozwoliliśmy tylko, by dobić ciężko chorego wtedy człowieka.

 

Z tym sie zgodzic nie mooge. Ja osobiscie jak i po mnie kolejni inwestorzy, wlaczajac w to kolege kepek20 zostali przez Pana Jarka wyrolowani po wyzdrowieniu i powrocie jareko do biznesu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że się okazało, że Elfir to nazwa firmy, nic nie wnosi. Gdyby to był nick Usługi ogrodnicze, sprawa byłaby oczywista. Podobnie z pozostałymi przykładami.

 

Bzdura! Nick "Elfir" jest bezpośrednio związany z działalnością gospodarczą i według regulaminu powinien zostać U SU NIĘ TY! TAK MÓWI REGULAMIN! Więc albo usuńcie ten nick (gwiazdeczki), albo zmieńcie regulamin na "misiewiczowski".

 

A co z kominiarz kontra kamieniarz?

 

Do czego to dochodzi, że trzeba wymagać od redakcji respektowania regulaminu tego forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura! Nick "Elfir" jest bezpośrednio związany z działalnością gospodarczą i według regulaminu powinien zostać U SU NIĘ TY! TAK MÓWI REGULAMIN! Więc albo usuńcie ten nick (gwiazdeczki), albo zmieńcie regulamin na "misiewiczowski".

 

A co z kominiarz kontra kamieniarz?

 

Do czego to dochodzi, że trzeba wymagać od redakcji respektowania regulaminu tego forum :)

 

Ile razy Liwko był banowany? Z 10-15 razy? Regulaminowo nie było powodu, by Pana przywracać w prawach forumowicza. Ale zawsze to robiliśmy. A teraz każe Pan nam zmieniać nick osoby która od wielu lat używa neutralnego znaczeniowo nicka. Prosimy, niech Pan znajdzie wpisy Elfir, które są ofertą handlową. Wtedy będzie miał Pan argument, z którym trudno będzie dyskutować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosimy, niech Pan znajdzie wpisy Elfir, które są ofertą handlową.

 

Literalnie każdy wpis, a to za sprawą:

Mam wątek w dziale "Ogłoszenia drobne"

 

No i Redakcja ma zgryz, bo skoro Jej wolno, to innym także - przy czym "część" tych innych, stara się nie udzielać w wątkach które nie są związane z ich działalnością z ogłoszeń drobnych.

 

I nie jest to ani złośliwość, ani atak personalny - to tylko stwierdzenie faktu.

 

Ps. Ale może mój głos jest nieważny, bo też byłem szczodrą ręką karmiony pokarmem dla małp - może nawet częściej niż Liwko:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O mnie chodzi.

Od czasu nowotworu zawalilem wszystko. Byl watek i w pewnym momencie zostal zablokowany gdyz tak jak teraz pojawiaja sie wpisy osob nie zwiazanych z tematem. Pozniej nastapila zmiana forum na niwa wersje i moj watek zniknal.

Wychodzilem na prosta ale zalegloscu znow spowodowaly zawirowania. Zreszta jak ktos przrczyta od poczatku a nie pozniejszy sad kapturowy na moj temat. wyrobi sobie zdanie.

To moja i tylko moja wina ale to co tam sie wypisuje na moj temat czasem podchodzi wrecz pod prokuratora.

Mam nick jareko z ktorego wogole nie korzystam. Jesli sie odezwe to tylko w tamtym watku.

Jestem tu dalej bo wiem ile glupot sie tu wypisuje i jak szkodzi zamiast doradzac w temacie okiennym.

Ciesze sie ze moge z innymi podzielic sie wiedza i doradzic.

Nie reklamuje siebie bo juz nie ma co reklamowac. Firma zostala pograzona i bedzie zamknieta.

Powoli mam juz tego dosc i zbieram sie od kilku miesiecy z pozegnaniem sie z tym miejscem.

Redakcja zbiera ciegi za moja osobe zupelnie niepotrzebnie bo winy w tym wszystkim nie ma zadnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym sie zgodzic nie mooge. Ja osobiscie jak i po mnie kolejni inwestorzy, wlaczajac w to kolege kepek20 zostali przez Pana Jarka wyrolowani po wyzdrowieniu i powrocie jareko do biznesu

Z uwagi na to ze nie raz wypowiada sie Pan na moj temat i to nie zawsze zgodnie z prawda jak i czesto insynuujac pewne sytuacje odpowiem.

Faktycznie jesienia 2012 po operacji chemii i dwumiesiecznych naswietlaniach powrocilem do wykonywania zawodu choc nie powinienem. Do konca roku bylem bowiem na morfinie i narobilem glupot.

Nie pisalem o tym bo g.... to pana i innych obchodzi.

Nie pisalem takze o tym ze jak wiesc sie rozeszla ze jareko ma raka to wszystkie firmy z ktorymi wspolpracowalem wycofaly sie z kredytu kupieckiegp

Nie pisalem o tym ze wplacane zaliczki byly przeksiegowane na rzecz tego kredytu.

Bo to byl moj i tylko moj problem jak z tego wszystkiego wyjsc.

Czesc osob splacam na tyle na ile moge a durne pytania o wakacje czy ferie daja tylko satysfakcje pytajacemu ze jeszcze bardziej gnoi czlowieka.

Kilka osob majacych jak widac wiecej instynktu samozachowawczego polecilo mnie i w usludze trojstronnek na okna i montaz odzyskało juz swoje pieniadze.

Czesc dogadala sie i faktycznie ze strata ale odzyskala pieniadze.

Forum faktycznie wywindowalo moja firme ale tez ja pograzylo.

A ze Panu i innym wydaje sie ze mam schowane w skarpecie miliony to nie moj problem.

Na prosta bede wychodzil latami i mam tylko nadzieje ze za mojego zycia mi sie to uda

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja tak jak liwko banowany najbardziej forumowicz.Nie!!! Droga i panująca nam Redakcjo.To nie osobiste względy kierują mną przy użyciu słowa "naciągacz".Paul źle to zinterpretował. Trzeba ten tumult niszczyć w zarodku by nie było takich kpiących opinii z ich strony.Nie dajmy się zwariować.Mało dowodów na reklamowanie bez PP ma Redakcja???. To Wasze pieniądze nie moje.Dajecie dyspensę tym co Was oszukują???Można w nieskończoność wymieniać tych forumowiczów którzy łamią jawnie regulamin FM.Paul tak tu nazwany mistrzem złotej patelni nie reklamuje swojej działalności.??? Greenagaz ma poczucie pewności bo mu Redakcja w chwale nadała i może z tym robić co chce???Żenua Droga Redakcjo i nie względy osobiste mną kierują tylko to w jaki sposób Redakcja traktuje poszczególnych forumowiczów.O karingtonie nie wspomnę.To popis ignorancji ze strony Redakcji.Tak być nie powinno.Słuchacie tylko tych ,których chcecie???Głos większości się nie liczy???. Żenua.:mad::mad::mad:

 

W stopce napisałem prawdę posługując się tym Wielkim człowiekiem.

Edytowane przez niktspecjalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...