Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

Dziękuję,nie zamierzam uczestniczyć w hucpie bezmyślnych osłów łącznie z Adminem,który usuwa merytoryczne posty i blokuje forumowiczów chcąc być poprawny politycznie dla bandy bezmózgów.

Jednego idiotę Moderatora przeżyłem,który dla ą i ę zablokował mnie na roczek ale drugiego kretyna już za dużo dla mnie...

Zatem proszę o wykasowanie tego linka bo on nie jest dla idiotów tego typu:

https://forum.muratordom.pl/showthread.php?181569-D%C4%85%C5%BCenie-do-spe%C5%82nienia-marzenia-Mila-IV-raczej-energooszcz%C4%99dna-)

 

Interesujące...

 

PS. To na laptopie:

9060886000_1530450460.png Firefox 57.0.1 (64 bity)

 

Na telefonie jest Chrome, Andek 7.0 i jest ten sam wygląd, może również zostałem wrzucony do wora z "niewygodnymi użytkownikami"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Działa Wam normalnie forum? U mnie dzisiaj jest tragedia. Strony lądują się bardzo długo, najczęściej z efektem "504 Gateway Time-out."

Zarówno w komputerze (internet przez po kablu) jak i na telefonie przez połączenie z siecią komórkowa.

 

Też tak mam, zachęca mnie to forum co raz bardziej a wielka szkoda, poznałem tu kilku fajnych ludzi. Będzie mi zwyczajnie szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poruszanie się po Forum rzeczywiście jest uciążliwe. Od paru dni strony ładują się godzinami, a moderowanie korzystając z telefonu czy tabletu praktycznie nie możliwe.

Zaznaczając post do moderacji i klikając odnośnik Moderacja natychmiast pojawia się reklama....:(

Edytowane przez Tomaszs131
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam - błędy i wydłużony czas ładowania, szczególnie w telefonie. Wstyd dla takiej dużej firmy, szczególnie wstyd za brak sensownego kontaktu ze strony administratorów ( nie wiemy czy to awarie, czy błędy aktualizacji czy też zmiany serwerów - nic nie wiemy. A wystarczyło by krótkie opisanie przyczyny problemu i prognozowany czas powrotu do normalnej funkcjonalności)

 

Wstyd też dla (dane z samego dołu strony):

"Powered by vBulletin" http://www.vbulletin.com/

vBhelp - spolszczenie

 

i dodatkowo:

 

http://www.marcomamdouh.com/

"forum Modifications by".

 

Wysłałem do obu podziękowania za destabilizację z opisem sytuacji za pomocą formularzy kontaktowych - ciekawe czy coś odpiszą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zero możliwości otwarcia forum. Dzisiaj tak chodzi że przypomniały mi się czasy gdy internet był poprzez modem telefoniczny 14 400bps.

Co chwilę wyskakuje 503 bądź 504.

Czy naprawdę Redakcja ( bądź admin) nie są wstanie ogłosić że w danym terminie będą prowadzone prace modernizacyjne ( etc. ) i że bardzo nam przykro, ble,ble,ble, ale to w trosce o jakość i powszechny dobrobyt, ble,ble,ble - i jakoś każdy by zrozumiał.

A tak totalny zlew użytkowników i uczucie, ze oto mamy do czynienia z polską firmą i naszymi polskimi standardami, a nie europejskimi standardami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro się udało naprawić, to może wreszcie ktoś pokaże jaja i zbanuje arturka permanentnie
jest pod nick'iem - banned' , tym głównym , jak i jego klonem . Zdążył napisać jeden post i oczywiście naubliżać .

 

 

...podejmie się edukacji wierbinskiego(czy jak mu tam) żeby nie produkował po 10 postów pod rząd :rolleyes:
niestety łączenia postów na tym forum nie ma , chyba że jest , ale ja nie widzę . Dlatego często edytuję swoje posty by coś dopisac , a nie robić łańcuszka...

Aaaaa i nie nabijać tysięcy postów , by wspiąć się na Olimp Forum .

 

Cytowanie selektywne mi tez nie działa , bawię się w dzielenie wypowiedzi innych .

Edytowane przez cuuube
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

niestety łączenia postów na tym forum nie ma , chyba że jest , ale ja nie widzę .

 

Cytowanie selektywne mi tez nie działa , bawię się w dzielenie wypowiedzi innych .

Łączenie postów ma tylko moderator, uzyszkodnik nie, ale vBulletin ma opcje, automatycznego scalania postów tego samego użytkownika, jeśli napisze je w odstępach powiedzmy 1h. czas ustawiany.

 

Cytowania selektywnego nigdy na tym forum nie było, choc vBulletin posiada taka funkcjonalność i jest ona milion razy lepsza niz cytowanie i multicytowanie.

 

Oczywiście, tego typu rzeczy admin forum musi dograć i poustawiać parametry i najważniejsze, musi CHCIEĆ!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest pod nick'iem - banned' , tym głównym , jak i jego klonem . Zdążył napisać jeden post i oczywiście naubliżać .

Problem w tym, że to już... no właśnie, który? 20 raz? Zawsze wraca i zawsze to samo, bo nie ma komu zrobić tego raz a dobrze.

 

niestety łączenia postów na tym forum nie ma , chyba że jest , ale ja nie widzę . Dlatego często edytuję swoje posty by coś dopisac , a nie robić łańcuszka...

Aaaaa i nie nabijać tysięcy postów , by wspiąć się na Olimp Forum .

 

Cytowanie selektywne mi tez nie działa , bawię się w dzielenie wypowiedzi innych .

No popatrz, na forum jest x tysięcy ludzi, a problem z walącym hurtowo posty jest tylko z jednym... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że to już... no właśnie, który? 20 raz? Zawsze wraca i zawsze to samo, bo nie ma komu zrobić tego raz a dobrze.

Hmm.. skoro już mnie ktoś wywołał do tablicy.. to znowu obserwuję ze w sobotnie wieczory w Arturo wstępuje jakiś dziwny twór i ubliża wszystkim pod rząd. Raz już dostał ode mnie bana na pół roku przedłużony do roku za notoryczne klony. Dostał szansę. I miałem nadzieję że ją wykorzysta... cóż, idealistą jestem. Z natury wierzę w ludzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karster - przecież masz wyżej napisane...fakt, delikatnie i pomiędzy wierszami...domyśl się

za krótko tu jesteś..ja też mam jeszcze trochę sympatii do artura, ale wszystkie lub prawie wszystkie bany które dostał były jak najbardziej zasłużone....niestety

 

 

automatyczne scalanie postów by się przydało, nie da się ukryć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę zapytać czym się Arturo tak mocno Wam naraził? Tak z ciekawości pytam ;) nie stoję na razie po niczyjej stronie.

 

Wpadał też do wielu wątków robił :offtopic: , nie uznając innego sposobu grzania jak jedynie słuszny oczywiście ten jego . Gubił się też w tym co ile kosztuje https://forum.muratordom.pl/showthread.php?128935-ile-pellet-pellet%C3%B3w-zu%C5%BCyli%C5%9Bcie-w-tym-i-w-zesz%C5%82ym-sezonie&p=7636702&viewfull=1#post7636702

 

 

Jan W też urabia wszystkim mózgi , że tylko klimy itd , ma poniekąd do tego prawo , i postów też może klepać ile chce w końcu to forum... Ale dla niektórych to jest już nudne .

Edytowane przez cuuube
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jan W też urabia wszystkim mózgi , że tylko klimy itd , ma poniekąd do tego prawo , i postów też może klepać ile chce w końcu to forum... Ale dla niektórych to jest już nudne .

 

Ale jest przesadą, jak na jeden moj post odpowiada w dwoch-trzech swoich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...