Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

Automatyczne skasowanie niczego nie zmieni jeśli użytkownik może to tak czy inaczej zrobić bo posty to jego własność.

 

Chora jest sama idea, ze user moze edytowac swoje stare posty. Powinno to sie zamykac np. w 24h i pozniej co napisales, to zostaje. Forum to przestrzen publiczna. Piszesz nie dla siebie. Jak chcesz miec nad tym kontrole, to stan sie blogerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kolejny raz widzę sformułowanie, jak mniemam mające służyć poszanowaniu rozmówcy i rozwojowi twórczej dyskusji :stirthepot:

 

widzisz tylko to co chcesz widziec

osoby z PC tez maja kable lub maty grzewcze np w lazienkach! czy przez to staja sie "druciarzami" - nie ! nadal sa "klamociarzami"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym widział dyskusję mojego pięcioletniego Syna z dwuletnią Córką:

-ja jestem pierwszy!

-nie, ja byłam pierwsza!!

- głupia jesteś , ja byłem pierwszy

- nie jestem głupia, jestem kochana!!!

- Tato, tato!! A Martyna się kłóci !!! I nie chce się dzielić zabawkami!!!!

 

I tak odkąd Córka nauczyła się mówić.

 

Gratuluje Panowie! Jestem z Was dumny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz tylko to co chcesz widziec

 

wiem,wiem, po tobie to spływa...

 

ale nie przypominam sobie, żeby ktoś użył użył określenia "druciarz" w stosunku do grzejącego prądem

natomiast określenia "klamociarz" i inne złośliwe docinki już i owszem, stosowałeś ja także wtedy, kiedy byłeś moderatorem. Oczywiście, to wszystko służyło obniżeniu temperatury dyskusji i załagodzeniu sytuacji.:sleep:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chora jest sama idea, ze user moze edytowac swoje stare posty. Powinno to sie zamykac np. w 24h i pozniej co napisales, to zostaje. Forum to przestrzen publiczna. Piszesz nie dla siebie. Jak chcesz miec nad tym kontrole, to stan sie blogerem.

 

Tez jestem za tym.

 

Edycja tylko na kilka godzin - aby poprawić ortografię, stylistykę lub inaczej sformułowac zbyt chaotyczne zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natomiast określenia "klamociarz" i inne złośliwe docinki już i owszem, :

 

Powiedz sobie "Jestem klamociarzem i jestem z tego dumny!"

 

Ja nie używam słowa "węglarz" wobec osób palacych węglem, aby ich obrazić, tylko by skrócić pisanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie używam słowa "węglarz" wobec osób palacych węglem, aby ich obrazić, tylko by skrócić pisanie.

 

Zacznij pisac do palacych weglem np per "brudas" i czekaj na efekty. ;)

 

W sumie okreslenie "klamociarz" mnie osobicie w cy...ki szczypie (od razu widac dooposcik u piszacego - jak juz wielokrotnie pisalem), ale sam piszacy ma jako intenecie nie uzycie skrotu, a slowa o wydzwieku pejoratywnym. Inaczej napisalby "pompiarz".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J

 

Takiego forum jakbyście chcieli to poszukajcie jeszcze może tylko na Białorusi albo w Korei Płn. bo nawet w Chinach się poprawiło.

Tęgich ma forum "moderatorów", nie ma co...

 

Chyba nie rozumiesz znaczenie tego zapisu z regulaminu ktory cytujesz. :)

 

Zaczynasz popadac w skrajnosc. Jesli Ci to forum nie odpowiada - droga wolna. Nie wiem w czym masz problem i po co to mazanie sie i jojczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

różnoczesnie jest napisane w regulaminie:

 

3.3 ZPR MEDIA S.A. bez uzyskiwania dodatkowych zgód, oświadczeń ma prawo do:

(...)

b) publicznego udostępniania blogów, galerii, ogłoszeń, wypowiedzi na forum i

komentarzy Użytkownika bez ograniczeń czasowych, w taki sposób, aby inni

użytkownicy (sieci) Internetu mieli dostęp do nich w miejscu i czasie przez siebie

wybranym;

c) publikowania przesłanych blogów, wypowiedzi na forum, galerii, ogłoszeń

i komentarzy Użytkownika w innych Serwisach z podaniem nicku autora;

 

Akceptacja regulaminu jest niezbedna w momencie zakładania profilu.

 

Ograniczenia czasowe w edycji swoich postów są na kilku forach w których uczestniczyłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli? Potrafisz to rozwinąć?

 

Wg mnie punkt ktory zacytowales stwierdza, ze mozesz zmieszczac tylko materialy do ktorych masz prawa autorskie. Nie mozesz zamieszczac tu cudzych materialow.

 

W usunięciu postów, ile razy mam to powtarzać? Jak na razie Elfir zasłania się regulaminem z tym, że też jak na razie nie potrafi wskazać żadnego zapisu.

 

Nie chciales upubliczniach swoich mysli, to nie trzeba bylo pisac na forum. Brales udzial w dyskusjach i nikt nie bedzie "kastrowal" czesciowo watkow dla Twojego kaprysu. Jesli wstydzisz sie tego co napisales, trzeba bylo o tym pomyslec przed zatwierdzeniem postow.

Edytowane przez Pyxis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kszhu - w kółko mam ci cytować jeden i ten sam punkt regulaminu? Masz problemy z pamięcią czy czytaniem? Czy po prostu kaprysisz z nudów i robisz się drugim TB w powtarzaniu w kółko tego samego, nawet jak nie masz racji?

 

"ZPR MEDIA S.A. zastrzega sobie prawo blokowania dostępu do określonych Materiałów i ich usuwania, również bez podawania przyczyny i powiadamiania

Użytkownika,"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...