Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

nick "Redakcja" jest nickiem funkcyjnym,a to że nie ma już pana Andrzeja to inna sprawa. Po owocach widać że do FM dołączyła "dobra zmiana" i dlatego wprowadzono takie "innowacje".Smutne jest to że właściciel portalu zlewa nas ciepłym moczem, nie reagując na nasze zapytania czy zastrzeżenia, nic nie tłumacząc.Wpadnę jeszcze tutaj za parę dni i zobaczę co słychać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamie, z całym szacunkiem, gdyby nie to, że piszemy na forum gdzie każdy jest "równy" nie ośmielił bym się do Ciebie zwrócić bez per pan... no ale wiesz co, to nie ma już darmowych serwerów? Ja mam konto na elektrodzie a tam darmowy serwer, wrzucam tam fotki, kopiuję do programers notepad a tam dwie operacje (zamiana https na https oraz jpg na jpg) i nie wiem ile by było tych fotek oraz w nie ważne jakiej rozdzielczości, mog je od razu wklejać na forum :)

 

PS. Pierwszy raz mam okazję napisać co, co pewnie przeczytasz więc bardzo Ci dziękuję za cały Twój wklad w forum. Bardzo często Twoje posty pomagają mi podjąć jedyną słuszną decyzję :)

 

Pozdrawiam

Karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś umieszczałem bazgroły na imageshack.

Pisali, że na bardzo długo...

No i za kilka (dwa?) lat je jakieś żaby zjadły.

Teraz trzymam bazgroły na własnym dysku a i to forum zaczęło je przetrzymywać, wiec nie znikają.

Waga mała, bo to nie fotki a najczęściej szkice.

No i...

Jak ktoś o coś poprosi, schemat czy rysunek, - jak raz mam!

 

Ta jedyna słuszna decyzja...

Słuszna, bo najtwojsza! :lol:

Bardzo się cieszę, że moje podpowiedzi się sprawdzają i pomagają.

Ciągle jednak powtarzam - poczytaj, pomyśl, sprawdź i przelicz czy DLA CIEBIE ma "to" sens.

No i... Coś co się robi nie powinno kłócić się z Naturą i prawami fizyki.

Zawsze można chcieć.

Nie zawsze to co się chce - można.

:lol:

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adminie kochany! Jak na razie po tylu dniach udało się wam jeszcze bardziej spartolić pisanie postów. Teraz już nic nie działa z wyjątkiem pisania rządkiem. Teraz już nawet wpisywanie [/img] nie działa. Jestem coraz bliżej rezygnacji z udziału ( mówiąc do was prościej - klikalności) z bytności na tym forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak trzeba zrobić jakiś mały bunt? Przez tydzień/ dwa zero ruchu na forum? Może to zmotywuje admina do działania? Reklamy, profile płatne - kasa płynie ale żeby zapłacić pare zł za naprawę czyjegoś błędu było szkoda? Po cholerę ktoś się tego czepiał i próbował cokolwiek zmieniać? :(

FM to praktycznie jedyne forum budowlane, którego ciągle używam, mam się z nim pożegnać bo ciężko się z niego korzysta? Bo ktoś ma ludzi w dupie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie to naiwne :)

Na forum jest zarejestrowanych 135115 użytkowników, z czego pewnie połowa (jeśli nie więcej) to konta dawno nieaktywne. Tych bardziej aktywnych, który dali wyraz swojego niezadowolenia z działania forum w tym wątku, niech będzie dla zaokrąglenia 50 osób. Dla 50 osób nikt "świata nie zmieni", skoro ma klikalność i oglądalność na poziomie 70000 np. miesięcznie (oczywiście to duuuuuże uproszczenia, ale mam nadzieję, że jest to jasne).

 

Natomiast dziwi mnie, że najpopularniejsze forum o budowlance odstawia taką szopę. Czas trwania problemów, zdawkowe odpowiedzi admina świadczą jedynie o tym, że forum wyrosło samo z siebie i jest maszynką do dodatkowego dochodu dla wydawnictwa, a teraz kiedy urosło do dużego rozmiaru nikt nie ma pomysłu co dalej i co gorsze, nie zdaje sobie sprawy, że należałoby ten kawałek doinwestować (hosting, firma obsługująca, poprawki itp).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie to naiwne :)

Na forum jest zarejestrowanych 135115 użytkowników, z czego pewnie połowa (jeśli nie więcej) to konta dawno nieaktywne. Tych bardziej aktywnych, który dali wyraz swojego niezadowolenia z działania forum w tym wątku, niech będzie dla zaokrąglenia 50 osób. Dla 50 osób nikt "świata nie zmieni", skoro ma klikalność i oglądalność na poziomie 70000 np. miesięcznie (oczywiście to duuuuuże uproszczenia, ale mam nadzieję, że jest to jasne).

 

Natomiast dziwi mnie, że najpopularniejsze forum o budowlance odstawia taką szopę. Czas trwania problemów, zdawkowe odpowiedzi admina świadczą jedynie o tym, że forum wyrosło samo z siebie i jest maszynką do dodatkowego dochodu dla wydawnictwa, a teraz kiedy urosło do dużego rozmiaru nikt nie ma pomysłu co dalej i co gorsze, nie zdaje sobie sprawy, że należałoby ten kawałek doinwestować (hosting, firma obsługująca, poprawki itp).

nie tylko tym bardziej aktywnym nie podoba się to co się dzieje , mam 500 postów w osiem lat :p

 

Elektroda działa doskonale , a ma 2 257 665 zarejestrowanych użytkowników. Zanotowaliśmy rekord dziennych rejestracji 902 dnia 22 Cze 2015

to co piszesz w drugiej części posta to prawda

 

ehhh to wyśrodkowanie , programiści to chyba przedszkolaki , pytanie czy w ogóle jacyś są

Edytowane przez cuuube
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...