Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

Jeśli chcesz znać moje zdanie -to jest to przegięcie. Popatrz na dziesięć pierwszych z brzega stopek u innych użytkowników i średnią uznaj za znormalizowanie.

Czcionka w nich nie góruje nad tekstem, którym jest pisany post. Takie wyróżnienie sprawia, że bardziej widoczna jest stopka, a nie treść postu. Czyli każdy post jest można odbierać jako spam, bo powtarza dokładnie to samo...

Tak trudno to zrozumieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jeśli chcesz znać moje zdanie -to jest to przegięcie. Popatrz na dziesięć pierwszych z brzega stopek u innych użytkowników i średnią uznaj za znormalizowanie.

Czcionka w nich nie góruje nad tekstem, którym jest pisany post. Takie wyróżnienie sprawia, że bardziej widoczna jest stopka, a nie treść postu. Czyli każdy post jest można odbierać jako spam, bo powtarza dokładnie to samo...

Tak trudno to zrozumieć?

 

 

W takim razie wytłumacz mi w jakim celu przy pisaniu stopki istnieją narzędzia powiększania tekstu? Wywalcie je i będzie po problemie, bo moim zdaniem skoro są, to można z nich korzystać. Proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trudno to zrozumieć?

Trudno. Co na to mówi regulamin? Zabrania zwiększania i kolorowania tekstu w stopkach? Nie? To na jakiej podstawie stopka jest kasowana? Inna sprawa, że widziałem posty ludzi co mają stopkę 10-20x większą (gabarytowo, tj. na wysokość) niż popełniali treści swojego posta i jakoś wszystko było tam jakoś w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno. Co na to mówi regulamin? Zabrania zwiększania i kolorowania tekstu w stopkach? Nie? To na jakiej podstawie stopka jest kasowana? Inna sprawa, że widziałem posty ludzi co mają stopkę 10-20x większą (gabarytowo, tj. na wysokość) niż popełniali treści swojego posta i jakoś wszystko było tam jakoś w porządku.

Ale o węglu nikt nie pisał a to u nas jest TABU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie chciałbym wam przerywać pasjonującej dyskusji, ale zgodnie z tym, co napisała Redakcja:

 

Część tej stopki była obraźliwa dla forumowiczów.

 

Jak pisałem, nie widziałem tej stopki, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby za obraźliwą została uznana wielkość czcionki, czy jej kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie chciałbym wam przerywać pasjonującej dyskusji, ale zgodnie z tym, co napisała Redakcja:

 

 

 

Jak pisałem, nie widziałem tej stopki, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby za obraźliwą została uznana wielkość czcionki, czy jej kolor.

 

A uważasz że to zdanie kogokolwiek obraża? Kogo i jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w klubie :)

Zgłosiłem finlandii twoją stopkę żeby ją całą wykasował ale tego nie zrobił. Masz tu plecy czy co? :D

Do osobistych represji możesz zaliczyć także tą, że Twoje zgłoszenie nie dotarło. Też nie miałem przez kilka dni powiadomień, ale nie pierwszy już raz - taki urok forum, a raczej jego technicznej strony.

Czy to, że człowiek ma możliwość krzyczeć, znaczy że każdy powinien to robić zawsze? Taki stan na dłuższą metę będzie uciążliwy dla innych. Ale jeśli to się stanie okazjonalnie to będzie oznaczało coś bardzo ważnego. Jak ciężko zrozumieć taki przykład, to inny: czy dziecko w szkole trzymając w ręku nożyczki ma nimi ciąć zeszyty innych? Przecież się da... Ale nie do tego one służą.

 

Oczywiście możemy różnie interpretować regulamin. Można ściągnąć go sobie w pdf ale też to samo w wersji uproszczonej jest tu:

http://forum.muratordom.pl/dobreobyczaje.php

Ja tam widzę punkt 4 e, f, g,h,

Wg mnie taka dominująca stopka śmiało może być uznana za "zasługującą na usunięcie w całości lub części" bo:

1. "Narusza dobre obyczaje forum" (w sposób dominujący wyróżnia się od ogólnej normy) pkt 4e

2. "Dyskryminuje" (z powodów innych ) - pkt4e

3. "Utrudnia możliwości korzystania z portalu przez innych użytkowników" poprzez ciągłe powtarzanie i zagłuszanie normalnego tekstu - pkt 4h

4. "Temat wypowiedzi na jest niemerytoryczny lub zamieszczany wielokrotnie" - pkt 4g

Oczywiście każdy może mieć inne zdanie i je wyrażać i nie byłoby z tego tematu, gdyby nie towarzyszące im awantury. Tylko tyle. I aż tyle.

 

Bardziej przekonują mnie słowa takie jak Mmelissy, niż manifesty poparcia jak u Plusfoto:) ale dopóki są wyrażeniem przekonań, a nie krucjatą.. to nikt się nie czepia.

Nie dziwcie się że ktoś tam jest na cenzurowanym. Nawet jeśli wilk założy owczą skórę i złoży obietnicę bycia grzecznym, to dalej będzie wilkiem.. Ale z samego bycia na tym polu nic złego nie wynika.

 

Uff, to tyle co mam do powiedzenia w tym temacie ze swojej strony, ale to nie znaczy że nie zamykam się na Wasze argumenty, bo to forowicze tworzą to miejsce i ich zdanie jest najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgodnie z tym, co napisała Redakcja:

 

"Część tej stopki była obraźliwa dla forumowiczów."

 

Jak pisałem, nie widziałem tej stopki, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby za obraźliwą została uznana wielkość czcionki, czy jej kolor.

Która bo reszta dotyczyła Liwka domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Do osobistych represji możesz zaliczyć także tą, że Twoje zgłoszenie nie dotarło.

No właśnie jak to jest z tymi zgłoszeniami ? Czy tylko dla wybranych one są ?

Nie raz zgłaszałem chamskie ataki na mnie przez branżę ekosyfiarską ale posty dalej były nie moderowane i bez żadnych uwag się obywało i goście jak atakowali tak atakują a oni zgłaszają i reakcja jakoś jest.

 

Jako próbę zgłoszę ten post,proszę o odpowiedź czy doszło zgłoszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...