Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

O mnie chodzi.

Od czasu nowotworu zawalilem wszystko. Byl watek i w pewnym momencie zostal zablokowany gdyz tak jak teraz pojawiaja sie wpisy osob nie zwiazanych z tematem. Pozniej nastapila zmiana forum na niwa wersje i moj watek zniknal.

Wychodzilem na prosta ale zalegloscu znow spowodowaly zawirowania. Zreszta jak ktos przrczyta od poczatku a nie pozniejszy sad kapturowy na moj temat. wyrobi sobie zdanie.

To moja i tylko moja wina ale to co tam sie wypisuje na moj temat czasem podchodzi wrecz pod prokuratora.

Mam nick jareko z ktorego wogole nie korzystam. Jesli sie odezwe to tylko w tamtym watku.

Jestem tu dalej bo wiem ile glupot sie tu wypisuje i jak szkodzi zamiast doradzac w temacie okiennym.

Ciesze sie ze moge z innymi podzielic sie wiedza i doradzic.

Nie reklamuje siebie bo juz nie ma co reklamowac. Firma zostala pograzona i bedzie zamknieta.

Powoli mam juz tego dosc i zbieram sie od kilku miesiecy z pozegnaniem sie z tym miejscem.

Redakcja zbiera ciegi za moja osobe zupelnie niepotrzebnie bo winy w tym wszystkim nie ma zadnej.

 

Nie tutaj miejsce na tłumaczenia, jest osobny wątek. Twoja wiedza jest ogromna, twoje odejście z forum będzie stratą. Za jedno Cię podziwiam, mógłbyś trzasnąć drzwiami jednak przyjmujesz to wszystko z godnością chcesz wyjść. Gdybyś miał silę to powinieneś powrócić do nicka jareko aby nie było że się ukrywasz.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Z uwagi na to ze nie raz wypowiada sie Pan na moj temat i to nie zawsze zgodnie z prawda jak i czesto insynuujac pewne sytuacje odpowiem.

Faktycznie jesienia 2012 po operacji chemii i dwumiesiecznych naswietlaniach powrocilem do wykonywania zawodu choc nie powinienem. Do konca roku bylem bowiem na morfinie i narobilem glupot.

Nie pisalem o tym bo g.... to pana i innych obchodzi.

Nie pisalem takze o tym ze jak wiesc sie rozeszla ze jareko ma raka to wszystkie firmy z ktorymi wspolpracowalem wycofaly sie z kredytu kupieckiegp

Nie pisalem o tym ze wplacane zaliczki byly przeksiegowane na rzecz tego kredytu.

Bo to byl moj i tylko moj problem jak z tego wszystkiego wyjsc.

Czesc osob splacam na tyle na ile moge a durne pytania o wakacje czy ferie daja tylko satysfakcje pytajacemu ze jeszcze bardziej gnoi czlowieka.

Kilka osob majacych jak widac wiecej instynktu samozachowawczego polecilo mnie i w usludze trojstronnek na okna i montaz odzyskało juz swoje pieniadze.

Czesc dogadala sie i faktycznie ze strata ale odzyskala pieniadze.

Forum faktycznie wywindowalo moja firme ale tez ja pograzylo.

A ze Panu i innym wydaje sie ze mam schowane w skarpecie miliony to nie moj problem.

Na prosta bede wychodzil latami i mam tylko nadzieje ze za mojego zycia mi sie to uda

EOT

 

Rozumiem wszystko, choroba i inne perturbacje po drodze, ale dysponowanie zaliczkami w swim zakresie, powierzonymi w celu wpłaty na poczet okien do fabryki, to delikatnie mówiąc wyłudzenie. Wszyscy zainteresowani inwestorzy w odzyskaniu powierzonych w zaufaniu Panu pieniędzy o tym zostali poinformowani przez fabryki u których szukali informacji czy pomocy. Jeśli chodzi o "wakacje" to dobrze Pan wie kto był ich autorem, proszę o tym kimś wspomnieć bo nie wtajemniczony forumowicz gotów pomyśleć, że to ja takie farmazony wypisywałem.

Wiem jedno, Pana podpis na umowie, czy też porozumieniu spłaty długu nie jest wart funta kłaków.

Moda proszę o przeniesienie owych postów do odpowiedniego wątku bo na tych postach napewno się nie skończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

APZ

Chetnie bym powrocil ale z drugiej strony kazda moja wypowiedz wywolywalaby lawine heitu.

Nie wazna bylaby teresc. Juz teraz jak ostrzej wypowiedm sie o glupocie niektorych pojawia sie "sprawiedliwy" by przypomniec ze nie mam prawa sie wypowiadac. Juz bylo tak kilka razy.

Poza tym jareko znow kojarzylby sie z pozyskiwaniem klientow przez FM

Dopiero bylaby jatka i kazdy temat zasmiecany wycieczkami pod moim adresem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

APZ

Chetnie bym powrocil ale z drugiej strony kazda moja wypowiedz wywolywalaby lawine heitu.

Nie wazna bylaby teresc. Juz teraz jak ostrzej wypowiedm sie o glupocie niektorych pojawia sie "sprawiedliwy" by przypomniec ze nie mam prawa sie wypowiadac. Juz bylo tak kilka razy.

Poza tym jareko znow kojarzylby sie z pozyskiwaniem klientow przez FM

Dopiero bylaby jatka i kazdy temat zasmiecany wycieczkami pod moim adresem.

Masz rację, że byłoby trudno nawet bardzo trudno. Jednak to byłaby prawdziwa walka.

 

Tak ku... trudno zrozumiec ze zamiast stawac na nogi by wywiazac sie z umow stoczylem sie po rowni pochylej ?

Ze firma juz realnie nie istnieje po 30 dzialalnosci ?

 

Zrozumieć to jedno, a pogodzić się z utratą 20-30 tysięcy to drugie. Ludzie pracują na to rok.

Ile jest warte życie ludzkie?

Trzeba wyjść wysoko poza orbitę aby zrozumieć drugą osobę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razy Liwko był banowany? Z 10-15 razy? Regulaminowo nie było powodu, by Pana przywracać w prawach forumowicza. Ale zawsze to robiliśmy. A teraz każe Pan nam zmieniać nick osoby która od wielu lat używa neutralnego znaczeniowo nicka. Prosimy, niech Pan znajdzie wpisy Elfir, które są ofertą handlową. Wtedy będzie miał Pan argument, z którym trudno będzie dyskutować...

 

Za co byłem banowany? Za złamanie regulaminu ( w większości niesłusznie przez anonimowych moderatorów). Więc skoro ode mnie moderatorzy wymagają przestrzegania regulaminu, to ja MAM PRAWO wymagać tego samego od nich.

 

Paragraf 5, punkt 2.5 C niniejszego regulaminu mówi:

 

Nicki (loginy)... związane z działalnością gospodarczą są niedozwolone i będą U SU WA NE!

 

I nie palcie głupa, bo regulamin w tej sprawie wypowiada się jasno, a Elfir EWIDENTNIE go łamie. Chcecie porządku na tym forum, a sami wprowadzacie burdel.Jeszcze raz powtórzę. Albo wygwaizdkujcie nick Elfir jako niezgodny z regulaminem, albo zmieńcie regulamin i przywróćcie wygwiazdkowane nicki. Wtedy będzie sprawiedliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Paul tak tu nazwany mistrzem złotej patelni nie reklamuje swojej działalności.??? ...

Dobre :)

Pisząc ostatnie posty w tym temacie, miałem akurat na myśli inną osobę ("bumerang) :) ... ale "uderz w stół ..." :)

Jaką to niby swoją "działalność" reklamuję na forum ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki dobroduszny z książkami ..,a nie wiesz............pomyśl.:p.

 

Jakżesz mogłem o tym nie pamiętać :)

Dzięki reklamie (nielegalnej, bez PP) na FM sprzedaję ich dziesiątki tysięcy :)

Ròwnież dzięki tej reklamie, Forumowicze przyjeżdżają do mnie na kolacje :)

 

ps - prowadzę jeszcze inną działalność na tym forum (choć ostatnio mało aktywnie) ... ostrzegam forumowiczów przed zatruciami pokarmowymi, niestrawnością a nawet zwykłą sraczką :D ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż.. prawda jest taka że znamy się z Redaktorem z Muratora. Poznaliśmy się dawno temu temu w Wielkiej Brytanii:

 

Na spotkaniu byli: ja, Grenngaz, Chef Paul i Elfir przebrana za faceta. Wtedy jeszcze się wstydziła swojej kobiecości.

Od tamtej pory ja zrobiłem majątek na farbie a Paul wysyła za pobraniem puszkę sosu swojej produkcji do każdego nowo zarejestrowanego Forumowicza. To też wyjasnia częste bany dla Artura i Liwka. Najlepsi klienci jak do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż.. prawda jest taka że znamy się z Redaktorem z Muratora. Poznaliśmy się dawno temu temu w Wielkiej Brytanii:

 

Na spotkaniu byli: ja, Grenngaz, Chef Paul i Elfir przebrana za faceta. Wtedy jeszcze się wstydziła swojej kobiecości.

Od tamtej pory ja zrobiłem majątek na farbie a Paul wysyła za pobraniem puszkę sosu swojej produkcji do każdego nowo zarejestrowanego Forumowicza. To też wyjasnia częste bany dla Artura i Liwka. Najlepsi klienci jak do tej pory.

 

Ty to rżniesz głupa,udajesz głupa ,czy jesteś głupem.Naciągasz Redakcje na wielką kasę tak jak Paul i pozostali.Ślepy jesteś czy udajesz.Pozbądź się tej obłej otoczki i bądź sprawiedliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to rżniesz głupa,udajesz głupa ,czy jesteś głupem.Naciągasz Redakcje na wielką kasę tak jak Paul i pozostali.Ślepy jesteś czy udajesz.Pozbądź się tej obłej otoczki i bądź sprawiedliwy.

Z: całokształtu Twoich wypowiedzi wynika, że to co gotujesz może wpływać nie tylko na problemy gastryczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z: całokształtu Twoich wypowiedzi wynika, że to co gotujesz może wpływać nie tylko na problemy gastryczne :)

 

Co w tym widzisz złegohttp://images83.fotosik.pl/281/75cf2948ee06b2ee.jpg.Bez PP jesteś niepoprawny wbrew regulaminowi.Udajesz nierozumnego??? Taki charytatywny się zrobiłeś.fe nieelegancko Paweł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Bez PP jesteś niepoprawny wbrew regulaminowi...

"niepoprawny wbrew regulaminowi" :) w znaczeniu ?

 

... Udajesz nierozumnego??? ...

nic nie muszę udawać :) ;)

 

... Taki charytatywny się zrobiłeś.fe nieelegancko ...

masz coś przeciwko charytatywności ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...