Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziwię się, że taki wpis, bezpośrednio po apelu o dyskusję "bez wycieczek osobistych" jest tolerowany.

 

Też od razu pomyślałem że to nieapetyczne.

Ale potwierdza to co pisała Redakcja o zadowalaniu wszystkich, poczuciu krzywdy innych, oskarżaniu o stronniczość i całej reszcie dziwactw forumowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...

niktspecjalny, to ja usunąłem Twój ostatni w tym wątku post. Ban, który poprzednio otrzymałeś, również był mojego autorstwa, więc proszę o nie wyżywanie się na osobach, które z banicją nie mają nic wspólnego.

Trzymaj się regulaminu FM a wszystko będzie w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niktspecjalny, to ja usunąłem Twój ostatni w tym wątku post. Ban, który poprzednio otrzymałeś, również był mojego autorstwa, więc proszę o nie wyżywanie się na osobach, które z banicją nie mają nic wspólnego.

Trzymaj się regulaminu FM a wszystko będzie w porządku.

 

W takim razie przepraszam greengaza za wprowadzenie opinii publicznej w błąd. Tłumaczy się winny po fakcie czego jesteś dowodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie przepraszam greengaza za wprowadzenie opinii publicznej w błąd. Tłumaczy się winny po fakcie czego jesteś dowodem.

1. W jakim celu podałeś numer telefonu i adres e-mail ? Jak był cel takiego wpisu?

2. Kogo uznajesz za winnego:

"Tłumaczy się winny po fakcie czego jesteś dowodem. " ??

 

Czy Redakcja może zadbać o "normalność" wpisów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. W jakim celu podałeś numer telefonu i adres e-mail ? Jak był cel takiego wpisu?

2. Kogo uznajesz za winnego:

"Tłumaczy się winny po fakcie czego jesteś dowodem. " ??

 

Czy Redakcja może zadbać o "normalność" wpisów?

 

Nie wiedząc ,że moderator Tomaszs jest wykonawca ,kasacją dobrych wpisów pomyślałem ,że robi to grrengaz. Myliłem się za co przeprosiłem. Nie pałam miłością do niego i jestem przeciwnikiem polityki jaką pozwolono mu prowadzić na FM.NR.tel. i mail dopisał sobie w stopce co z regulaminem nie ma nic do rzeczy. Nie ma PP to reklamować w stopce także się nie może. Nie mnie to rozsądzać na to mu pozwolono jest moderatorem ma inne przywileje. Za winnego uznaję Tomaszs ponieważ wyciął bardzo przydatne wątki przyznając się po fakcie bo gdyby napisał ,że daje mi bana za to i za to jako on bez żadnej tajemnicy, nie byłoby mojego wpisu na greengaza. Coś chcesz sprowokować i jesteś w tym niezastąpiony zadając tyle absurdalnych pytań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NS

Nie wiem kasację których "dobrych postów" masz na myśli.

Patrząc historycznie każdy z moderatorów, z Redakcją włącznie, ma swój udział w wycinaniu twoich.

Ja również.

Stopka bez zmian i nawet przez lupę nie widzę w niej swoich danych. Inne kwestie mojej obecności na FM były wyjaśniane kilkukrotnie z obecną i poprzednią Redakcją, po twoich zresztą donosach. Brałeś w nich aktywny udział dlatego nie rozumiem /choć mam swoja teorię /, dlaczego dalej powracasz do tego tematu.

-----

Do kogo na FM pałasz miłością, a raczej odwrotnie, kto miłością pała do ciebie?

Bany dostajesz stale za to samo, wiec po co uzasadniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pałam miłością do niego i jestem przeciwnikiem polityki jaką pozwolono mu prowadzić na FM.

NR.tel. i mail dopisał sobie w stopce co z regulaminem nie ma nic do rzeczy.

Nie ma PP to reklamować w stopce także się nie może.

 

@NS

Stopka bez zmian i nawet przez lupę nie widzę w niej swoich danych.

Inne kwestie mojej obecności na FM były wyjaśniane kilkukrotnie z obecną i poprzednią Redakcją, po twoich zresztą donosach. Brałeś w nich aktywny udział dlatego nie rozumiem /choć mam swoja teorię /, dlaczego dalej powracasz do tego tematu.

-----

Do kogo na FM pałasz miłością, a raczej odwrotnie, kto miłością pała do ciebie?

Bany dostajesz stale za to samo, wiec po co uzasadniać.

Czyli kolejny raz kłamstwo i pomówienie ?

Nie tylko w stosunku do @greengaz.

Ciąg dalszy wpisu @greengaz potwierdzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niktspecjalny - nie brnij w te tłumaczenia. To nie przedszkole.

 

Stos - nie każde łamanie regulaminu wiąże się z karą. Pewnie masz na myśli bana, więc dla wiadomości: ode mnie bana dostają spamerzy oraz osoby dopuszczające się ciężkich naruszeń (np. wszczynający pijackie awantury) oraz recydywiści, ale Ci na ogół wcześniej mają ostrzeżenia, więc mogą się domyślać od kogo dostali..

Z drugiej strony po co ta wiedza? By się mścić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ban, bez wyjątku jest poparty odpowiednią adnotacją. W przypadku ns było podobnie.

 

Pozwolisz ,że publicznie powiem ,że kłamiesz. Dlaczego. Jeśli ukarałeś mnie co publicznie oznajmiłeś w tym ,że osunąłeś posty i dałeś mi bana nie było żadnej adnotacji ,że uczyniłeś to Ty z urzędu jaki tu piastujesz. Pokuszę się o ponowne stwierdzenie że kłamiesz. Post ponieważ dający mi bana wkleiłem bez podpisu prze ciebie.Był anonimowy , a wycinanie postów związanych z tematem także uważam za delikatne naruszenie regulaminu. O Finlandii to książkę można by pisać jaki jest merytoryczny i te jego prywatne punkty za złe odnoszenie się do innych na FM. Chcecie Państwo to pokażę to publicznie jak Finlandia straszy . Śmieszne ale i o tym trzeba wspomnieć jak kłamstwo jest upubliczniane. d7d popatrz na rok 2012 i co jest w stopce.Przepraszam nad stopką.

 

Widzisz tu podpis Tomaszs131

 

458e1bb0198282bf.jpg

 

cacb3e180ec3d374.jpg
Edytowane przez niktspecjalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d7d popatrz na rok 2012 i co jest w stopce.Przepraszam nad stopką.

 

Widzisz tu podpis Tomaszs131

 

458e1bb0198282bf.jpg

Podpisu nie widzę ale widzę, że nadal masz pretensje do "wszystkich" (uogólnienie).

Wytłumacz jaki był cel umieszczenia tych danych dotyczących "centrum.eu" w dziale "Forum Murator - uwagi" ??

Ok, pewnie była tak stopka w 2012 roku a ty wszystko gromadzisz, notujesz i archiwizujesz aby mieć haki na Forumowiczów (sam o tym archiwizowaniu pisałeś).

Może w 2012 roku taka stopka była zgodna z regulaminem?

To było 8 lat temu :)

Prowadzisz notoryczne ataki na wybranych Forumowiczów.

 

Dziwię się Redakcji, że toleruje takie działania!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...