Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

Zostawcie Elfir w spokoju. Podziwiam, że chce się jeszcze odpisywać. Od zmian regulaminu oraz nieścisłości w nim jest właściciel a nie moderator. Zapominacie, ze on jest wykonawcą w zakresie określonym przez redakcję. Pretensje wszelkie do właściciela forum.

 

@ Kszhu

Jeżeli nie zależy ci na przepychankach a na usunięciu swoich postów to zrób to. Jak na razie, swoim zwyczajem bijesz pianę. Nie podoba ci się tu? Bye! I tak nikt tego nie zauważy, niezależnie od tego jaka rozróbę zrobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

......... Pretensje wszelkie do właściciela forum.....................

 

@ Kszhu

Jeżeli nie zależy ci na przepychankach a na usunięciu swoich postów to zrób to. Jak na razie, swoim zwyczajem bijesz pianę. Nie podoba ci się tu? Bye! I tak nikt tego nie zauważy, niezależnie od tego jaka rozróbę zrobisz.

 

Co ty taki zaborczy.Zaraz pod Redakcję się wciskasz???Po to jest modzio aby to kontrolował w miarę możliwości i puszczał pawika Redakcji.Komu to Bye!Kogo znowu straszysz???.Może chcesz kopie na prv jakiś wygadany.Mam ku potomności.Nie naciągaj.Bądź wyrozumiały bo to forum publiczne a nie twój gaj oliwny.Nieładnie kolo.:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

perm: na każdym w miarę normalnym forum moderatorzy (mody) są niejako prawymi rękami (bywa że nogami do kopania) właściciela, lub osoby która z różnych powodów ma prawa właścicielskie czy założycielskie do forum. Docip polega na tym, że trzeba to wszystko napisać w regulaminie, po to by każda sierotka wchodząc na forum wiedziała że:

- ta osoba z napisem "moderator" jest użytkownikiem wybranym przez większość z powodów swych zalet i td, najpierw wskazana przez właściciela i jego innych pomagierów, oraz ma takie a nie inne prawa

- jeśli ktoś ci wlepi mandat, czyli karę, to możliwości odwołania są takie i tam, po przyjęciu i uderzeniu się w piersi sytuacja jest następująca

- z racji tłumu jaki się pląta każdy policaj ma swoje terytorium kótr stale patroluje, jedynie w wyjątkowych wypadkach ogłaszanych wszem i wobec ktoś inny jest "na zastępstwie"

- że ilości postów maią to czy tamto, że inne tytuły oznaczają to czy tamto

- że płatny profil znaczy jeszcze coś innego i jego sygnałem jest taki napis...

- w końcu że z racji jest to forum i dokładniej medium mające zarabiać na siebie, to tak naprawdę obowiązują nieco inne zasady w zwracaniu uwagi na postępowanie - bo czym innym jest fakt, że ktoś dostaje bana czy ostrzeżenie za brak kultury a czym innym za gadanie bredni. To pierwsze bowiem oznacza, że przypominamy komuś o kulturze bycia,m a nie o braku lub nie fachowej wiedzy. A ludzie tutaj po wiedzę fachową przychodzą... A takie pisanie banned w sytuacji kiedy ktoś wyraźnie zaznaczył że ma działalność jest ekhm - podważaniem jego wiarygodności

A regulamin musi być naprawdę mądrze napisany a nie na zasadzie - wy gadajcie a ja mam prawo i kasę z tego co piszecie.. to nie jest forum setki znajomych i trzystu postów gdzie poza kilkoma krótkimi odpowiedziami są rozmowy jak to między starymi znajomymi przy piwie, brudziu i grillu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłam złamać regulamin, ale nie prawo - chyba, że mi zacytujesz konkretny przepis

Ale nie złamałam regulaminu :)

Ty tego poważnie nie rozumiesz, czy tylko udajesz? Przecież w wypowiedzi chodziło o regulamin, czyli prawo (czy też prawa) obowiązujące na tym forum. I należy przyznać, że regulamin tutaj jest żenująco słaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...
Tak krótko. Regulamin i tu mogę założyć się o każde pieniądze jest tak sformułowany, by właścicielowi i zaangażowanym przez niego moderatorom pozwalać na to co robią. Zgadzasz się na to rejestrując się na forum. Nie musisz tu być. Właściciel może się na twoje postulaty zgodzić ale nie musi. Ma do tego prawo, bo sam to, przy rejestracji potwierdziłeś. Gadanie o "nieprecyzyjności" regulaminu i podobne sensu nie ma, bo tak jak Elfir cytowała w sytuacjach nieopisanych w regulaminie decyduje właściciel lub moderator. Masz możliwość wypisania się z tego forum jeżeli te warunki ci nie odpowiadają ale nie możesz mieć pretensji do właściciela o to, że nie chce ciebie słuchać w sprawach dotyczących forum. Zarzucasz moderatorowi, że trzyma się tego co mu powiedziano. Nie ten adres. Negocjuj z właścicielem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak krótko. Regulamin i tu mogę założyć się o każde pieniądze jest tak sformułowany, by właścicielowi i zaangażowanym przez niego moderatorom pozwalać na to co robią. Zgadzasz się na to rejestrując się na forum. Nie musisz tu być. Właściciel może się na twoje postulaty zgodzić ale nie musi. Ma do tego prawo, bo sam to, przy rejestracji potwierdziłeś. Gadanie o "nieprecyzyjności" regulaminu i podobne sensu nie ma, bo tak jak Elfir cytowała w sytuacjach nieopisanych w regulaminie decyduje właściciel lub moderator. Masz możliwość wypisania się z tego forum jeżeli te warunki ci nie odpowiadają ale nie możesz mieć pretensji do właściciela o to, że nie chce ciebie słuchać w sprawach dotyczących forum. Zarzucasz moderatorowi, że trzyma się tego co mu powiedziano. Nie ten adres. Negocjuj z właścicielem.

 

Ok perm zawsze racje ma.Beezdura. Rejestrując się na FM podpisujemy umowę lojalną ,że będziemy przestrzegać regulaminu.Wchodzi dzisiaj Kowalski(sorki dla Kowalskich).i z pierwszego posta wali ty kur...a ty ch...u itp.Widzisz tu właściciela???Nie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jest moderator wybrany z ludu FM ,który dzisiaj ma dobry dzień.Poniał.Tego Kowalskiego zlewa a czepia się tych z którymi trzyma bo miał kiedyś z nimi i jest zawsze za nimi.Poniał.

Edytowane przez niktspecjalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mąz chce sprawdzić na ile mi urosły cyc... piersi znaczy się, zabieram zabawki i pa, pa.

 

 

 

Elfir - może jednak daj sobie na jakiś czas urlop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdradzisz cel w jakim komentujesz to czego nie rozumiesz?

 

 

 

Tu jest niestety pole do popisu dla takich co by jak to P. Bukartyk śpiweał:

 

Im chodzi tylko o to jedynie

By świat wyglądał, tak jak powinien

Przecież to oni wiedzą jedynie

Jak świat wygląda, a jak powinien

 

Całość: http://teksciory.interia.pl/piotr-bukartyk-nie-mowie-kto-tekst-piosenki,t,635639.html polecam tez posłuchać.

 

 

 

Jak ty nie rozumiesz takiej prostej rzeczy jak fakt, że w państwie prawa nie można pisać sobie dowolnych regulaminów tak samo jak nie można sobie wg własnego widzimisię wywalać klienta z tej przysłowiowej kawiarni......................................................

 

Jak ty nie rozumiesz takiej prostej rzeczy jak fakt, że w państwie prawa nie można pisać sobie dowolnych regulaminów tak samo jak nie można sobie wg własnego widzimisię wywalać klienta z tej przysłowiowej kawiarni.

Trudny w rozumowaniu -zaślepiony stekami amen.Nie ty w rzeczy samej tylko perm......netny

 

Zapytam.Jak to robisz ,że masz bana pod forumowym opisem i piszesz-odpowiadasz.Pikuś.

Edytowane przez niktspecjalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elfir - może jednak daj sobie na jakiś czas urlop.

 

AnSi - to było nawiązanie do wcześniejszych wypowiedzi w tym wątku - dokładnie Pyxsisa.

Po prostu w pewnym momencie poziom absurdu urósł tak bardzo, że zaczęło mnie to śmieszyć.

Żeby nie było , że jestem stronnicza, inny moderator usunie ostatnie 5 stron tego tematu bo i tak jest to tylko bezsensowne bicie piany.

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...