Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

Ja nie wiem kogo miała na myśli Elfir, ale gdybym taki nick napotkał to dostałby bana (no, może wcześniej ostrzeżenie z prośbą o samounicestwienie mniej ważnego nicka).

 

To jakiś kolejny żart z Twojej strony? Powiedz ,że nie to miałeś na myśli.O jakim regulaminie mówią przedmówcy? .Prowokacje, obiektywizm , jednostronność -stronniczość są Ci obce? bo nie powiesz mi ,że wielonickowiec pokazuje kondomy , broń , kule i pisze o tym bez pardonu ,drwi , szydzi,naśmiewa ,obraża , wulgaryzuje, ośmiesza , a Ty co czekasz bo co? Straszenie jawne bronią tak bronią już przerabiano i Redakcja poprzednia nie do końca dała sobie radę.Teraz luzik nic cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Z założenia nie prześwietlam każdego pod kątem podwójengo konta ale robię to dość często ze spamerami i wiem, że nie zawsze pojawienie się zbieżności pod jednym IP jest jednoznaczne z multikontem. Mówimy o uporczywych przypadkach, łąmiących z premedytacją zasady współżycia społecznego. W tym kontekście wątki polityczne są na fatalnym pozimie (wielokrotnie bliskie mi poglądy są tam obrażane) i w /nie/zgodzie z moim sumieniem raczej nie ingeruję w te tematy. Ja najchętniej bym je zamknął a każdy wypływ bieżących nademocji w działach budowlanych od razu kasował. Ale to nie jest moje forum, bo przy takich zasadach one by pewnie umaro. Zupełnie jak z przekraczaniem prędkości. Wystarczy zebrać dowody z zapisów nawigacji, by większość z kierowców straciła uprawnienia do kierowania pojazdami..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze, w dziale kulinarnym wpisy sa usunięte.

 

Tylko tyle? Teraz włada długo swoim nowym nickiem (powielonym) ,nadal obraża i nikt mu nic nie może zrobić.Za wielonickowość karacie.Wszystkich bez wyjątku , zresztą pokazujesz to na przykładzie wiadomo kogo dając mu bana. On jest nie do ruszenia bo reprezentuje inny kraj.Zapytam dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcecie cywilizować forum?

To mam propozycję jak można to osiągnąć. Proponuję oprócz licznika postów dodać licznik banów ( lub liczba dni na banach).

Wtedy będzie to z jednej strony informacja o użytkowniku i jego zachowaniu na forum, a z drugiej strony będzie to dyscyplinować prewencyjnie innych użytkowników, którzy chcieliby naśladować co bardziej "wyrywnych" uczestników forum.

 

ps. a najzabawniejsze byłoby zestawienie tutejszych protestujących z ich ilością zbanowań :yes:

 

Według mnie taka funkcjonalność jest zbędna. Lepiej budować swoją reputację na forum budowlanym poprzez merytoryczne wypowiedzi w tematach budowlanych. Zresztą jakieś 99% banów jest przyznawanych na zawsze i są za spamowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Lepiej budować swoją reputację na forum budowlanym poprzez merytoryczne wypowiedzi w tematach budowlanych. .

 

OK. To w takim razie bezsensem jest aby na FM był Hyde Park, Wydarzenia,psycholog,nie tylko budowa, itd.

Będziecie mieć wtedy 100% wypowiedzi w tematach budowlanych. Jak miałoby być 100% merytorycznych wypowiedzi ( zatwierdzanych przez specjalistów) to klikalność całego forum byłaby na poziomie jednego popularnego wątku np. o kotłach węglowych:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że to bezsens.

80% ruchu (poza polityką) generują spamerzy.

Posiadacze normalnych kont tego nie widzą, ale w rzeczywistości jakieś pierwsze 10 stron Hyde Parku składa się z usuniętych tematów założonych przez jednopostowców.

 

Wątek kulinaria zrobił się dziecinadą polegającą na wyzłośliwianiu się na niktspecjalnym, chociaż widzę, że niktspecjalny od dłuższego czasu stara się nie wchodzić w pyskówki, mimo, ze usilnie Władca Przysmaków stara się go prowokować. Naprawdę zdumiewa mnie, że tam rozmawiają dojrzali ludzie a nie gimnazjaliści. Przez to większość forumowiczów omija ten dział, podobnie jak tematy polityczne.

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wątek kulinaria zrobił się dziecinadą polegającą na wyzłośliwianiu się na niktspecjalnym, chociaż widzę, że niktspecjalny od dłuższego czasu stara się nie wchodzić w pyskówki, mimo, ze usilnie Władca Przysmaków stara się go prowokować. Naprawdę zdumiewa mnie, że tam rozmawiają dojrzali ludzie a nie gimnazjaliści. Przez to większość forumowiczów omija ten dział, podobnie jak tematy polityczne.

 

Ja dokładnie tak samo to widzę, dodatkowo mam wrażenie, że nie tylko Władca Przysmaków...smutne to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej budować swoją reputację na forum budowlanym poprzez merytoryczne wypowiedzi w tematach budowlanych. Zresztą jakieś 99% banów jest przyznawanych na zawsze i są za spamowanie.

prośby o pomoc w tym budowaniu były https://forum.muratordom.pl/showthread.php?29697-Najlepsi-doradcy-na-tym-forum-kandydatury&p=7711392&viewfull=1#post7711392 dziś mija kolejne równo 2 miesiące od ostatniego zapytania co się udało ustalić...

 

Spamerzy może wylatują na zawsze , ale reszta wysyłana jest na krótszy lub dłuższy urlop , który nic nie daje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocna była ta funkcjonalność "pomógł", bo sama ilość postów jest dalece nie miarodajna.

 

określenia w okienkach profilowych powinny zostać zmienione , uzależnienie tytułów od ilości postów jest do kitu .

 

To z innego tematu w tym dziale

proponuje dodać "cytowanie selektywne" Bardzo przydatna funkcja podczas pisania jednego postu z cytowanymi fragmentami postów wcześniejszych.

 

Wygląda to tak: zaznaczam fragment postu wcześniejszego, klikam cytowanie selektywne i pisze odpowiedź do tego fragmentu, później zaznaczam fragment innego lub tego samego postu i klikam "cytowanie selektywne" i juz mam w odpowiedzi ten konkretny cytat. itd itd.

 

W chwili obecnej albo ludzie piszą po 5 odpowiedzi(postów) jeden za drugim i w każdym jest cytat w całości i albo odpowiadający wykasuje zbedna treśc, albo nie. Robi sie misz masz.

 

Od razu piszę, ze vBulletin umozliwia to na 100%

 

tak by to wygladało, z tym, ze teraz musze edytować po kilka razy post:

vBulletin umożliwia takie dodanie czasowej edycji. czas jest ustawiany.

 

lepiej aby lepiej

to tez jest mozliwe w skrypcie forum.

 

proponuje tez aby w skrypcie dodac funkcje automatycznego scalania postów napisanych przez jednego uzytkownika w tym samym temacie jednego za drugim .

Kolejny mozna dodać dopiero po np. 1h

 

i tym sposobem post edytowałem 3 razy, a mogłem napisać od razu.

Ile osób przeczytało zanim skończyłem edycję? ile czasu mi to zajeło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...