Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

Elfir: nie rozumiesz mnie albo nie chcesz:

1. Nie pisałem, że ban łamie przepis - pisałem, że banowanie przez moda łamie przepisy

 

Który przepis?

Bo faktycznie nie rozumiem i chcę to przeczytać. Poproszę paragraf.

 

Bana nałożyłam ja. Trudno nazwac mnie sporadycznym uzytkownikiem forum.

Z resztą moderatorów nie wybiera się spośród sporadycznych użytkowników i żaden nie nakłada bana z przypadku.

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

finlandia: czyżby z racji tego, że ja w zasadzie kurczowo trzymam się jak rzep psiego ogona regulaminu? I znajduję takie dziury, że nie tylko całe PKP ale i ruska armia może tam manewry odstawiać? Że padają argumenty średnio wygodne... albo że jest to woda na młyn innych?

Na kilku forach już byłem, parę regulaminów widziałem... ale takiej sieczki jeszcze nie i to nawet w czasach kiedy bardzo często tego kogo wyrzucałem widziałem trzy dni później i szedłem z nim na piwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niszczę? Czy raczej ci, co im się wydaje, że są właścicielami w kawiarni gdzie wszystko im można?

I jakie przeprosiny? Po co? Przecież wpierw trzeba zrozumieć a tego nawet Balto prostymi słowami nie daje rady przekazać.

 

To byl sarkazm.

 

Nie gadaj, bo "malpa z brzytwa" starcil swoja posade moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moja wina, ze ktoś nie rozumie prostej odpowiedzi i wzdraga się przed kontaktem z Redakcją...

 

Jak nie rozumiesz mojej odpowiedzi to polecam szósty post Ponurego z tego tematu:

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?114689-Jak-usunac-konto-z-Muratora

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elfir: fakt, że Ty nałożyłaś bana - oznacza, że złamałaś prawo. Regulamin. W nim pisze, że to robi Właściciel - ale ty nim nie jesteś, choćby nie wiadomo jak przez palce patrzeć. Ty jesteś modem - którego uprawnień, roli, funkcji, wszystkiego - nawet tytułu, od ilości postów bo coś tam - nie ma ani słowa w regulaminie.

Z punktu osoby na którą ban został nałożony wygląda to tak, że nałożyła go osoba która nie istnieje w Regulaminie (mod), która co za tym idzie nie ma gdziekolwiek opisanych żadnych uprawnień, łącznie z prawem nakładania bana - czyli, zrobione zostało o nielegalnie. Przyjmując że jestem kawał zbója Madeja, jak bym podszedł i nakładł tu i ówdzie, to formalna droga jest taka, że ty jako poszkodowana lecisz z tym do właściciela, ten cię wysłucha albo i nie (ma tyle spraw na głowie), w końcu to robi, ty pokazujesz mu jak jeszcze coś widać, gdzie ci nakładziono, a on skrobie email, że zgodnie z Regulaminem (naruszenie zasad dobrej rozmowy) nakłada mi bana, ba on to musi osobiście podpisać, nie ty, nie nikt inny, żadne z up., on!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elfir: fakt, że Ty nałożyłaś bana - oznacza, że złamałaś prawo. Regulamin.!

 

 

Mogłam złamać regulamin, ale nie prawo - chyba, że mi zacytujesz konkretny przepis

Ale nie złamałam regulaminu :)

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elfir: gdzie w Regulaminie - sprawdzałem z godzinę temu jest napisane: na forum są Moderatorzy Forum, zwani dalej Moderatorami (Modami), którzy mają prawo korzystać ze swych uprawnień (tu napisane jakie są uprawnienia) i tak dalej o sposobie ich wyboru, o tym kto nim może być i takie tam pierduły (za klasykiem). Nie ma. Ergo - łamiesz Regulamin Forum, na który cały tabun użytkowników wyraził radośnie zgodę. Zgodnie z podpisanym przeze mnie Regulaminem - nie istniejesz jako mod. Nie ma cię. Jest użytkownik Elfir, której ktoś, prawem kaduka (kiedyś lewem) nadał uprawnienia o których nie ma ani słowa, nie wspomniał jak i kiedy ich używać i tak dalej.

Napisz mi proszę litanię praw i obowiązków jakie ma mod. Z Regulaminu z podpunktami. Będę zobowiązany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elfir: gdzie w Regulaminie .

 

A gdzie w regulaminie jest powiedziane, że własciciel forum MUSI robić takie rzeczy osobiście (zwłaszcza jak jest spółką)?

 

Poprosze paragraf prawa polskiego dotyczący banowania - bo na takie się powoływałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elfir: gdzie w Regulaminie - sprawdzałem z godzinę temu jest napisane: na forum są Moderatorzy Forum, zwani dalej Moderatorami (Modami), którzy mają prawo korzystać ze swych uprawnień (tu napisane jakie są uprawnienia) i tak dalej o sposobie ich wyboru, o tym kto nim może być i takie tam pierduły (za klasykiem). Nie ma. Ergo - łamiesz Regulamin Forum, na który cały tabun użytkowników wyraził radośnie zgodę. Zgodnie z podpisanym przeze mnie Regulaminem - nie istniejesz jako mod. Nie ma cię. Jest użytkownik Elfir, której ktoś, prawem kaduka (kiedyś lewem) nadał uprawnienia o których nie ma ani słowa, nie wspomniał jak i kiedy ich używać i tak dalej.

Napisz mi proszę litanię praw i obowiązków jakie ma mod. Z Regulaminu z podpunktami. Będę zobowiązany.

 

Jeśli pozwolisz.To powiedz i mi .Dlaczego zrobiono stopa na w/w gdzie chciałem jeszcze mówić.Potrafisz w jednym zdaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaśniej chyba się nie da:

pkt 3.1

"ZPR MEDIA S.A. zastrzega sobie prawo blokowania dostępu do określonych materiałów i ich usuwania, również bez podawania przyczyny i powiadamiania użytkownika, w szczególności jeżeli treść lub charakter wypowiedzi w blogach i na forum, galeriach i komentarzach jest bezprawny lub niezgodny z zasadami współżycia społecznego, wulgarny lub niezgodny z dobrymi obyczajami, łamiący prawo, w tym nawołujący lub ukazujący przemoc, nienawiść rasową, wyznaniową, etniczną, propagującą treści faszystowskie, nazistowskie i inne zakazane..."

Tytuł: Regulamin korzystania z serwisów internetowych ZPR MEDIA S.A. (jak rozumiem to taka zmyła formalna, bo tak naprawdę władzę sprawuje tutaj Kubuś Puchatek i Posiaczek?)

Poza tym pk 1 i wszelkie inne gdzie pisze o zgłaszaniu reklamacji i takich tam.

Przy okazji pkt 4 to ten o k.c.

Jeżeli właściciel nie robi tego osobiście, to w każdym regulaminie musi! być napisane komu scedował tą przyjemność, kiedy i na jakich warunkach. Musi być wywieszona lista tych przyjemniaczków i tak dalej, łącznie z ich prawami, obowiązkami, zażaleniami od ich decyzji i całym tym porządkowym bałaganem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie w regulaminie jest powiedziane, że własciciel forum MUSI robić takie rzeczy osobiście (zwłaszcza jak jest spółką)?

 

Poprosze paragraf prawa polskiego dotyczący banowania - bo na takie się powoływałeś.

 

Elfir, a co ma g...no do banana???- bo na takie sie powolujesz...jako moderator!!!

 

P.S.

"Dobra, mąz chce sprawdzić na ile mi urosły cyc... piersi znaczy się, zabieram zabawki i pa, pa"

Zenada jako kobiety o moderatorze nie pisze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niktspecjalny - to chyba było do mnie, nie do Balto?

 

O to musisz zapytać sprawcę stopowania :)

Ja ci tam ratowałam skórę :)

Ratowałaś.....Jeśli kłamstwem jako modek kierujesz swe uniesienia to bardzo ci dziękuję..Jest mi przykro.Oni to zauważyli .I wiedzą kim jesteś.

Jeśli pozwolisz.To powiedz i mi .Dlaczego zrobiono stopa na w/w gdzie chciałem jeszcze mówić.Potrafisz w jednym zdaniu?

 

Wybacz ale tobie już nic nie można powiedzieć.wybacz

Edytowane przez niktspecjalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...