Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Finlandia......Nick mojego syna który dożywotnio zbanowałeś za "podwójną tożsamość" ,to SpecialOne .Powtarzam skasowałeś go za "podwójną tożsamość". Wypowiedz się.Kazali ci.Zrobiłeś to z automatu czy dlatego ,że mnie nie lubisz i chciałeś jako moderator pokazać mi miejsce w szeregu.To też bym zrozumiał.....

 

Dzięki za podanie nicka o którego chodzi. Sprawdziłem. To nie ja "zbanowałem Ci syna". Musiałem pogrzebać, bo miałeś wiele wcieleń w których wchodziłeś na forum pomimo bana a na niektórych nickach także pewnie i ode mnie ban mógł się trafić (nie toleruję takiego zachowania: kara to kara i konsekwentnie usuwam nowe wcielenia jeśli kontynuują "działalność" za którą zostały wyrzucone).

Także - od dłuższego czasu formułujesz nieprawdziwe zarzuty w moim kierunku (fakty łatwo sprawdzić u właściciela forum).

 

Skasowałeś pogawędkę z podrabianym...

I tu także się mylisz. Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że próbujesz podważyć zaufanie do mojej osoby. Chciałbym wierzyć, że wynika to tylko z Twojej niewiedzy a nie celowego działania.

Edytowane przez finlandia
Uzupełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podanie nicka o którego chodzi. Sprawdziłem. To nie ja "zbanowałem Ci syna". Musiałem pogrzebać, bo miałeś wiele wcieleń w których wchodziłeś na forum pomimo bana a na niektórych nickach także pewnie i ode mnie ban mógł się trafić (nie toleruję takiego zachowania: kara to kara i konsekwentnie usuwam nowe wcielenia jeśli kontynuują "działalność" za którą zostały wyrzucone).

Także - od dłuższego czasu formułujesz nieprawdziwe zarzuty w moim kierunku (fakty łatwo sprawdzić u właściciela forum).

 

 

I tu także się mylisz. Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że próbujesz podważyć zaufanie do mojej osoby. Chciałbym wierzyć, że wynika to tylko z Twojej niewiedzy a nie celowego działania.

 

Witam Cię Finlandia.Dlaczego odpowiedź na tak proste pytania sprawia Ci tyle kłopotu.Po pierwsze nie wrzucaj mnie do wora z wielonickowcami bo to bardzo niegrzeczne z Twojej strony.Jeśli pojawił się nick który chwilowo założywszy , to dla obrony by wytłumaczyć się w dyskusji co powinno być oczywiste i Ty o tym doskonale wiesz.Piszesz zupełnie niepotrzebnie wyolbrzymiając i na dodatek bym odniósł się do właściciela FM bo i po co , zważywszy na fakt iż uwagę zwracam na zupełnie inny problem.To drugie twoje niegrzeczne.Po trzecie np.zbanowana przez Ciebie osoba nie wie kto tak naprawdę tego dokonał. Jest oczywiście napisany powód bana i do kiedy trwa i nic więcej.Powtarzam nic więcej.Twoja punktacja to swoistego rodzaju mobbing , bo na jakiej podstawie takiej punktacji dokonujesz.Jeśli uważasz to za aż tak potrzebne pokaż skale tej punktacji publicznie i czy jest ona zgodna z regulaminem wtedy forumowicz dowie się za co jest przez Ciebie punktowany.To po czwarte.Po piąte tego to nie rozumiem w ogóle :

konsekwentnie usuwam nowe wcielenia jeśli kontynuują "działalność" za którą zostały wyrzucone
. To dlaczego nie usuniesz w/w ???. Jak widzisz towarzystwo wzajemnej adoracji dało głos ale ich sprawa także wisi i nie została rozwiązana.Odwracając od siebie uwagę najprościej jest kopać konia .Co z nickiem mojego syna???.

 

IP mam dynamiczne to ku uwadze JTKifk.Dynamiczne jeśli wiesz o co chodzi zrozumiesz w mig ,ze za wykroczenie jakieś tam na FM nie można dać po IP bana.Nie mam opłaconej tożsamości u usługodawcy sieci.

 

pzdr. NS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram w całej rozciągłości wpis kolegi Niktspecjalny. Dostałem niedawno 3 dniowego baban za, uwaga "PROWOKOWANIE AWANTURY!!!". Czaicie bazę? Moderatorzy to już prawie jasnowidze. Nie było jak przyczepić się do moich wpisów to profilaktycznie dostałem za rowokację. To jakiś żart? Niektórzy piszą takie rzeczy, że powinni być zbanowani na zawsze, profile płatne to już inna para kaloszy ale ci mają z moderatorami jakiś układ bo ich nic nie rusza. Jestem za tym aby pod każdym banem był jego autor i żeby było wskazane konkretne miejsce "przestępstwa", bo taki zarzut jak prowokacja może być przyklejony każdemu, ot tak profilaktycznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie znowu C, górne , a może dolne.Czego ma dotyczyć twój post.Konkretnie.Jaki masz lub chcesz mieć w tym udział???. Co chcesz mu przekazać, ale nie pytając??? Chodzi ci o płaszcz wodny czy o priv??? W jakim celu tu wszedłeś po to by pytać go aż tak bardzo niemerytorycznie.To temat "Uwagi o naszym forum". Jakie masz uwagi do naszego forum.Konkretnie.:cool:link2jack:cool: Edytowane przez niktspecjalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy lubią nachodzić innych w "realu". Forum zna takie przypadki:D

pamiętamy te "występy" (być może chciał Jej zaproponować coś ze swego menu lub zaprosić na wyśmienite parówki na stację benzynową i się spłoszyła biedaczka) :D ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy tymczasem jeden z MODów kasuje moje posty, które zawierają zdjęcie wstawione pierwotnie przez jego właściciela.

 

Mniejsza o to, nie mają dla mnie znaczenia te posty.

Ale duże znaczenie ma to, że na FM stosuje się cenzurę w stylu 'dobrej zmiany'. To jest bardzo smutne...

 

Dobrze kolega wie, ze samo zdjecie nie bylo powodem usuniecia postu-a jego tresc i brak nawiazania do tematu watku.

Rowniez zdaje sobie kolego swietnie sprawe, ze nie bylo to jedyne zdjecie usuniete z tej strony watku. Usuniete z podobnego powodu.

To delikatnie mowiac zakrawa o hipokryzje.

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?317602-Nie-r%C3%B3bcie-komink%C3%B3w-w-domu-)/page186

Edytowane przez Tomaszs131
uzupelnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...