Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Podaj mu swojego maila , tego mu finlandia jeszcze nie zablokował ;).Ale kto wie.;) .Śpiesz się ,czas ,czas.:D

 

Jak A. będzie chciał mu pomóc, a nie tylko pokazać kolejny raz że ma gdzieś regulamin forum to ma przecież namiary w ramce PP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak A. będzie chciał mu pomóc, a nie tylko pokazać kolejny raz że ma gdzieś regulamin forum to ma przecież namiary w ramce PP.

 

Przy okazji spytam.Czy tylko on spędza ci sen z oczy jako nieregulaminowy forumowicz??? .Jego wielonickowość tak ci przeszkadza ,że regulaminowo ciachasz każde jego nowe wcielenie ??? .Zapytam więc czy dotyczy to wszystkich ,którzy powracają ???. Jeśli nie, to dlaczego regulamin ich nie dotyczy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji spytam.Czy tylko on spędza ci sen z oczy jako nieregulaminowy forumowicz??? .Jego wielonickowość tak ci przeszkadza ,że regulaminowo ciachasz każde jego nowe wcielenie ??? .Zapytam więc czy dotyczy to wszystkich ,którzy powracają ???. Jeśli nie, to dlaczego regulamin ich nie dotyczy???

Tak, widziałem wczoraj Twoje pytanie. Po raportach uznałem że chodzi o zgłaszany wczoraj przypadek z tematu o kominkach (szybciej zareagował inny moderator "dyżurny").

Ale skoro tak często o to pytasz, więc przypomnę posty sprzed miesiąca:

 

Finlandia.

Dotyczy to tylko Arturo czy regulaminowo dajesz go z automatu każdemu wielonickowcowi???. Wiesz pytam bo to dla mnie ważne.

Jeszcze jedno.Punktujesz wedle uznania czy za zasługi???

Dotyczy to tylko Arturo ???. Jeśli ktoś ma nieskazitelne konto u ciebie w kajecie to może jeździć po wszystkich , a ty bo on/ona w rzeczy samej nie recydywa to udajesz ,że nic się nie dzieje traktując sprawę po imieniu "jemu wolno bo zasłużony ".??? Jeśli możesz to także ważne dla mnie.

Odpowiedź:

Pytasz - odpowiadam. Nie każdemu. Są przypadki, gdy jakiś nick jest "spalony" z różnych powodów. Są synowie marnotrawni.

Są osoby, które działały np. jako nick firmowy - ale po ocenzurowaniu wróciły już prywatnie i zgodnie z zasadami czy też pracownicy jednej firmy logujący się w np. w tematach odkurzaczy. To nie jest sztywny szlaban.

Recydywa w sensie prawnym dotyczy określonego wykroczenia. Złodziej złapany na jeździe po pijanemu nie jest recydywistą. Jest tylko typem mającym częste problemy z prawem.

oraz

W przypadku Arturo to notoryczne łamanie regulaminu i okazywanie braku szacunku Forum. Czasem toleruję nowe nicki zakładane przez zbanowanych o ile służą one wyjaśnieniu sytuacji. Tak też było rok temu z Arturo. W tej chwili jego nowe wcielenia są tylko chęcią jawnej demonstracji hasła "i co mi zrobicie". ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, widziałem wczoraj Twoje pytanie. Po raportach uznałem że chodzi o zgłaszany wczoraj przypadek z tematu o kominkach (szybciej zareagował inny moderator "dyżurny").

Ale skoro tak często o to pytasz, więc przypomnę posty sprzed miesiąca:

 

 

Odpowiedź:

 

oraz

 

Chodzi mi jak zawsze o zasadę o której mało mówisz.Ktoś jak kameleon miał kilkanaście wcieleń.Banowałeś go za dyskusje i słownictwo .Zamieniał awatara i dalej robił co chciał.Teraz też tak robi ma kolejny nick i nic mu zrobić nie wolno.Pytam dlaczego.Zbanowałeś mi syna dożywotnio uznając ,że to ja się pod tym nickiem ukrywam sugerując ,że jest to to samo IP.Określiłeś to wtedy jako "podwójna tożsamość". Pytam dlaczego??? Według regulaminy każdy podpadający pod to powinien dostać dożywotniego bana.

Edytowane przez niktspecjalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraportuj ten nick o którym mówisz - może ktoś inny się dopatrzy tego, co sugerujesz, bo jeśli mówisz o sprawie sprzed roku to ja nie znalazem wtedy potwierdzenia dla Twoich sugestii.

O chęci zweryfikowania nicka syna już pisałem do Ciebie całkiem niedawno w PW. Przemilczałeś to brakiem odpowiedzi, także chyba nie chodzi o rozwiązanie sprawy a chęć pokąsania mojej osoby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraportuj ten nick o którym mówisz - może ktoś inny się dopatrzy tego, co sugerujesz, bo jeśli mówisz o sprawie sprzed roku to ja nie znalazem wtedy potwierdzenia dla Twoich sugestii.

O chęci zweryfikowania nicka syna już pisałem do Ciebie całkiem niedawno w PW. Przemilczałeś to brakiem odpowiedzi, także chyba nie chodzi o rozwiązanie sprawy a chęć pokąsania mojej osoby?

 

Przecież wiesz o kim mowa o housciku teraz Władcy przysmaków z warszawskiej Florydy i nie sprzed roku ale kilku ładnych lat wstecz.Jeśli chodzi syna to prowadząc tak skrupulatnie archiwizacje danych masz czarno na białym za co mu dałeś bana.Ja takowej nie prowadzę .Napisałem ci tylko co spowodowało że nick jako podwójna tożsamość ciachnąłeś dożywotnio.teraz mi wypadałoby powiedzieć twoimi słowy

"także chyba nie chodzi o rozwiązanie sprawy a chęć pokąsania mojej osoby"
nie syna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy z zazdrości "paznokcie obgryźli do kości" :)

... próbując nieudolnie naśladować oryginał ;)

Niestety nie ta liga :)

 

Już kiedyś sugerowano, że wszyscy piszący w wątku o kulinariach to ja w wielu osobach :) ;)

 

Nie o ciebie tu chodzi w myśl regulaminu houscik podpada pod bana niezaprzeczalnie co nazywać się powinno obiektywizmem jak wszystkich to jego z nowym wcieleniem choćby zazdrość jak mówisz przesłaniała oczy.Ban. Tak jak za utożsamianie się z kimś innym.Ban.Reklamowanie bez PP .Ban. .........,a rzeczywiście nie ta liga bo Polska liga.Popatrz jeszcze na to kto i kiedy się pojawia.Już to graliśmy nie raz.Bez sugerowania.:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omijam "szerokim łukiem" Twoje niespecjalne kulinarne propozycje, jednakowoż ...

kiedy w swym nawiedzonym (i częściowo niezrozumiałym dla ogółu czytających) bełkocie, zaczynasz "się czepiać" mojej osoby, nie będę pozostawiał tego bez odpowiedzi.

Gotuj sobie co tam Tobie smakuje a innych propozycje pozostaw w spokoju.

To, że coś jest polskie nie musi oznaczać, iż jest złe. Znam ogromną ilość osób które z ogólnie dostępnego, dobrego produktu potrafią wyczarować wspaniałe dania. Niestety Ciebie do grona tych osób zaliczyć nie mogę. Wiesz dlaczego ? Ponieważ jesteś "imitacją" próbującą być oryginałem, a Twoje nieudolne próby naśladownictwa, narażają Cię tylko i wyłącznie na śmieszność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne zauważyłeś swą kąśliwość i uszczypliwość na granicy chamstwa.Tak nie będę się bał tego określenia.Wykreowałeś się na osobę bez skazy , a tak nie jest.Jak chcesz być pragmatyczny to to nie wychodzi niestety.Kiedyś taki nie byłeś.Przeczysz sam sobie krytykując to co pokazuje na talerzu.Tu w tym wątku się wybielasz jak to na miszcza przystało ,a w kulinariach nie masz w krytyce pod moim adresem sobie równych.Żenujące gdy pada to z ust takiego drugoplanowego Chef Paul.Jeśli nagminnie będziesz oferował w kulinariach fałsz pod moją osobą wytknę ci to natychmiast.I pliss za dużo używasz pochodnych od niktspecjalny.Niespecjalnie mi się to podoba .To jest właśnie śmieszne.Wystarczy powiedzieć ,ze do np. flaków wołowych nie dajemy zasmażki na smalcu albo ,że sos chrzanowy który robiła moja babcia to niezdrowe a powinien wyglądać tak i tak.Te bizony ,aligatory,kangury , barany,EKO pozostaw sobie.Na polska ligę to aż za dużo.Co chcesz tym pokazać ,że Polak źle się odżywia??? Tyle mego.:cool: Edytowane przez Tomaszs131
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finlandia uciąłeś dyskurs czyli wywód przeprowadzony na zasadzie logicznego wnioskowania ale pozostawiłeś nie rozwiązany problem wielonickowca zwanego Quścik ,houscik.........itp- teraz władcy przysmaków.Jeszce raz powtórzę po IP dojdziesz ,że to ta sama osoba w tylu wcieleniach.Nick mojego syna który dożywotnio zbanowałeś za "podwójną tożsamość" ,to SpecialOne .Powtarzam skasowałeś go za "podwójną tożsamość". Wypowiedz się.Kazali ci.Zrobiłeś to z automatu czy dlatego ,że mnie nie lubisz i chciałeś jako moderator pokazać mi miejsce w szeregu.To też bym zrozumiał.Ale dlaczego mojego chłopaka.Teraz gdyby moja córka wymyśliła sobie nick na FM i by się zarejestrowała to idąc twoim systemem rozumowania , ją także dożywotnio zbanujesz bo pod moim IP chodzi.Podwójna tożsamość itd.Gdzie jest granica przyzwoitości ,która tolerujesz u innych , a u mnie kasujesz. Edytowane przez niktspecjalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...