Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wiem wiem, znowu jest na mnie nagonka. Szukają haka, a ja jestem potulny jak baranek i pisze tylko w temacie. Ale jak znam życie i tak do czegoś się doczepią i znowu polecę. :yes:

juz Cie lubie :) poza tym "przyjaciele moich przyjaciol sa moimi przyjaciolmi" wiec skoro coulignon z Toba pisze - to ja tez skorzystam z okazji wymiany posta. Nie wiem za co Cie tak banuja co chwile - ale w wolnej - przyjrze sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem, znowu jest na mnie nagonka. Szukają haka, a ja jestem potulny jak baranek i pisze tylko w temacie. Ale jak znam życie i tak do czegoś się doczepią i znowu polecę. :yes:

Nie wiedziałam, że tu takie huragany wieją:rolleyes:

 

Liwko, lepiej porośnij tą owczą wełną i nie znikaj z pola widzenia, pozdrawiam Cię :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz Cie lubie :) poza tym "przyjaciele moich przyjaciol sa moimi przyjaciolmi" wiec skoro coulignon z Toba pisze - to ja tez skorzystam z okazji wymiany posta. Nie wiem za co Cie tak banuja co chwile - ale w wolnej - przyjrze sie :)

 

Ty sie przyjrzyj Tej co cycki rosna a maz sprawdza i...sie bidok nie doczeka:cool:

A zabawki, to juz dawno powinna zabrac!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominało to próbę posprzątania rozlanego mleka przez tych co to są kumplami tych co rozlali mleko, problem był tylko taki że zebrało się za dużo świadków co to porobili foty i opisali to wszystko... Skończyło się jak zwykle mleko ponownie wylano i udano że nie działo się nic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Redakcjo, coś jest od dwóch dni nie tak z subskrypcjami. W liscie subskrybowanych wątków oznaczenia wątków "nieczytanych" nie odświeżają się, np. ten wątek po wysłaniu niniejszego postu zjawi mi się w liście subskrypcji jako nieczytany, będzie też taki przez minimum godzinę mimo powtórnego jego otwierania przeze mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Liwkoo
niestety, jego krucjata wśród kotłów na węgiel wymaga ofiar

 

Dlaczego Elfir bezczelnie kłamiesz?

Od kilku lat miałem stopkę i nikomu do tej pory nie przeszkadzała. Były w niej parametry mojego domu i moje zdanie co sądzę o węglu w nowych domach. Nagle jednemu kretynowi się ona nie spodobała, a drugi ją wykasował! Wykasował całą bez podania jakiejkolwiek przyczyny!!! Opisałem ten idiotyzm a następnie zostałem zbanowany.

A teraz proszę cię Elfir napisz, co w mojej stopce było nieregulaminowego i czy należało ją całą wykasować? Nie mogliście się do mnie przyczepić to w ten sposób się mnie pozbyliście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
niestety, jego krucjata wśród kotłów na węgiel wymaga ofiar

Zgłosiłem post,proszę o reakcję:

Ha boimy się moderatora? Twojego kumpla już zbanowano m.in. po moich raportach. Jesteś za cienki w uszach żeby gadać o wojsku, tym bardziej gdy 5 moich kumpli nie wróciło ze 9 zmiany a kilkudziesięciu jest inwalidami.

Gość od wczoraj obraża innych bez żadnych konsekwencji,mnie malux-a,Liwko,nie jednokrotnie.

Finlandia zdaje się wczoraj widzial to.

Bez reakcji ?

Po drugie,co ma ten post wspólnego z Rankingiem kotłów na ekogroszek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...