Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

Poinformowany skutecznie? .

 

Z tego co wiem Redakcja pisze do Ciebie specjalne pismo z kopia usunietych postów. Ma zostać wysłane listem poleconym za potwierdzeniem odbioru. Jesteś proszony o podanie adresu do doręczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Lepszy poziom dzieciarnia w przedszkolu sobą prezentuje.

 

Co można rozsądnego powiedzieć gościowi który się okopał i już szóstą stronę jęczy że go Niemcy biją? Ja rozumiem że walczysz o to zeby u nas nie było Białorusi. Zauważ że żaden moderator Ci nie odpowiada w tej chwili. Wszyscy są aktualnie zajęci fałszowaniem wyborów.

 

Sorry chłopie - pozostało sobie z Ciebie robic jaja. Co niniejszym, jako forumowy błazen, czynię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co można rozsądnego powiedzieć gościowi który się okopał i już szóstą stronę jęczy że go Niemcy biją? Ja rozumiem że walczysz o to zeby u nas nie było Białorusi. Zauważ że żaden moderator Ci nie odpowiada w tej chwili. Wszyscy są aktualnie zajęci fałszowaniem wyborów.

 

Sorry chłopie - pozostało sobie z Ciebie robic jaja. Co niniejszym, jako forumowy błazen, czynię.

 

To robisz zawsze.Wszyscy to wiedzą .Jak zostaniesz modem to dopiero pokarzesz kulturkę.Dobrze ,że to zaznaczyłeś:

Co niniejszym, jako forumowy błazen, czynię

Namiastka na przyszłość. bez urazy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie kilka godzin i jest coraz ciekawiej...

1. Usunięcie całej wczorajszej dyskusji w której, ja, naprawdę spokojnie udowodniłem, że Regulamin leży i kwiczy a cała działalność modów jest o kant potłuc jest ciekawym zabiegiem. Nie wiem ile postów napisałem, ale z dziesięć na pewno, ostatni dziś kole 8-9 rano.

2. Informacji dlaczego nie dostałem, na pocztę poczekam - dojdzie, nawet jeśli miałaby iść z tydzień

3. Takie zachowanie świadczy jak najgorzej o tych którzy tego dokonali - ten temat jest po to by dyskutować o tym, dlaczego nasze forum może być lepsze i jak tego dokonać. Coś takiego co zostało zrobione oznacza mniej więcej tylko tyle, że tak naprawdę jest to, jak mawiała moja polonistka z liceum "czysta fikcja literacka"

4. Fakt, że ktoś udowodni, że są dziury w regulaminie forum wcale nie oznacza, że jak w średnich wiekach zabija się posłańca lub w nieco nowszych czasach - zbija, znów za klasykiem, termometr by nie było widać temperatury...

5. Mało przyjemne wnioski, jeśli są dobrze uargumentowane trzeba przyjąć i zaakceptować a nie wywalać dobre pięć stron dyskusji i uważać że problem przestanie istnieć...

6. Sarkazm i ciężka złośliwość naprawdę nie jest najlepszym rozwiązaniem w sytuacji kiedy w dowolnym komputerze jest możliwość podglądu stron na których się było, a niektórzy np robili tzw. zrzuty z ekranu. Odpowiedzią także nie może być brak kultury w wymianie myśli, bo to nie ja ani nie ktoś tam schodzili na pewne takie czy inne szczególny z nazwijmy to natury, które bynajmniej świadczyły jak najgorzej nie o małych żuczkach tylko o decydentach małych żuczków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tutaj z różnymi usuniętymi postami naskrobałem coś 1700 wypowiedzi, kolega kszhu ze cztery razy więcej. Każdy z nas poświęcił niejeden wieczór i niejedną przekopaną godzinę w sieci, ileś rozmów ze znajomymi i ich znajomymi by znaleźć odpowiedź na najtrudniejsze pytanie zadane przez największego laika. Jakiś sentyment jest, mimo! tego że kilka osób zachowuje się tak jakby uważali, że istnieje tylko jedna wersja: czerń lub biel, a słowo "nie podoba mi się" znaczyło zostawiam was samych bo... tak mi się odwidziało.

Złośliwości i docinki nie są najlepszą metodą na problemy jakie były wczoraj podnoszone, poziom uwag z góry też czasem był poniżej pewnego poziomu. Cytował przez grzeczność nie będę, wojewodą nie jestem, a zwłaszcza na zagrodzie. Jak pisałem metodą nie jest też wywalanie całej dyskusji bo ktoś będzie ją miał na pewno, a z racji, że jest ona w pewnym sensie publiczna - to cóż pisać dalej.

Przy okazji naprawdę miło by było poznać dwie przyczyny:

- dlaczego wycięto wszystkie wczorajsze i kilka dzisiejszych wypowiedzi, bo o ile pamiętam, poza aluzjami, było bardzo dużo tłumaczenia i to naprawdę spokojnego

- dlaczego wycięto pewne konkretne posty - czym że one złamały regulamin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś pisał o dwójcie dzieci wskazujących paluszkami - to on zaczął, to ona mnie kopnęła... Mod jest od tego by takie "radosne" dyskusje ucinać, nawet hasłem "bez aluzji". To jedno, wtóre - dyskusja była o tyle ciekawa, że bez większego problemu wykazałem, że modów u nas nie powinno być, nie powinni oni robić niczego poza pisaniem postów jak każdy "normalny"user, a droga służbowa jest regulaminowo za długa.

Termometr stłuczony temperatury nie ma? A jeśli poprosi się syna by kupił termometr bo w tym domu jak zwykle niczego nie ma przykryje fakt stłuczenia termometru a może jeszcze sprawi, że choroba zniknie?

Takie patenty niestety tylko na Stirlitza działały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może pozwolisz, że to ja zdecyduję o sobie?

 

 

 

A pisz co uważasz, a, że nie czytasz to co się pisze i uważasz to co piszesz to już nie mój problem.

Chyba jasno się wyraziłem odnośnie kolejności - znikają posty a potem użytkownik.

 

No to chłopie siadaj do roboty. Ponad 6000 postów do edycji przed Tobą. Samo się nie zrobi.

Tylko nie mów że Ci się nie chce - przecież widzę że Ci zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c: problem nie polega na haśle: usuń a my będziemy, pogryzając popcorn i popijając piwo czy coś innego oglądali telenowelę w iluś odcinkach. Problem polega na tym, że Regulamin forum i zachowanie modów sprawiło, że forum stało się beczką prochu. Pierwsza osoba która usunie wszystkie swoje posty wpisując zamiast wypowiedzi hasło "tu był mój post" lub dowolne inne podpali lont, a reszta w tym i wy będziecie obserwować takie fajerwerki jakich jeszcze nie było. Forum przestanie istnieć, lub stanie się przyczyną memów i takich tam - co dla forum z założenia fachowego jest równoznaczne ze śmiercią...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Było o cyckach. Ale to Pyxis zaczął!!!

 

ale skoro moderator nie uciął od razu tego tematu a wręcz kontynuował go później w tej "konwencji" to jak to określić?

Skoro dyskusja została z tego powodu skasowana - a nie znajduję innego powodu - to jednocześnie jakieś konksekwencje powinien ponieść ów moderator, bo czyż moderator nie powinien być niczym żona Cezara?

a jak jest - każdy kto zdążył przeczytać - widział :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k: i tak i nie: każdy statek, czyli tutaj forum tonie lub nabiera wody do chwili kiedy osoby decyzyjne prowadzą rozmowy na takim poziomie jak wczoraj, kiedy kasują posty bo są dla nich zasadniczo niewygodne i stosują podwójne standardy dla siebie i innych, a do tego nie mają żadnych formalnych podstaw by być tym za kogo się uważają (moderacja).

Statek przestaje tonąć, góra się oddala - kiedy "all hands on deck" i uznaje się, że czasem zwykły marynarz może mieć sensowny pomysł. Ale do tego potrzeba naprawdę dużych zmian - mam nadzieję, że moje posty o regulaminie ostały się - by każdy doskonale wiedział co może a czego nie, za co czeka kara a za co pogłaskają "po główce". Tutaj da się wrócić z bardzo dalekiej podróży jeśli nie bardzo to dość łatwo i równie łatwo odjechać w równie daleką podróż.

Jak na razie można zobaczyć kilka osób stojących na brzegu i machających czule chusteczkami na pożegnanie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konto usunięte na żądanie
Ja mogę powiedzieć tyle, że był czas, że wydawało mi się, iż jest tu jakaś wiedza, logika i warto tu zaglądać. Dziś widzę, że całe to forum to jeden Hejt, spam, Trolling, reklama i kasa - co nie ma nic wspólnego z jakąkolwiek wiedzą.. Zatrważające jest to, że są ludzie którzy wchodzą tu po fachową poradę i na podstawie Hejtu, Spamu w oparciu o porady Troli podejmują życiowe decyzje. MASAKRA. Jestem rozczarowany tym forum do szpiku kości. Nie rozumiem zupełnie dlaczego Murator pozwala na to co tu się wyprawia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii kasy - nie wnikam, każda strona czy forum prowadzone przez firmę ma jakieś zasady, te - działają dla zysku. Coś za coś. Godząc się na regulamin - godzę się na reklamy wszystkiego - nawet bzdur. Problem to regulamin spisany z jakiegoś wzoru dla forum o setce tematów i setce znajomych. Wyjaśniałem dlaczego. Problemem jest to, że ktoś wpadł na pomysł, albo ów pomysł został podsunięty: pełne prawa daję Tobie a ty działaj. A regulamin jest jaki był. Problemem jest zachowanie moderacji, problemem jest to, że w wielu kwestiach bliżej jej do autorytaryzmu niż traktowania delikwentów stojących naprzeciw ich jako normalnych dorosłych ludzi mających swoje zdanie i wiedzę. Problemem jest to, że nikt nawet, a zwłaszcza moderacja nie ma monopolu na prawdę i kilka innych rzeczy.

Ja też byłem zdziwiony, że nie ma, równie zdziwiony że nikt nie powiedział czemu wyleciały posty innych a zwłaszcza moje, gdzie złamałem prawo... czy może to była odpowiedzialność zbiorowa - jego bili czy on bił, a może tylko był i się gapił - ganz egal - każdy kto jest na zdjęciu dostaje karę, a największą ten, tamten i ta dwójka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yle, że z tego co widać, tutaj nikt tak nie myśli bo przecież balują i wszystko mają widzisz gdzie.

Ale jak tak dalej będzie to ktoś z boku tylko pomoże aby ten statek szybciej zatonął a rekiny zdziałają resztę, to nie jest piaskownica, to jest kasa.

 

Teraz prawdziwa megalomania przez Ciebie przemawia. Od 2008 przeżyłem odejścia różnych w większości bardzo fajnych i wartościowych osób. Śmierć tego forum była wieszczona wiele razy. I co? Psińco. Ty i 100 innych Forumowiczów którzy ew odejdą obrażeni mają wpływ na kondycję forum taką jak mój kot na pogodę w Chinach. Jesli to zrozumiesz to będzie Ci łatwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...