Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

ja bym prosil nie robic ze mnie kosci niezgody,

Zaakceptowlem koniecznosc posiadania PP, jest to w moim przypadku oplacalne. I generalnie namawiam kolegow wykonawcow na zakup PP - bardzo ulatwia to zycie, a koszt jest powaznie niewielki w stosunku chociazby do przyrostu ogladalnosci strony internetowej.

Nie narzekam za bardzo na konkurencje, ale fakt faktem - nie powinno tak byc jak jest - ale poki co jest "do zniesienia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wrzuciłem Ci jeszcze jedno wejście z tak dobrej gatunkowo domeny:) Sam się zastanawiam - legalnie można nieźle podnieść sobie oglądalność witryny.

szkoda tylko ze z rel="nofollow" sa linki :)

Ostatnie 30dni , tylko walute mam na USD a nie na PLN :)

http://pliki.astrobud.pl/grafika/analitics.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
....

Te finlandia,moze jako Moderator zajmiesz się burdelem na forum:

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?65781-RANKING-KOT%C5%81%C3%93W-NA-EKO-GROSZEK/page528

zamiast upominać kogoś kto wytyka wprowadzenie w błąd inwestorów przez reklamodawcę i płatnika Muratora czyli boguslawa ?

Macie płacone za tolerowanie płatników a nie za prowadzenie porządku na forum ?

Edytowane przez Arturo72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powyższy post Arturo (zaczynający się od słów "Te, finlandia.. ") - napisany do mnie w tonie bardzo obraźliwym chciałem wykasować a autorowi dać bana. Po minucie doszedłem do wniosku że kasować krytyki pod moim adresem mi nie wypada (nigdy tego nie robiłem) a bana bez kasowania dać nie potrafię ;( Po 2 minutach uznałem, że - jeśli chodzi o mnie - może zostać. Słowa świadczą o autorze i chyba on miał nadzieję że rano już ich nie zobaczy?. Jeśli uznacie że ten post nie jest ok, to zawsze możecie działać.

 

Małe wyjaśnienia: Moderator to nie robot i nocne dyskusje może przeoczyć. Czasem też pracuje, choruje, odpoczywa. Moderator to funkcja społeczna a każdy ma swój poziom wrażliwości i postrzegania forum i korygowania go wg własnego uznania. To co zostawiam ja - inni mogą usunąć.

Tak samo jak użytkownicy - jesteśmy różni. Dzięki temu to forum jest dla wszystkich, a nie tylko określonych, zbliżonych sobie umysłów. Formuła luźnych rozmów kawiarnianych jest siłą tego forum i tyle. Dzięki temu wiele osób się identyfikuje z FM. Nie widziałem natomiast nigdy takiej "deklaracji bliskości" do elktrodody;)

 

Arturo dostał ode mnie drugie ostrzeżenie w tym tygodniu. Za język. Nie jestem tak srogi by od razu wyrzucać. Uznałem, że trzy ostrzeżenia będą zasługiwały u mnie na bana 7-dniowego. Recydywa 14 dni, każda kolejna dwukrotnie dłuższa.. Oczywiście moja deklaracja nie ogranicza w żaden sposób kar surowszych.

Edytowane przez finlandia
uzpełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za co Liwko dostał bana? mam wrażenie, że zawsze dostaje bana jak do dyskusji wkracza Jarecki79 (on chyba jest producentem kotłów). co złego jest w zapytaniu o certyfikat potwierdzający "ekologiczność" kotła w wątku o kotłach na ekogroszek?

 

Powiem tylko,że był to testowany palnik rynnowy jednego z większych producentów na rynku.

 

to jest jawne prowokowanie. nie może napisać jaki palnik był testowany i przedstawić wyników? proste pytanie i prosta odpowiedź. jeśli ktoś wybiera kocioł węglowy, to takim certyfikatem mógłby chcieć się pokierować. a prawda taka, że on niby jest, ale nikt go nie widział? o co tu chodzi i dlaczego nie wolno zadawać takich pytań?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imrahil - Liwko dostał bana na weekend za pisanie w temacie "Ranking kotłów na ekogroszek" o swoich filtrach wentylacji mechanicznej i rozwalanie dyskusji o piecach wyśmiewaniem użytkownika, który taki piec chciał zamontować. Był przeze mnie ostrzeżony, że jeśli jakiś jego wpis nie będzie dotyczył rankingu pieców na ekogroszek w tym temacie to dostanie bana. Słowa dotrzymałam.

Natomiast cała dyskusja (poza wyzwiskami, głupimi komentarzami i uwagami ad personam) została przeniesiona do wątku "Jakie ogrzewanie wybrać"

 

Arturo - forum nie jest moderowane merytorycznie, więc nawet jak bogusław napisze, że jego grzejniki nie pobierają żadnej energii a grzeją same z siebie bo są perpetuum mobile, to nikt tego kasować nie będzie.

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72

Arturo - forum nie jest moderowane merytorycznie, więc nawet jak bogusław napisze, że jego grzejniki nie pobierają żadnej energii a grzeją same z siebie bo są perpetuum mobile, to nikt tego kasować nie będzie.

Spoko,niech se i tak pisze i wtedy tylko "bezmyślni" klienci to kupia u niego,prawda finlandia czy nie prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś "bezmyślni klienci .. .." W miejscu kropek napisałeś konkretną firmę istniejącą na forum z PP, więc zapewne są tu i ci klienci.

Nie wszyscy użytkownicy forum muszą czuć gdzie jest granica, kiedy następuje obrażanie. Od tego jest moderator, który może je od ręki usunąć i zwrócić uwagę temu, który hejtuje.

Ten przypadek przekraczał moją "wrażliwość", podobnie jak pogardliwe zwroty do osoby per "te", "se" itp.

Edytowane przez finlandia
uzupełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Napisałeś "bezmyślni klienci .. .." W miejscu kropek napisałeś konkretną firmę istniejącą na forum z PP, więc zapewne są tu i ci klienci.

Jeśli firma X,reklamująca się na Muratorze napisze na forum,że drzwi,które mają w ofercie za 100zł wytrzymują napór ognia o temp.1000st.C to jak napiszę,że klienci firmy X są bezmyślni łykając takie historie to jest prawda czy nie ?

Jeśli ta firma poskarży się Tobie,że piszę prawdę niezgodną z jej polityką marketingową to co zrobisz ?

Edytowane przez Arturo72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz coś kwestionować, też musisz posiadać dowody.

Bo inaczej twierdzenie, że drzwi wytrzymują 1000 stopni oraz twierdzenie, że nie wytrzymują - są równorzędne we wiarygodności.

Zamiast atakować klientów wyzywając ich od "bezmyślnych", poproś producenta o certyfikat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mnie moja wiedza i wyobrażenie w temacie pracy moderki nie myli, to może się ona "przyczepić" do tego kto jak obraźliwie kogo wyzywa, ale jeśli ktoś udowodni i i to bez pudła, metodą : poproszę dokumenty tylko troszkę lepsze niż te wydane przez Laboratorium Uduś i Krzak firma z (cholernie) ograniczoną odpowiedzialnością. To jest tylko po to by tym atestem podpalić w owym co lub w toalecie w widomym celu powiesić.

Jeżeli ktoś o kimś pisze, że jest nie bardzo bo wierzy w te bzdury - też ma prawo, tak samo jak reklamować swój filtr. Bo może być lepszy od całej masy dostępnych na rynku. Równie dobrze może być to pomysł na filtr. Kolejny wynalazek jakich wiele na rynku. Jednakże nie powinno być kasowanie czy cięcie postów niewygodnych dla tego kto wykupił płatny profil. To, że go ma powinno oznaczać, że może reklamować, ale z drugiej - także konieczność mania jakiegoś odpowiedzialnego faceta który wie co mówi a nie mówi co wie...

Osobna kwestia, że jakość moderki jest tutaj pod zdechłym Azorkiem, nie ubliżając biednemu Azorkowi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Jeśli chcesz coś kwestionować, też musisz posiadać dowody.

Bo inaczej twierdzenie, że drzwi wytrzymują 1000 stopni oraz twierdzenie, że nie wytrzymują - są równorzędne we wiarygodności.

Zamiast atakować klientów wyzywając ich od "bezmyślnych", poproś producenta o certyfikat.

Dyskusja z bogusławem toczy się przez X stron i nie w jednym temacie,nie jestem jedyną osobą,która uważa,że lekko myli się z prawdą a jego pisanie ma jedynie na celu zwabienie nie świadomych inwestorów po swoje produkty,nie raz zostało mu to pokazane,przeliczone,udowodnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imrahil - Liwko dostał bana na weekend za pisanie w temacie "Ranking kotłów na ekogroszek" o swoich filtrach wentylacji mechanicznej i rozwalanie dyskusji o piecach wyśmiewaniem użytkownika, który taki piec chciał zamontować. Był przeze mnie ostrzeżony, że jeśli jakiś jego wpis nie będzie dotyczył rankingu pieców na ekogroszek w tym temacie to dostanie bana. Słowa dotrzymałam.

Natomiast cała dyskusja (poza wyzwiskami, głupimi komentarzami i uwagami ad personam) została przeniesiona do wątku "Jakie ogrzewanie wybrać"

 

Arturo - forum nie jest moderowane merytorycznie, więc nawet jak bogusław napisze, że jego grzejniki nie pobierają żadnej energii a grzeją same z siebie bo są perpetuum mobile, to nikt tego kasować nie będzie.

,,Te'' redakcja to co pisze Arturo a to co Liwko to sa inne ,,marki'' Liwko jest praktykiem i nawija tematy bliskie realiow, a wy go,, gasicie'' za akcje w tematach ktore zna. A taki ,,boguslaw'' wali farmazony i jest w pozo co to za fffffffffffffaaaaaaak............:???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz coś kwestionować, też musisz posiadać dowody.

Bo inaczej twierdzenie, że drzwi wytrzymują 1000 stopni oraz twierdzenie, że nie wytrzymują - są równorzędne we wiarygodności.

Zamiast atakować klientów wyzywając ich od "bezmyślnych", poproś producenta o certyfikat.

 

boguś ciągle wyciąga na wierzch (w celu marketingowym zapewne), że podłogówka szkodzi, tysiąc razy padło pytanie o jakiś wiarygodny dowód i jedynym dowodem jest "jestem lekarzem". dlaczego więc Arturo musi posiadać dowody, a posiadacz płatnego profilu nie? podobnie było z moimi pytaniami dotyczącymi jego dziwnych teorii - o wydajność pompy ciepła, wykorzystanie drugiej taryfy czy pojemność bufora. nie udowodnił niczego na liczbach, ale wszędzie głosi swoje marketingowe hasła o magazynowaniu i dystrybucji ciepła. czy boguslaw dostał jakiekolwiek ostrzeżenie za zaśmiecanie wątku gdzie tematem nie jest szkodliwość ogrzewania podłogowego i za stawianie tez bez pokrycia w rzeczywistości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...