Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dobrze że się potrafisz przyznać do błędu i przeprosić. Ech, gdybym ja działał tak impulsywnie, to po wczorajszym nocnym wpisie od ręki chciałem dać Ci bana za zaśmiecanie forum kłótliwymi postami.

 

Podobnie jest w wątku "Nie róbcie kominków". Bezsensowne posty będące tylko prywatnymi przytykami. Wywalając tam dziś kilka postów miałem ochotę kliknąć "usuń jako spam"co oznacza bany dla autorów..

 

Patrząc na problem z innego punktu widzenia i analizując go nieco inaczej banan byłby trochę zawyżony i niesłuszny.Ale masz racje działanie impulsywne udzieliło się nie tylko mojej skromnej osobie.Pzdr.

 

p.s

Trzeba było tak zrobić ,a potem zamknąć ten bezsensowny ,kłótliwy,agresywny,niepomocny,czasami żałosny,niemerytoryczny topik.Moja subiektywna ocena bo niestety ,biorę w nim udział broniąc swoich racji.:offtopic:.Zapanuje spokój jak stało się z wątkami politycznymi.

Edytowane przez niktspecjalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie spokoju:

- z wielu stron "konfliktów" pojawiają się raporty dot. przekręcania nicków. Ja sam nie mam pamięci i czasem bardziej złożone nicki sobie uproszę w swojej głowie i potem tego błędnie używam...

Ale swoich największych oponentów to chyba dobrze znacie, szczególnie krótkie i proste nicki, więc dobrze byłoby okazać minimum szacunku (tego wymaga kultura forum) i pisać poprawnie...

 

Ps. Od wczoraj zauważyłem, że nie dostaję wszystkich powiadomień (np. z tego tematu od wczoraj, godz 18 do dziś 11 nie było żadnego). Z kilku innych podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie spokoju:

...

Ps. Od wczoraj zauważyłem, że nie dostaję wszystkich powiadomień (np. z tego tematu od wczoraj, godz 18 do dziś 11 nie było żadnego). Z kilku innych podobnie.

Niespodziewanie nastąpił okres pokoju ! :)

I trzeba pokój pielęgnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no, tylko pochwalić.

Wreszcie ktoś z moderatorów zauważył że komentowanie i przekręcanie nicków to brak kultury.

Lepiej późno niż wcale.

 

Nie.. mi osobiście nie przeszkadza jeśli ktoś zrobi literówki (ja nawet w szybkim czytaniu pomijam nicki jako mało istotne części treści) a nawet widząc takie tematy zwyczajnie je przemilczam. Nie ma z czego robić burzy. Natomiast wczytując się w zgłoszenia czasem przyznaję rację raportującym. Niekiedy to nie są literówki a celowe przekręcanie (w przedszkolu mówiliśmy: "prose panią, a on się przezywa"). Tylko czy to jest powód do robienia sprawy? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój nick został kilka razy przekręcony i nigdy z tego powodu nie przyszło mi do głowy zgłaszać post (posty) do Moderatora.

Złośliwe i obrażające przekręcenia nicków należy zgłaszać. Dla uspokojenia dyskusji i trzymania kulturalnego poziomu dyskusji.

Idzie ku lepszemu i nie ma o byle co bić piany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...

Do kogoś tam,kto jest władny i odpowiada za Forum...

Ostatnio pałka się przegięła na poczynania ludzików władnych na forum,moim zdaniem z zerową inteligencja ale nie mnie to oceniać bo mają tam kogoś nad sobą,też z zerowym pomyślunkiem skoro do tego dopuszcza.

Ale głupota tychże ludzi ,odpowiedzialnych za forum sprowokowała mnie do przekazania mojej sprawy do działu prawnego.

I z pełną premedydacją,za głupotę na forum i wprowadzaniem inwestorów w błąd i blokowaniem piszacych prawdę zadośćuczynienie będzie wysokie...

Bo te "korepetycje"są moje...

Ale jak ktoś ma pusto w głowie to niech płaci...

Od dzisiaj zero dobroci...jak władni na forum mają pusto w głowie...

Myśle,że się coś tutaj zmieni jak będzie nakaz sądowy...a będzie.

Sąd zdecyduje...

Murator.jpg

Murator1.jpg

Edytowane przez Zbyszko z Bogdańca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...