Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czytając o nowym formularzu, kliknąłem trójkąt przy losowym poście, obejrzałem i zamknąłem.

A teraz, próbując zgłosić ten spam: https://forum.muratordom.pl/showthread.php?385719-Rozwiazania-reklamowe&p=8226378&viewfull=1#post8226378

dostałem komunikat, że jedno zgłoszenie na godzinę. Czyli system nie blokuje od rzeczywistego zgłoszenia, tylko od otwarcia formularza. Trochę bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wciąż czekamy aż sytuacja prawna się wyjaśni - brakuje moderatorów społecznych.

Sytuacja prawna dotycząca społecznych moderatorów?

Jakie trzeba spełniać warunki aby zostać społecznym moderatorem FM?

Konkurs, głosowanie czy z łapanki? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając o nowym formularzu, kliknąłem trójkąt przy losowym poście, obejrzałem i zamknąłem.

A teraz, próbując zgłosić ten spam: https://forum.muratordom.pl/showthread.php?385719-Rozwiazania-reklamowe&p=8226378&viewfull=1#post8226378

dostałem komunikat, że jedno zgłoszenie na godzinę. Czyli system nie blokuje od rzeczywistego zgłoszenia, tylko od otwarcia formularza. Trochę bez sensu.

Ciekawe bo zgłosiłem ten post dotyczący szukania nowego Portfela

https://forum.muratordom.pl/showthread.php?385723-Sklep-Internetowy&p=8226445&viewfull=1#post8226445

dwa razy w ciągu kilku minut i przyjęło zgłoszenie.

No chyba, że udaje przyjęcie zgłoszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal obowiązuje jedno zgłoszenie na pół godziny. spamu czy innego naruszenia.

 

Bo dział "informatyczny" (albo "filtr" antyspamowy) zakłada chyba, że możemy zasypać ich lipnymi zgłoszeniami. A prawdziwy spam to będzie max 1 na godzinę ;)

Wybaczcie sarkazm, ale to jest kpina!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie, że uwagi są zgłaszane dalej, że jesteśmy w fazie zmiany i że prace trwają dalej.

Ile godzin potrzebuje informatyk aby zmienić czas przerwy między zgłoszeniami z 30 minut na 30 sekund?

 

Ile czasu potrzebuje informatyk aby zmienić kolor i wielkość czcionkę i kolor tła?

Godzinę czy dwa miesiące?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo wielkokrotnego zgłoszenia, nikt nie usuwa tego ruskiego spamu.

https://forum.muratordom.pl/showthread.php?383946-Róże-angielskie/page6

 

W sumie nie chce mi się zgłaszać już tutaj spamu. I jeszcze czekać pół godziny.

Róże angielski

to jest ruski spam czy ma jakieś przekierowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Róże angielski

to jest ruski spam czy ma jakieś przekierowanie?

 

To wątek, który ruscy obrali za cel spamowania.

Z resztą jakiś bot się zorientował, ze moderacja nie istnieje i wrzuca na dział ogrodowy stale posty z pytaniem po angielsku, gdzie jest moderacja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal obowiązuje jedno zgłoszenie na pół godziny. spamu czy innego naruszenia.

 

Potwierdzam. Nie da się zgłosić spamu, bo swój "limit" już wykorzystałem swój limit w tych 30 minutach. To absurd. Za chwilę zamknę to okno, a spam wiszący w poście od paru tygodni dalej będzie się miał dobrze.

I tym sposobem TIME SA sprzyja oszustom i naciągaczom, ale to, że utrudnia życie zwykłym użytkownikom zasłaniając się "dyrektywą UE" już nie jest istotne.

 

Czy Szanowny Zarząd spółki to rozumie, czy dla niego ważne są tylko tabele zysków i strat? Czy na zmiany mamy poczekać aż zostanie uruchomiony kolejny "pakiet" zleceń dla firmy obsługującej forum informatycznie.

 

Nie mam tu żalu do Redakcji, bo rozumiem sytuację, dlatego bardzo proszę o przekazanie tej wiadomości wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...