Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

...

 

 

Nad zgłaszanym przez Ciebie postem się zastanawiam, ale swoją decyzję podejmę jak zapoznam się z kontekstem (nie wiem czy ingerować w całość, czy część).. Chociaż myślę w tej chwili, by się odsunąć od Twojego zgłoszenia, bo ewidentnie idziesz na konflikt a nie chcę by moje działanie było interpretowane jako uleganie szantażowi.

...

.

 

finlandia - w wątku o najtańszym ogrzewaniu domu (link z postu budowlanego laika) śmiało możesz usunąć ze 3 strony - tyle trwa tam bezsensowna dyskusja nad wyższością kuchenki gazowej nad elektryczną i odwrotnie - nie będziesz miał dylematów moralnych nad poszczególnym postem, a wątek stanie się czytelniejszy dla poszukujących najtańszego ogrzewania - o co zresztą już prosił jeden użytkownik (bez zrozumienia u zaciekle tam się przepychających) :)

Edytowane przez przemo1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie idę na konflikt, tylko zawsze liczę na RÓWNE traktowanie wszystkich.

Posty klona Arturo72 jednak skasowałeś? Dlaczego? Dotknęły Cię?

Dotyka mnie każde uporczywe łamanie regulaminu(regulamin 5.2.3), troling i chamskie zachowania.

Dlatego Arturo ma bana, jego nowe wcielenia nie wnoszą nic nowego (a miał ich już kilkanaście - w tym kilka na których miał dłuższe szanse istnienia i pokazania, że jest tu dla wymiany doświadczeń a nie konfliktu) i zawsze kończy się tym samym i wcale nie chodzi o cytowany przez niego wpis:

Ja się zdecydowałem na simple pol-skone u Finlandii. Jak się sprawują dam znać za 10 tygodni :)

Nie jest tajemnicą że zawodowo występuję w roli wykonawcy i zapewne nie u jednego forumowicza coś robiłem. Niestety - w zapytaniach przysyłanych do mojego biura nie każdy chwali się że jest z forum.

 

 

Równe traktowanie nie oznacza że każde zgłoszenie musi być uznane jako zasadne. Każdy moderator Twoje zgoszenie ocenia wg własnego sumienia, bo przypadek "puszczenie bąka" mimo iż mało elegancki nie jest uwzględniony w regulaminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy moderator Twoje zgoszenie ocenia wg własnego sumienia, bo przypadek "puszczenie bąka" mimo iż mało elegancki nie jest uwzględniony w regulaminie.

Ale czuję się tym określeniem 'bardzo poruszony'. Przecież po drugiej stronie jest człowiek - tak tu pisano.

 

A określenie 'durszlak' jest w regulaminie? Litości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ktoś pozamiatał.

 

Całkiem poważnie pytam;

czy wygumkowanie wpisu skierowanego do mnie, było w związku z naruszeniem przez piszącego Regulaminu?

 

Usunięty wpis w żadnym razie nie naruszał moich "dóbr osobistych", ani mojego "wizerunku" - nie raportowałem tego wpisu.

 

No chyba, że "zamiatający" z litości przed samodestrukcją (autora wpisu) dokonał tej czystki, traktując swoją "gumkę" jak mizerykordię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ktoś pozamiatał.

 

Całkiem poważnie pytam;

czy wygumkowanie wpisu skierowanego do mnie, było w związku z naruszeniem przez piszącego Regulaminu?

 

Usunięty wpis w żadnym razie nie naruszał moich "dóbr osobistych", ani mojego "wizerunku" - nie raportowałem tego wpisu.

 

No chyba, że "zamiatający" z litości przed samodestrukcją (autora wpisu) dokonał tej czystki, traktując swoją "gumkę" jak mizerykordię.

Wszystko zależy od tego kto usiłuje Cię obrazić :)

Niektórzy, choćby wylewali na Ciebie wiadro pomyj, obrazić nie są w stanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liwko - to chyba lepszy cytat

No i co z tego ze dzisiejsze normy są tak wysrubowane, skoro architekci chcąc sprostac wymaganiom WT2017 zaczynają nagminnie oszukiwac obliczenia ozc co powoduje ze jest zanizane zapotrzebowanie na ciepło w projekcie. Zauwazałem juz kilka takich przypadków, niektóre to zanizenie dwukrotne w stosunku do dokładnych obliczen ozc. Cel jest jeden przepchniecie PNB i nic wiecej Zadnego zaufania do wyników ozc w projekcie. Jest przepis jest i jego obejscie, w starostwie nikt tego nie sprawdzi bo i jak i tak sie to kręci.

 

jakbyś to ocenił Link2jack ??

jest czy nie jest??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszustwo to może za mocno, ale ja bym się tymi obliczeniami nie sugerował.

 

Jak to nie, przecież za nie płacisz! Płacisz raz, później płacisz drugi raz (np. u asolta) i wychodzą zupełnie inne wartości. A skoro ktoś policzył źle i za to zainkasował pieniądze, to powinien pieniądze zwrócić z nawiązką. Dla mnie to logiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liwko - to chyba lepszy cytat

 

 

jakbyś to ocenił Link2jack ??

jest czy nie jest??

 

Przecież to naprawdę nadaje się do prokuratury. Rzuca oskarżenia na lewo i prawo (mniejsza o to czy słusznie), ale żadnych dowodów na forum nie chce ujawnić. Przecież to ewidentne zniesławienie.

Chyba ktoś go powinien mocno przytemperować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to naprawdę nadaje się do prokuratury. Rzuca oskarżenia na lewo i prawo (mniejsza o to czy słusznie),.......

 

Problem w tym, że w projekcie budowlanym nie ma OZC i nie jest w nim wymagany.

Myli pojęcia - może celowo ?

 

Ps. szerzej opisałem w cytowanym tu wątku.post #4999

Edytowane przez sSiwy12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie, przecież za nie płacisz! Płacisz raz, później płacisz drugi raz (np. u asolta) i wychodzą zupełnie inne wartości. A skoro ktoś policzył źle i za to zainkasował pieniądze, to powinien pieniądze zwrócić z nawiązką. Dla mnie to logiczne.

 

Ja nie otrzymałem żadnych OZC od architekta, wiec zapłaciłem tylko raz. Jakby tak licząc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...