Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

mpoplaw - kolejny raz przypominam, że forum nie jest i nigdy nie było moderowane merytorycznie

i w tym miejscy wypada zadać retoryczne pytanie:

dlaczego na tym forum nikt się merytorycznie nie udziela ?? dlaczego popieracie szamanizm budowlany ?? bo to generuje ruch, nabija posty i łatwiej o reklamodawców ??

zanim zaczniesz ze mną dyskutować przestudiuj sobie książkę PHP nie dla idiotów, bo linki które wkleiłeś odsyłają nie wiadomo gdzie i nie wiadomo po co

 

poniżej przykład jak prawidłowo cytować

Jestem leniem który lubi mieć wszystko podane na tacy

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?234348-Pod%C5%82og%C3%B3wka-grzejniki-a-paliwo-sta%C5%82e&p=6778636&viewfull=1#post6778636

Edytowane przez mxxxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i w tym miejscy wypada zadać retoryczne pytanie:

dlaczego na tym forum nikt się merytorycznie nie udziela ??

 

"moderatorem" merytorycznym są użytkownicy tego forum. Moderacja przez dyskusję. Nie kojarzę tematu w którym ktos napisał by bzdurę i pozostała ona bez odpowiedzi. Poza tym ciężko o cos co nazywa się "obiektywna prawda". Ktoś kto ma poddasze ocieplone pianką i jest z niego zadowolony będzie pisał peany na cześć tej technologi. Ty dostrzegasz wady i piszesz o nich. I, w swoim przekonaniu, obydwaj macie rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestiach merytorycznych każdy użytkownik ma głos. Ktoś kłamie, manipuluje danymi? Wykażcie to!

 

Tia - PO CO ?

 

Za takie wykazanie na tym Forum otrzymuje się banana.:mad: - zwłaszcza jesli dotyczy to wykonawcy, a dodatkowo, zwłaszcza, jeśli wykonawca ma PP.

 

..... kolejny raz przypominam, że forum nie jest i nigdy nie było moderowane merytorycznie.

.

 

:rotfl:

Edytowane przez sSiwy12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, mi się też za to oberwało.

 

wiele osób wtedy oberwało

pisał o tym wcześniej sSiwy

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?230910-Forum-Muratora-uwagi&p=6772521&viewfull=1#post6772521

 

po całej sprawie część osób się zniechęciła i odeszła...

a miki był już tutaj pod innym nickiem, został szybko zdemaskowany....teraz pewnie też tu jest, tylko pewnie bardziej się kryje :p

albo też ci go pamiętają już tutaj nie bywają....albo bardzo rzadko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanim zaczniesz ze mną dyskutować przestudiuj sobie książkę PHP nie dla idiotów, bo linki które wkleiłeś odsyłają nie wiadomo gdzie i nie wiadomo po co..

Może zaproponujesz jakąś publikację dla analfabetów, bo do tej nie czuję się gotowy :p;)

A może po prostu ktoś pokaże jak się robi takie cytaty? Nie ma chętnych ? to ja się podzielę, bo podejrzałem kolegę wyżej i chyba mi się uda zacytować całość, a nie tylko zdanie podane tak, by najbardziej dopiec drugiej stronie :

Pisząc w temacie wypowiadam się jako zwykły użytkownik i w takiej konwencji się odezwałem.

Jestem "grzewczym" laikiem, do tego leniem który lubi mieć wszystko podane na tacy i piszę swoje spostrzeżenia.

We wspomnianej kwestii Ty mówisz 43gr, Bogusław podważa te wyliczenia. Komu wierzyć?

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?234348-Pod%C5%82og%C3%B3wka-grzejniki-a-paliwo-sta%C5%82e&p=6778636&viewfull=1#post6778636

 

Jak to się cytuje? Link do konkretnego postu wkleja się w znaczniki URL LINK /URL przy czym URL trzeba podać w nawiasach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i w tym miejscy wypada zadać retoryczne pytanie:

dlaczego na tym forum nikt się merytorycznie nie udziela ?? dlaczego popieracie szamanizm budowlany ?? bo to generuje ruch, nabija posty i łatwiej o reklamodawców ??

 

Człowieku, co ja popieram? Co mi z tego, że Murator zarabia na reklamach. Ja jestem zwykłym użytkownikiem forum, jak ty.

Takie uwagi zgłaszaj do Redakcji, nie do moderacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się pobijcie w realu i umówcie że ten górą kto wygra?

Przecież kotły są różne paliwa, stałe i mniej stałe. Każdy ma swoje zalety i wady. Wynikające z paliw i konstrukcji.

Problem nie jest z tym, że ktoś gada takie czy inne bzdury - te da się zgasić, problem jest z moderacją czyli tym jakie standardy względem tego co i jak jest robione mają moderatorzy, a to oznacza z kolei powrót do dyskusji toczonej kole grudnia zeszłego roku, kiedy ja i kilka innych osób udowadniałem, że mnie musi być wodzów a więcej Indian by ktoś tutaj nad tym bałaganem zapanował. A to, że moderka udaje, że moderuje, kasa się zgadza a ten kto ją daje dostaje tylko jedno zastrzeżenie: tylko nie morduj... daje efekt tego co widzimy teraz... I zabawa : bo jemu wolno i mi nie, bo on mówi, że ma a jak mówię sprawdzam to woła starszego brata, pardon - moda, który mówi jak om mówi że ma to masz mu wierzyć, a jak będziesz się dopytywał to jest trolling a na trolling mamy paragafkę... Ale jak mój młodszy braciszek się ciebie dopytuje, to masz mu nawet numer buta pokazać... Bo jak nie to paragrafka się znajdzie.

 

Balto, na co liczysz?

jakiś czas temu po zapytanie nowego użytkownika FM o to jaki kocioł ma wybrac, dostał na priv od MODERTATORA namiary na kilku sprzedawców z FM, z dodatkową prośba, że jak się na kogoś z nich zdecyduje. to żeby powiedział kto go polecił. Pytałem o to już wczesniej, ale nie dostałem odpowiedzi

bo ten moderator nie ma tak jak pozostali moderatorzy podpisu MODERATOR FORUM - i nie wiem czy dzisiaj dalej moderatorem, ale wtedy kiedy na pewno nim był, nie miał takiego "znaczka"

Osobiście mam tylko nadzieję, że ta osoba (pewnie wszyscy wiedzą/pamiętają o kogo chodzi) nie jest już moderatorem i nigdy nie więcej nie będzie.

Takie zachowanie mógłbym porównać tylko do policjanta na służbie który złapanemu pijanemu kierowcy wprost mówi ile to będzie kosztować że nie straci prawo jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora na oświadczenie Redakcji - Drodzy Forumowicze, Moderatorzy społeczni wykonują swą pracę rzetelnie i przejrzyście. Wykonują pracę, która nie daje satysfakcji, bo zawsze ktoś twierdzi na forum, że moderator nie jest obiektywny. Tak jest od początku istnienia tego forum.

 

W tym miejscu więc raz jeszcze dziękujemy Moderatorom za ich stałą pracę, prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. Forumowiczów zaś prosimy o szacunek dla pracy moderatorów; pracy, w której trzeba godzić różne racje, w której trzeba nieustannie podejmować trudne decyzje, narażać się na oskarżenia. Mało kto jest w stanie wytrzymać takie ciśnienie, Oni potrafią.

Edytowane przez Redakcja
styl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem w temacie jaką PC wybrać pisanie o taryfach pradowych jest nie na temat i takie posty powinny iść do moderacji. Natomiast założenie tematu w dziale PC "jaką taryfę / dostawce prądu wybrać" jest jak najbardziej na miejscu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
moim zdaniem w temacie jaką PC wybrać pisanie o taryfach pradowych jest nie na temat i takie posty powinny iść do moderacji. Natomiast założenie tematu w dziale PC "jaką taryfę / dostawce prądu wybrać" jest jak najbardziej na miejscu.

Ale bzdura.

Człowieku,temat "pompy ciepła,spostrzeżenia uwagi ma kilkaset stron,podobnie jak ranking kotłłów na ekogroszek.

Producentów kotłów cz pomp jest kilkanaście czy niech będzie kilkadziesiąt,czy to tego którą lub którego wybrać potrzebne jest kilkaset stron ?

Edytowane przez Arturo72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga (i jak zawsze Szanowna) Redakcjo: zarzuty że nie wykonują, są jedynie odpryskiem całej serii innych, w tym moich. Wiem, z zewnątrz pojazd pod nazwą FM wygląda super. Największy, najbardziej odwiedzany i kilka innych "najów", z tym że jak się przyjrzeć to "ruda" żre to autko aż huczy, a i cała reszta jest ekhm jakby to ująć nie do końca tak jak się to przedstawia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...