Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

Tamten wątek to żaden ranking kotłów, zresztą nie wiadomo co to jest. A właściwie wiadomo, to gniazdo ukrytych sprzedawców węgla i kotłów. Znajdziemy tam ich wszystkich od a do z. I to w 90% oni raportują nasze posty, nie potencjalni inwestorzy, którzy szukają kotła. Wystarczy prześledzić kto raportował jak pisaliśmy o OZC.

Miałem się nie wcinać i nawet długo trwałem w tym postanowieniu ale jak czytam te bzdety pisane przez cały dzień to śmiech mnie ogarnia. Elfir pozwól uświadamiać, czemu jesteś taka nieugięta i akurat zabraniasz w tych wątkach. Zabroń w wątkach "o śmieciuchach" lub kablach, ale nie w tych o ekogroszkach bo one są o wiele ciekawsze dla "misjonarzy". Przecież to naturalne bo tam w przeciwieństwie do innych działów na tym forum są ukryci sprzedawcy węgla i kotłów. Oczywiście w działach o PC żadnych ukrytych sprzedawców i naganiaczy już nie ma - same płatne profile albo szczęśliwi inwestorzy dlatego zainteresowanie działami ekogroszku, pisaniem samej prawdy i nie obrażaniem innych forumowiczów. Dwóch szlachetnych misjonarzy, jeden zidentyfikowany na forum właściciel kilku profili, naganiacz na sprawdzonego instalatora, współwłaściciel i członek zarządu firmy instalatorskiej PC, drugi od lat na forum mający tylko jedno zainteresowanie produktami polskiego producenta tanich gruntowych PC, nagle odnaleźli swoje misje w dziale o ekogroszku. Oczywiście nie dla jakichś tam przyziemnych korzyści, broń Boże ale w trosce o innych. Przecież ci naganiacze i sprzedawcy są tylko w wątkach o ekogroszku . Jakie to piękne i szlachetne, naiwne, niewinne prawie dziecięce. Elfir ja też nie rozumiem dlaczego stajesz na przeszkodzie tak szlachetnej idei, której skutki obserwujemy już od roku. Elfir pozwól Plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :-)

Edytowane przez Regut1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nawet jeżeli się nie uda przekonać wszystkich inwestorów to może chociaż Ci syfyiarze podobnie jak producenci kotłów, których używają, w końcu pójdą sobie stąd precz na inne fora i zostaniemy tu sami tacy piękni ekologiczni i czyści. Elfir dlaczego przykładasz rękę do trucia społeczeństwa. Pozwól Plizzzzzzzzzzzzzzzzz

 

Taki zawijan na przykład jak tylko tu coś napisze to mi zaraz śmierdzi siarką i węglem. Albo diabeł i to jakiś kształcony, albo ma coś wspólnego z węglem. Jak tu żyć na takim forum.

Edytowane przez Regut1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy mogę tam odpowiedzieć,że moc grzewcza tego kotła czyli 19kW do domu 150m2 to kretyństwo ?

nie możesz bo to nie jest zgodne z faktami, dla przykładu jeśli ten konkretny inwestor będzie miał chęć palić dużo drewnem to ten kocioł okaże się za mały

 

PS jak na razie, kotły na węgiel i gazowce to 95% rynku, PCi to ciągle nowinka techniczna, ja nie widzę powodu żeby całe forum we wszystkich możliwych wątkach zaśmiecać tylko postami o PCi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem się nie wcinać i nawet długo trwałem w tym postanowieniu ale jak czytam te bzdety pisane przez cały dzień to śmiech mnie ogarnia. Elfir pozwól uświadamiać, czemu jesteś taka nieugięta i akurat zabraniasz w tych wątkach. Zabroń w wątkach "o śmieciuchach" lub kablach, ale nie w tych o ekogroszkach bo one są o wiele ciekawsze dla "misjonarzy". Przecież to naturalne bo tam w przeciwieństwie do innych działów na tym forum są ukryci sprzedawcy węgla i kotłów. Oczywiście w działach o PC żadnych ukrytych sprzedawców i naganiaczy już nie ma - same płatne profile albo szczęśliwi inwestorzy dlatego zainteresowanie działami ekogroszku, pisaniem samej prawdy i nie obrażaniem innych forumowiczów. Dwóch szlachetnych misjonarzy, jeden zidentyfikowany na forum właściciel kilku profili, naganiacz na sprawdzonego instalatora, współwłaściciel i członek zarządu firmy instalatorskiej PC, drugi od lat na forum mający tylko jedno zainteresowanie produktami polskiego producenta tanich gruntowych PC, nagle odnaleźli swoje misje w dziale o ekogroszku. Oczywiście nie dla jakichś tam przyziemnych korzyści, broń Boże ale w trosce o innych. Przecież ci naganiacze i sprzedawcy są tylko w wątkach o ekogroszku . Jakie to piękne i szlachetne, naiwne, niewinne prawie dziecięce. Elfir ja też nie rozumiem dlaczego stajesz na przeszkodzie tak szlachetnej idei, której skutki obserwujemy już od roku. Elfir pozwól Plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :-)

 

Prześledź moje posty koleżko i wyłap te, w których pisałem o PC. Następnie wyłap te, w których pisałem o polskiej PC. Ile ich tam jest? Więc przestań pieprzyć głupoty jakobym namawiał wszystkich i wszędzie na pompy ciepła! Nawet we wspomnianym wątku zrobiłem to raz no może dwa, to wy wyciągaliście moją pompę na światło dzienne i zaczynała się pyskówka. Nie wierzysz? SPRAWDŹ!

We wspomnianym wątku ludzie czasami szukają kotłów do swoich nowych domów i najczęściej z tym się nie godzę, nowe powinny być od tego wolne, ale nie robię problemów gdy ktoś chce wymienić śmieciucha na bardziej nowoczesny kocioł w starym domu. Nie raz tylko pisałem, że może warto pomyśleć o lepszym ociepleniu i rezygnacji z węgla? Coś w tym złego?

Powyżej podałem link, gdzie jakiś imbecyl polecił kocioł do 50m2 mieszkania. Dam ci radę Regót, zajmijcie się instalatorami i sprzedawcami, to oni robią całe zło w tym kraju, nie ja! Ja tylko widzę tego skutki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
PS jak na razie, kotły na węgiel i gazowce to 95% rynku, PCi to ciągle nowinka techniczna, ja nie widzę powodu żeby całe forum we wszystkich możliwych wątkach zaśmiecać tylko postami o PCi

Powtórzę za Liwko,to ludzie z branży węglowej sami wyciągają tematy pomp na tapetę w takim wątku prowokując dyskusje i kłótnie czego nie dostrzegają Moderatorzy bo przecież nikt na siebie nie doniesie.

Zaczyna się właśnie o zwrócenie uwagi zielonemu inwestorowi i polecenie wykonania OZC.

To że uważam,ze ekosyf nie nadaje się do nowych domów i od projektu jest drogim systemem grzewczym nie znaczy że musi być od razu pompa ciepła ale może to być tak samo ogrzewanie prądem,które przy dzisiejszych cenach prądu jest tańsze niż ekosyf jak inwestor pomysli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Czym może doradzić w wyborze pieca Arturo72? Ciągłym powtarzaniem swojego rankingu, lub powtarzaniem w kółko OCZ? Niech pewne osoby trzymają się swoich tematów i będzie dużo mniej roboty.

I proszę Moderatorów o wyjaśnienie np.temu nieswiadomemu,inwestorowi,sprzedawcy,klakierowi,że pisanie na temat OZC w wątkach węglowych jest jak najbardziej zgodne z tematem.

Bo to ich tylko boli i boją się,że może potencjalny klient kotła może pomyśli. ..

 

Jeśli sami Moderatorzy tego nie wiedzą to kto ma wiedzieć ?

 

I świeży przykład:

A temat jest o gazie... w zasadzie nie tylko. Także tym, że warto budować dom energooszczędny. Bez szalenstw może, ale jednak te okolice 40kwh /m2 rok to poziom racjonalny, gdzie nie trzeba wydawać specjalnie więcej jeśli się konsekwentnie to wykorzysta w innych miejscach, a efekt jest bardzo dobry po stronie eksploatacji.

Czy KvM jest sprzedawcą czegokolwiek polecając budowę budowę domu energooszednego wg Moderatorów i stwierdzając,ze gaz ziemny jest drogi i taniej wyszloby mu ogrzewanie prądem ?

Może Moderatorzy podeszliby do sprawy nie z automatu tylko z zastanowieniem się i przeanalizowaniem dyskusji ?

Edytowane przez Arturo72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Czy poniższe pytanie jest zgodne z tematem i ma coś wspólnego z pompa ciepła ?http://forum.muratordom.pl/showthread.php?65781-RANKING-KOTŁÓW-NA-EKO-GROSZEK&p=6771392&viewfull=1#post6771392
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z koniem się kopiecie ;)

 

To jest forum wykonawców, bardziej "poprawnych" (w rozumieniu Redakcji), albo mniej "poprawnych" (też w zrozumieniu Redakcji).

 

To nie jest forum inwestorów - inwestor ma nie myśleć tylko kupować u reklamodawców.

 

N I E S T E T Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?53557-POMPA-CIEPŁA-spostrzeżenia-uwagi/page952

 

Prześledź moje posty koleżko i wyłap te, w których pisałem o PC. Następnie wyłap te, w których pisałem o polskiej PC. Ile ich tam jest? Więc przestań pieprzyć głupoty jakobym namawiał wszystkich i wszędzie na pompy ciepła! Nawet we wspomnianym wątku zrobiłem to raz no może dwa, to wy wyciągaliście moją pompę na światło dzienne i zaczynała się pyskówka. Nie wierzysz? SPRAWDŹ!

We wspomnianym wątku ludzie czasami szukają kotłów do swoich nowych domów i najczęściej z tym się nie godzę, nowe powinny być od tego wolne, ale nie robię problemów gdy ktoś chce wymienić śmieciucha na bardziej nowoczesny kocioł w starym domu. Nie raz tylko pisałem, że może warto pomyśleć o lepszym ociepleniu i rezygnacji z węgla? Coś w tym złego?

Powyżej podałem link, gdzie jakiś imbecyl polecił kocioł do 50m2 mieszkania. Dam ci radę Regót, zajmijcie się instalatorami i sprzedawcami, to oni robią całe zło w tym kraju, nie ja! Ja tylko widzę tego skutki.

 

Livko proszę Cię, ile razy można to samo.

Tak na szybko. Ponad dwa lata temu zwracałem uwagę na pewne Twoje przypadłości.

Dowód link do dyskusji powyżej cytatu.

Jest tego więcej, a moja ocena i wnioski formułowane są w oparciu o wieloletnią dyskusje i półprawdy, które piszesz oraz wyjątkowe szczęście które Cię spotyka. Co do "pieprzenia głupot" na temat Twojej roli na tym forum to temat ostatnio przerabialiśmy w wątku Ranking Kotłów Na Ekogroszek w którym na Twoją zresztą prośbę ładnie Ci to udokumentowałem ze wskazaniem pkt po pkt przykładów i techniki. Niestety nie mogę tego zalinkować bo najpierw Ty usunąłeś swój ostatni post (taki z mordką, pamiętasz go?) z potem admin ładnie wyczyścił pozostałe posty, tak że nie ma po tym śladu. Tak na marginesie, nie narzekaj na adminów bo w ten sposób kryją oni, w pewien sposób to co robisz na tym forum. Problem w tym że od pewnego czasu jest tego tyle że nawet oni nie nadążają i mają tego dość.

Piszesz do mnie per "koleżko" ale może pora zrozumieć że to co napisałem nie ma charakteru personalnego. Nawet gdy się spieramy lub prostuje Twoje półprawdy, masz u mnie sporo sympatii. Z tym że tym co robisz w innych wątkach już przeginasz na tyle że zwracają Ci na to uwagę nie tylko zwykli userzy z wątków na eko lub kable, których obrażasz, ale też admini. Nikt nie był tu tyle razy banowany. Swoim zachowaniem niszczysz to form. Spójrz na ten wątek, przeczytaj na spokojnie kto i co w nim napisał. To nie są świerzy userzy, sprzedawc eko lecz tuzy tego forum, którzy mają już tego dość i grzecznie Cię proszą żebyś przestał. Może zamiast ślepo brnąć dalej może w końcu pora zrozumieć?

Edytowane przez Regut1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. I Panie.

Ale tu nie chodzi o takie pisanie. Każdą wypowiedź da się nagiąć do tematu i przemycić w niej swoje zdanie. Ale problem jest w formie i natężeniu. Jeśli ktoś to robi zatruwając wątek, prowokując i biorąc czynny udział w kłótniach (bo to nie są spory a tylko osobiste wycieczki) to nie dziwcie się że są takie reakcje.

Dokładnie tak samo jest z hasłem "nie dla węgla". Swoje zdanie i poglądy można wyrażać w sposób stanowczy, ale kulturalny, zachowując przy tym poszanowanie dla oponentów.

I tego dotyczy problem który jest moderowany.

 

Z koniem się kopiecie ;)

 

To jest forum wykonawców, bardziej "poprawnych" (w rozumieniu Redakcji), albo mniej "poprawnych" (też w zrozumieniu Redakcji).

 

To nie jest forum inwestorów - inwestor ma nie myśleć tylko kupować u reklamodawców.

 

N I E S T E T Y

 

Zgadzam się, że forum przez ostatnie lata zostało zawładnięte przez wykonawców. Wymiana doświadczeń została zepchnięta do potyczek między sprzedawcami. W tle jest coraz częściej biznes a nie racje Inwestorów.

 

Nie zgodzę się co do pozostałej części: Płatne Profile to marginalna część użytkowników forum. Prawdą jest że zakłócają one lekko ogólny obraz. Tzn. oni uczciwie płacą wg przyjętych zasad, więc w imię ich obrony musimy temperować profile, które też prowadzą działalność i wyrażając swoje zdanie siłą rzeczy stają się promotorami własnych rozwiązań. Są też profile które w sposób natrętny i prowokujący wrzucają swoje reklamy, ale to zawsze było i będzie naganne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. I Panie.

Nie zgodzę się co do pozostałej części: Płatne Profile to marginalna część użytkowników forum. Prawdą jest że zakłócają one lekko ogólny obraz. Tzn. oni uczciwie płacą wg przyjętych zasad, więc w imię ich obrony musimy temperować profile, które też prowadzą działalność i wyrażając swoje zdanie siłą rzeczy stają się promotorami własnych rozwiązań. .

 

Tiiaaa.

To sprawdź za co ja byłem "bananowany" i z jakimi uzasadnieniami.

A jak obrona taka przebiega - choćby przypadek Mikiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?53557-POMPA-CIEPŁA-spostrzeżenia-uwagi/page952

 

 

 

Livko proszę Cię, ile razy można to samo.

Tak na szybko. Ponad dwa lata temu zwracałem uwagę na pewne Twoje przypadłości.

Dowód link do dyskusji powyżej cytatu.

Jest tego więcej, a moja ocena i wnioski formułowane są w oparciu o wieloletnią dyskusje kłamstwa i półprawdy, które piszesz oraz wyjątkowe szczęście które Cię spotyka. Co do "pieprzenia głupot" na temat Twojej roli na tym forum to temat ostatnio przerabialiśmy w wątku Ranking Kotłów Na Ekogroszek w którym na Twoją zresztą prośbę ładnie Ci to udokumentowałem ze wskazaniem pkt po pkt przykładów i techniki. Niestety nie mogę tego zalinkować bo najpierw Ty usunąłeś swój ostatni post (taki z mordką, pamiętasz go?) z potem admin ładnie wyczyścił pozostałe posty, tak że nie ma po tym śladu. Tak na marginesie, nie narzekaj na adminów bo w ten sposób kryją oni, w pewien sposób to co robisz na tym forum. Problem w tym że od pewnego czasu jest tego tyle że nawet oni nie nadążają i mają tego dość.

Piszesz do mnie per "koleżko" ale może pora zrozumieć że to co napisałem nie ma charakteru personalnego. Nawet gdy się spieramy lub prostuje Twoje półprawdy, masz u mnie sporo sympatii. Z tym że tym co robisz w innych wątkach już przeginasz na tyle że zwracają Ci na to uwagę nie tylko zwykli userzy z wątków na eko lub kable, których obrażasz, ale też admini. Nikt nie był tu tyle razy banowany. Swoim zachowaniem niszczysz to form. Spójrz na ten wątek, przeczytaj na spokojnie kto i co w nim napisał. To nie są świerzy userzy, sprzedawc eko lecz tuzy tego forum, którzy mają już tego dość i grzecznie Cię proszą żebyś przestał. Może zamiast ślepo brnąć dalej może w końcu pora zrozumieć?

 

Po co podałeś ten link z przed dwóch lat to ja nie wiem. Przecież sam w nim wypisujesz tyle bzdur w wątku, który cię nie dotyczy, że inni ci to grzecznie udowodnili (parę postów widać też usunąłeś, albo admin). Na szczęście grzecznie, bo ludzie na poziomie to i nie lecą do nikogo z płaczem. Im wystarczą argumenty.

W dodatku posądzasz mnie o jakikolwiek związek z branżą, choć nie masz ani jednego dowodu że tak jest. Powtórzę po raz setny. Nigdy nie miałem i nie mam 9i nie zamierzam mieć) żadnego związku z jakąkolwiek branżą budowlaną czy instalatorską. Zajmuję się czymś zupełnie innym i jest kilka osób na tym forum, które mogą to potwierdzić.

 

Spójrz na ten wątek, przeczytaj na spokojnie kto i co w nim napisał. To nie są świerzy userzy, sprzedawc eko lecz tuzy tego forum, którzy mają już tego dość i grzecznie Cię proszą żebyś przestał. Może zamiast ślepo brnąć dalej może w końcu pora zrozumieć?

 

Polecam tobie to zrobić, bo z tego co czytam inni użytkownicy tego forum mają nieco odmienne zdanie od moderatorów. Pomijając oczywiście całą branżę węglową. Im faktycznie może się to nie podobać co piszę.

 

Na marginesie.

Czytasz moje posty, czy tylko wybiórczo w wątkach węglowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałem i nie mam 9i

Czy 9i to jakiś nowy model BMW?

 

Piszmy po polsku z szacunku do innych.

 

Na marginesie - to forum to jeden wielki śmietnik, z którego nikt nie wyrzuca śmieci. Na innych forach, gdzie istnieje realna moderacja, nie ma takich westernów jak tu. Tam pisze się na temat, krótko, bez błędów, a nie spędza wolny czas albo udowadnia się sobie zasadność wydanej kasy na drogie źródła ciepła. Inaczej - upomnienie albo banan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak powiem ci Regut coś jeszcze. Zgadzam się z tym co napisał sSiwy, cała ta walka to zwyczajne kopanie się z koniem. Z góry stoję na straconej pozycji. Zazwyczaj jestem sam, lub jest nas kilku, w przeciwieństwie do całej branży. Nie mam szans, zakrzyczą, zwyzywają, obrażą, doniosą i moderzy wyplują. Coraz mniej mi się chce, tym bardziej jak czytam co chwilę, jakie ludzie do swoich mieszkań czy domów wpakowali potwory. To nie ja im je poleciłem, polecili je instalatorzy i sprzedawcy. jeżeli bardzo wam nalezy na zmianie wizerunku ogrzewania domów węglem, to powinniście zacząć najpierw robić porządek w swoim ogródku. To przyniesie dużo większe korzyści niż nawrócenie kilku osób na tym forum. Dlatego to moje hasło pod spodem, bo moim zdaniem inna droga to utopia i niewiele się zmieni. Nawet jak przepisy się zmienią to będziecie próbowali je obejść, lub interpretować jak wam wygodnie (zobacz ostatnie twoje posty).

A odnoście mojej pompy. Nie pamiętam nawet kiedy ostatni raz napisałem posta w dziale pompowym. Nie sprawdzam zużycia, nie sprawdzam temperatur dolnego źródła itd. Po prostu zwyczajnie mi przeszła fascynacja pompą ciepła. Jest ciepło i tanio i o to chodzi. Natomiast nadal uważam, że jest zdecydowanie lepszą alternatywą w nowym domu od węgla.

Powiem ci inaczej, pompa jest bardzo nudna :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy 9i to jakiś nowy model BMW?

 

Oj czepiasz się, Shift nie zadziałał i tyle, nie szukaj żadnej sensacji :)

 

A na marginesie Laik gdzie twój kalkulator?

Razem podstawiliśmy pod niego dane mojego domu i czas zwrotu PC wyszedł u mnie na poziomie 5-7 lat. Powiem ci ze mija właśnie sześć :)

Edytowane przez Liwko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. I Panie.

Zgadzam się, że forum przez ostatnie lata zostało zawładnięte przez wykonawców. Wymiana doświadczeń została zepchnięta do potyczek między sprzedawcami. W tle jest coraz częściej biznes a nie racje Inwestorów.

 

Nie zgodzę się co do pozostałej części: Płatne Profile to marginalna część użytkowników forum. Prawdą jest że zakłócają one lekko ogólny obraz. Tzn. oni uczciwie płacą wg przyjętych zasad, więc w imię ich obrony musimy temperować profile, które też prowadzą działalność i wyrażając swoje zdanie siłą rzeczy stają się promotorami własnych rozwiązań. Są też profile które w sposób natrętny i prowokujący wrzucają swoje reklamy, ale to zawsze było i będzie naganne.

 

To dlaczego te grupy wykonawców ,sprzedawców i innych popleczników tych grup ,mogą podszywać się pod zwykłych forowiczów z opisem :

OLIMP FORUM ,Lider FORUM itd... dlaczego te grupy nie są czytelnie oznaczone ,dla nowego uzytkownika ,nawet jak nie wykupią Płatnego Profilu , ,przecież to manipulacja delikatnie pisząc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego te grupy wykonawców ,sprzedawców i innych popleczników tych grup ,mogą podszywać się pod zwykłych forowiczów z opisem :

OLIMP FORUM ,Lider FORUM itd... dlaczego te grupy nie są czytelnie oznaczone ,dla nowego uzytkownika ,nawet jak nie wykupią Płatnego Profilu , ,przecież to manipulacja delikatnie pisząc.

 

Wiesz, może nawet by chcieli, to taka darmowa reklama przecież by była. Nie raz w swoich stopkach mieli telefony do siebie, niby w celu wykonania wizualizacji pracy kotła. To jest dopiero perfidne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podałem po to żebyś z perspektywy czasu mógł na spokojnie przeczytać i ocenić to co wypisujesz. Dyskusja ma kila stron, mogę też sięgnąć do swojej historii poszukać i wskazać inne wątki jeżeli o to prosisz. Nie zgłaszałem na tym forum żadnego postu do moderacji podobnie jak nic nie usuwałem z zalinkowanego wątku. Od lat czytam Twoje posty również w innych wątkach zaczynając od kabli, a kończąc na Pc jak widzisz na podanym przykładzie. Swego czasu interesowałem się Pc i chciałem się czegoś dowiedzieć w tym zakresie, podobnie jak o innych sprawach związanych z budową. Ale tym co wyprawiacie z Artuo bardziej zrażacie niż pomagacie w wyborze. Takie były moje odczucia. Przetraw to na spokojnie.

 

Nie wiem czy dobrze przytoczę ale jest takie powiedzenie. Jeżeli jedna osoba na ulicy, mówi Ci że jesteś koniem, zignoruj ją. Jeżeli to samo powtarza następna, przystań i pomyśl chwilę, natomiast jeżeli to samo powtarza trzecia i następna to zacznij szukać u siebie ogona.

Ja cały czas mam nadzieję że jesteś w stanie zrozumieć to co się do Ciebie piszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...