Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

@ Arturo - tak, doszło.

 

@Liwko - powiem tyle, że nie wierzę. Uwaga o obrażaniu części forumowiczów nie wzięła się przecież znikąd, prawda? Albo uwaga Mirka o "wołach na pół strony" - zapewne przesadzał, ale jakoś nie sądzę, żeby "wołami na pół strony" określił czcionkę kilka punktów większą od standardowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Liwko - powiem tyle, że nie wierzę. Uwaga o obrażaniu części forumowiczów nie wzięła się przecież znikąd, prawda? Albo uwaga Mirka o "wołach na pół strony" - zapewne przesadzał, ale jakoś nie sądzę, żeby "wołami na pół strony" określił czcionkę kilka punktów większą od standardowej.

 

No to uwierz :yes:

Miałem dość długo to zdanie i większość modów je wielokrotnie widziało. Nikt się nie przyczepił, do czasu... aż stopkę wcięło. Do dzisiaj nie doprosiłem się wytłumaczenia redakcji w czym rzecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72

 

@Liwko - powiem tyle, że nie wierzę. Uwaga o obrażaniu części forumowiczów nie wzięła się przecież znikąd, prawda? Albo uwaga Mirka o "wołach na pół strony" - zapewne przesadzał, ale jakoś nie sądzę, żeby "wołami na pół strony" określił czcionkę kilka punktów większą od standardowej.

A może to:

Stopka Liwko od jakiegoś czasu nie była informacją, a manifestem. Intencja jest zrozumiała, ale forma prowadzenia tej krucjaty już narusza regulamin.

Obecna nie jest manifestem a jest zgodna i nie obraża ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Liwko - powiem tyle, że nie wierzę. Uwaga o obrażaniu części forumowiczów nie wzięła się przecież znikąd, prawda?

Widocznie jednak tak. Bo brzmiało identycznie. A co miał autor (redakcja) na myśli pisząc o obraźliwości stopki Liwka to tylko autor wie. Ale pewnie tak jak w przypadku drutów tak i tutaj reklamodawcom się coś nie spodobało.

Albo uwaga Mirka o "wołach na pół strony" - zapewne przesadzał, ale jakoś nie sądzę, żeby "wołami na pół strony" określił czcionkę kilka punktów większą od standardowej.

Może trochę i tak - trzcionka była większa gdzieś dwa razy od obecnej - ale kłuło w oczy zapewne prze de wszystkim pewnie całe lobby węglowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie musiał być niezły zbieg okoliczności, skoro akurat wtedy tak ci się miana zmieniały :)

 

Ja wniosłam o usunięcie podpisu "administrator" i zamianę na słowo "moderator", bo dostawałam co chwila prośby o ingerencje programistyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie chciałbym wam przerywać pasjonującej dyskusji, ale zgodnie z tym, co napisała Redakcja:

Jak pisałem, nie widziałem tej stopki, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby za obraźliwą została uznana wielkość czcionki, czy jej kolor.

Więc niech redakcja zacytuje co tam było napisane -- ja co prawda pamięć mam kiepską, ale z tego co pamiętam nic bardziej "kontrowersyjnego" ponad zdanie "NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!" tam nie było (zaznaczając, że półtora tygodnia nie miałem dostępu do netu -- więc może coś się pojawiło dodatkowo). Jeśli takie zdanie w kogoś uderza... to ja chętnie je jeszcze powiększę. Może więcej ludzi pójdzie po rozum do głowy i nie będzie smrodzideł do nowego domu pakować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...reklamodawcom się coś nie spodobało.

Może trochę i tak - trzcionka była większa gdzieś dwa razy od obecnej - ale kłuło w oczy zapewne prze de wszystkim pewnie całe lobby węglowe.

 

To jest zdecydowanie nadinterpretacja. Nie pamiętam prostestów "węglowców" co do samego hasła. Nie było na nią chyba raportów, a ogólne uwagi że przeszkadza rażąc w oczy. Po prostu psuła ogólny wygląd sposobem podania. I tyle.

I pewnie by funkcjonowała dalej gdyby nie całokształt zasług autora. W ostatnim miesiącu pewnie było wyrzuconych ze sto jego postów oraz 2-3 razy tyle innych, "towarzyszących" tej kłótni. To bardzo dużo, więc nie można się dziwić, że taka awantura okraszona jeszcze niewybrednymi uwagami w stronę Moderatorów zaowocowała karą w postaci bana i usunięciem stopki.

Tak, ja zgadzam się że większa jej część dotycząca opisu domu powinna była zostać i za to mogę w imieniu drugiej strony przeprosić, ale... używając podnoszonej tu formy kontrargumentów: to tylko konsekwencja sprowokowania i nerwów ;)

Mojego "przepraszam" nie interpretujcie jako personalne przyznanie się do winy, piszę to jako strona moderująca. Próby wyciągania konkretnej osoby poprzez obrażanie i ślepe strzelanie w stronę przypadkowych osób jest nie fair.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest zdecydowanie nadinterpretacja. Nie pamiętam prostestów "węglowców" co do samego hasła. Nie było na nią chyba raportów, a ogólne uwagi że przeszkadza rażąc w oczy. Po prostu psuła ogólny wygląd sposobem podania. I tyle.

 

I znowu pudło (kto tu strzela na oślep?)

Zapytaj Kedlaw0 czy nie zgłosił mojej stopki do moderacji. Osobiście się do tego przyznał a nawet chwalił (posta ktoś wyczyścił).

A dalsza część była tylko konsekwencją głupiego zachowania jakiegoś moderatora. Gdyby napisał wcześniej co jest nie tak, gdyby poprosił o coś, wszystko mogło się inaczej skończyć, a głupie tłumaczenie że to konsekwencja całości, jest tylko próbą zmarginalizowania problemu i wybielenia konkretnego moderatora. A może powinniście zacząć od siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od postu z 9:31 nie odzywałem się, więc nie jestem pewien, czy to ja się tu nakręcam. Całkowicie spokojnie usiłuję ci zasugerować, żebyś się zastanowił, czy to aby na pewno moderatorzy wywołali "kolejną kłótnię", czy też może, jak już zresztą pisał finlandia, reagowali w odpowiedzi na całokształt sytuacji, w powstaniu której miałeś znaczący udział.

Jeśli to jest dla ciebie wystarczający powód do następnej kłótni, to nie ma sprawy, ale pamiętaj, że dokładnie w momencie, gdy zaczniesz (znów) komuś ubliżać, znów poleci ban. Też jestem zdania, że powinniśmy sobie dać na wstrzymanie, ale moja propozycja jest taka, żebyśmy dali sobie na wstrzymanie wszyscy. Znaczy ty też. Ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Miałbym tylko jedną prośbę. Zanim ktoś następny z was będzie chciał mnie zbanować, niech podejmie chociaż próbę zrozumienia sporu i wyłapania raportujących mnie branżystów. Niech napisze na priva w czym rzecz. Może sobie coś wyjaśnimy i nie dojdzie do następnych awantur. Mam ciety język? Myślę że taki sobie. Znam tutaj wielu z ostrzejszym :)

A w wątku węglowym będę nadal uświadamiał zwyczajnych forumowiczów, że można inaczej, lepiej. To nie jest żadne łamanie regulaminu. To że branża opanowała te wątki i mnie ciągle raportuje to nic dziwnego, wszak to ich pieniądze, którymi w większości nie chcą się z Muratorem podzielić, a wy im tylko pomagacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno słowo o PC w temacie węgla i kotłów i nie bedę tego wyjaśniać z tobą na prv - ostrzegam publicznie.

 

I za to się leci w innych wątkach? Od dzisiaj zasypię cię postami nie na temat w jakichś wątkach, ostrzegam publicznie :)

Za dzieciaka masz mnie Elfir? W tematach o ogrzewaniu przewijają się różne metody grzania, a temat pompy ciepła najczęściej wyciągają ode mnie branżyści jakbyś nie widziała :p Na prawdę tak często o niej tam pisałem? Lepiej to sprawdź, bo jesteś następnym moderatorem, który strzela na oślep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno słowo o PC w temacie węgla i kotłów i nie bedę tego wyjaśniać z tobą na prv - ostrzegam publicznie.

Elfir pojechałaś po bandzie. Ale mam nadzieję że to samo będzie dotyczyło innych wątków i wypowiedzi o węglu. A tak dodatkowo to twój ton wypowiedzi jak na moderatora delikatnie mówiąc uważam za niegrzeczny. To chyba nie Rosja że tylko Putin jest nieomylny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...