Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

Czy ktoś z tzw administratorów tegoż forum klikał ostatnio w zakładkę "DZIENNIKI BUDOWY"? Jeśli nie to proszę to zrobić i wyrazić swoje refleksje. Jeśli tak to dlaczego nie zostały poczynione żadne kroki.

Co tam jest za syf?? Czy temu ma służyć ten dział forum?? A może wAM się nie chce? Może nie macie czasu? A może macie po prostu już tak bardzo wywalone(delikatniejsza wersja tego co chciałem napisać?)? Czy wY się tylko potraficie zajmować usuwaniem postów i banowaniem?

 

Są dzienniki, są komentarze do dzienników. Prosimy o bardziej konkretne uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jeśli dla jakiegoś moderatora forum link do opracowania autorskiego (mojego własnego) jest spamem i za takowy "spam" mnie banuje, to niestety, ale najwyraźniej ma IQ mniejsze niż numer buta który nosi. Widzę, że dawna dyrekcja głupim działaniem zniechęciła doświadczonych forumowiczów do pisania na forum, a nowa włazi w te same koleiny. Więc skoro nie pasują wam fachowe komentarze, to ja za wami płakał nie będę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mam rozumieć, skoro w tekście postu wyraźnie zaznaczyłem, że to ja jestem autorem opracowania? Przecież ludzie piszą tutaj o swoich problemach i oczekują wiarygodnej informacji, a sami dobrze wiecie, że z tą informację bywa różnie. Natomiast opracowania są recenzowane przez fachowców, czyli ich treść jest sprawdzana przed publikacją. I co uważacie, że mam każdemu userowi pisać to od nowa?

Cenne opracowania są może i wartością, ale nie byliście nimi zainteresowani, więc skąd tyle żalu, że publikowałem w innym miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne!

Bardzo piękne!!!

Ale...

Brakuje mi tam życiorysu dziadka, koloru majtek zgłaszającego i pinu do karty z jej numerem.

:lol:

 

Adam M.

 

Formularz przechodzi także bez szczegółowego opisywania. Trzeba tylko zaznaczyć punkt który naszym zdaniem jest łamany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe prawo nakazuje, by sformalizować naruszenia - zgłoszenia, odpowiedzi, treść usuwanych postów itd. Formalnie nic się nie zmienia - można i anonimowo zgłaszać nadużycia.

 

Ale nie się ukryć ze nowy formularz odstrasza od stosowania. Może warto przy "imię i nazwisko", "e-mail" napisać "nie wymagane"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe prawo nakazuje, by sformalizować naruszenia - zgłoszenia, odpowiedzi, treść usuwanych postów itd. Formalnie nic się nie zmienia - można i anonimowo zgłaszać nadużycia.

 

Czyli bardzo się napracowano, aby nic się nie zmieniło...

:lol:

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie się ukryć ze nowy formularz odstrasza od stosowania. Może warto przy "imię i nazwisko", "e-mail" napisać "nie wymagane"?

Dokladnie tak. Odpycha.

 

Chyba ten formularz pisał ktoś, kto nie używa forum a już na pewno nie próbował nic raportować..

 

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas najwyższy aby rozważyć wyjście z zielonego ładu, z unii z jej debilizmami, prawo trzeba by uporządkować...

No i koniecznie zacząć remont dróg, torów i lotniska pod Rzeszowem.

A ruch graniczny?

Trudno... pójdzie inną drogą.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas najwyższy aby rozważyć wyjście z zielonego ładu, z unii z jej debilizmami, prawo trzeba by uporządkować...

No i koniecznie zacząć remont dróg, torów i lotniska pod Rzeszowem.

A ruch graniczny?

Trudno... pójdzie inną drogą.

 

Adam M.

 

Prosimy o kulturę dyskusji. To są Pana poglądy, a tu jest temat uwag o forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe prawo nakazuje, by sformalizować naruszenia - zgłoszenia, odpowiedzi, treść usuwanych postów itd. Formalnie nic się nie zmienia - można i anonimowo zgłaszać nadużycia.

 

"nowe prawo" unijne wymaga takich formalności?

Czyli sporo zachodu ze zgłaszaniem botów?

 

Jeżeli "formalnie nic się nie zmienia" to dlaczego pojawia się taki formularz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"nowe prawo" unijne wymaga takich formalności?

Czyli sporo zachodu ze zgłaszaniem botów?

 

Jeżeli "formalnie nic się nie zmienia" to dlaczego pojawia się taki formularz ??

 

Dla forumowiczów niewielka zmiana, dla Wydawcy konieczność prowadzenia archiwum zgłoszeń i interwencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla forumowiczów niewielka zmiana, dla Wydawcy konieczność prowadzenia archiwum zgłoszeń i interwencji.

 

Tylko dlaczego archiwum zgłoszeń wymaga pisania swoich danych podczas zgłaszania, skoro w zasadzie administrator ma je przypisane do nicka (w momencie rejestracji na forum).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...