Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

Mozemy sie tu "pozabijac" nawzajem... Redakcja i tak zrobi swoje - mozemy jedynie probowac ja przekonac. Pamietajmy ze to nie jest nasze forum.

Pytanie czy Redakcja chce rozmawiac i poprawiac, czy tez ma nasze opinie tam gdzie swiatlo nie dociera.

 

Sytuacja jest konfliktowa, wg mnie grozi to za chwile kolejna fala odejsc ludzi, ktorzy tworza to forum. Czesc osob wykupi PP i nastawienie do forum sie zmieni. Od momentu zakupu PP moje np do forum sie zmienilo z kilku powodow: musze pisac jako oficjalne stanowisko firmy, nie jako osoba to jedno.

Tym samym nie moge napisac wszystkiego co chce. Czesto sens wypowiedzi ukryty jest miedzy wierszami.

 

Jendoczesnie nie patrze juz na forum jako na hobby a stalo sie przez to jednym z narzedzi pracy.... niefajnie... autentycznie mi sie to nie podoba, ale tak jest.

 

Nie zmienimy tego swiata (w sensie forum) mozemy probowac, trzeba sie dostosowac do istniejacej rzeczywistosci i w niej przetrwac. Jezeli warunki przebywania na forum stana sie nieakceptowalne - trzeba myslec o nowym, wlasnym forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Od momentu zakupu PP moje np do forum sie zmienilo z kilku powodow: musze pisac jako oficjalne stanowisko firmy, nie jako osoba to jedno.

Tym samym nie moge napisac wszystkiego co chce. Czesto sens wypowiedzi ukryty jest miedzy wierszami.

 

A no właśnie.

 

Pytanie - dlaczego?

 

wszak nic się nie zmieniło - NIC.

PP to tylko wizytówka - chyba, że całe to pisanie i bytność na Forum, to tylko zakamuflowana totalna akcja marketingowa - patrz akcja "strzecharza" (przy czym szedł na chama, ale za darmo).

 

Jak ktoś mądrze i fachowo pisze, to mu się jednocześnie PP wyrabia - fakt, ewentualna wpadka bardziej boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie.

 

Pytanie - dlaczego?

 

wszak nic się nie zmieniło - NIC.

.

zerknij:

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?230834-Panele-RODEO-imitacja-drewna-na-elewacji-dyskusja-z-Producentem&highlight=panele+rodeo

i tu juz musze uwazac na kazde slowo, i co z tego ze wiem co sie stalo, i wiem ze nie do konca jest tak jak twierdzi producent... niestety nie moge oficjalnie i dosadnie napisac co sadze na ten temat.... bo zaraz z powodu 10m2 imitacji do sadu trafie... dlatego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w temacie bezczelnych i perfidnych manipulacji cudzymi opiniami, w formie cytowania oderwanych od kontekstu wypowiedzi (które dotyczą kompletnie innej sprawy) za co zostałem bezpodstawnie pomówiony przez Elfir to poniżej oryginalny cytat którego powielanie jak się okazuje zostało zabronione na tym forum

 

 

Użyłeś tej konkretnej mojej wypowiedzi jako dowodu na stanowisko Redakcji w sprawie płatnych nicków.

A ja nie reprezentuję Redakcji. Redakcja nota bene zamieściła sprostowanie.

Dlatego jesteś manipulantem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zerknij:.

 

Gdybyś nie pisał, sprawa z producentem potoczyłaby się taką samą drogą (no może trudniejszą bo ta została upubliczniona).

 

A po drugie i najważniejsze primo - ten (taki) opis to jest dopiero reklama, a jak wyrabia sie w takiej sytuacji PP - BAJECZNIE.

 

Ps. I tak masz szczęście, że producent "nie jest związany" z Muratorem, bo z automatu, Redakcja takie wpisy usuwa (ła?), a forumowicza bananuje. Szczęściarz z Ciebie.

 

Ps. Założenie, że bez PP byłeś anonimowy jest po 10000000000000000 kroć błędne.

PP to tylko otwarta przyłbica.

Edytowane przez sSiwy12
dopisałem Ps.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po drugie i najważniejsze primo - ten (taki) opis to jest dopiero reklama, a jak wyrabia sie w takiej sytuacji PP - BAJECZNIE.

 

 

Ps. Założenie, że bez PP byłeś anonimowy jest po 10000000000000000 kroć błędne.

PP to tylko otwarta przyłbica.

ten wpis to po prostu opis standardow w jakich pracuje :) to nie reklama , chociaz moze i troche tak. Ale zawsze bede stal po stronie mojego klienta. I zrobie wszystko, zeby finalnie byl zadowolony. Nawet jak musze dolozyc do interesu czasami.

Obecnie tocze olbrzymia batalie, a raczej sie do niej przygotowuje, ale absolutnie nie moge o tym napisac, przynajmniej na ta chwile. Tez dotyczy to forumowiczki.

A to ze nie jestem anonimowy bez PP to wiem :) Ale PP wystawiam sie niejako "na tacy" wszytskim, ktorym moja obecnosc jakos przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jesteś manipulantem

podsumujmy:

napisałem na tym forum prawie 11 tyś postów i według ciebie wszystkie o balkonach co kategorycznie wiąże się z moderacją

fighter1983 i sSiwy12 bardzo podobnie coś napisał a ty w pijanym widzie coś tam zobaczyłaś, coś ci się zdawało i poleciały posty

Liwko to już nawet do komputera nie musi siadać i już mu bana wlepiasz

 

Gratuluję mościa panno, bardzo skutecznie to forum rozwaliłaś

 

PS kiedy moje posty naczelnego manipulatora zostaną skasowane ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podsumujmy:

napisałem na tym forum prawie 11 tyś postów i według ciebie wszystkie o balkonach co kategorycznie wiąże się z moderacją

fighter1983 i sSiwy12 bardzo podobnie coś napisał a ty w pijanym widzie coś tam zobaczyłaś, coś ci się zdawało i poleciały posty

Liwko to już nawet do komputera nie musi siadać i już mu bana wlepiasz

 

Gratuluję mościa panno, bardzo skutecznie to forum rozwaliłaś

 

PS kiedy moje posty naczelnego manipulatora zostaną skasowane ??

 

Przecież nie ma z tym problemu.Piszesz post i robisz kopię.Wklejasz po skasowaniu przez moda kopie aż mu sie znudzi kasowanie bo nie jest to wbrew regulaminowi.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podsumujmy:

napisałem na tym forum prawie 11 tyś postów i według ciebie wszystkie o balkonach co kategorycznie wiąże się z moderacją

 

 

Ta wypowiedzi jest właśnie pięknym przykładem manipulanctwa z twojej strony :)

Ewentualnie totalnego braku umiejętności zrozumienia pisanego tekstu.

 

Wiem, że to dla ciebie trudne do zrozumienia, ale Liwko nie dostaje banów tylko ode mnie i nie tylko ja usuwam głupie, trollowate, wszczynające kłotnie, będące zaczepkami wobec forumowiczów czy spamerskie wpisy na tym forum.

 

Ale , spoko mogę robić za szwarccharakter, mi zwisa co sobie myślicie o mnie.

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jest wbrew regulaminowi?

 

Jeśli chcesz to odpowiem.Całym zdaniem.Wbrew regulaminowi tu na Forum Muratora jest wszystko czego ten regulamin nie obejmuje.Jeśli pisze w nim ,że nikt nie może używać słów obraźliwych.Takich słów używać nie możesz.Wbrew regulaminowi i tu cie zaskoczę jest stronniczość ,którą jesteś częstowany przez moderatora.Jeśli w regulaminie jest zapis ,że mod bez podania przyczyny usuwa watek,temat,post to z automatu działa prawidłowo.Jeśli tego zapisu nie ma robi to wbrew regulaminowi i już nie tylko niemu.Można tak rozprawiać cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72

Ale , spoko mogę robić za szwarccharakter, mi zwisa co sobie myślicie o mnie.

Nie no co Ty,teraz jak juz wiemy(naocznie) z kim mamy do czynienia to dostać bana od Elfir będzie samą przyjemnością ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wypowiedzi jest właśnie pięknym przykładem manipulanctwa z twojej strony :)

Ewentualnie totalnego braku umiejętności zrozumienia pisanego tekstu.

 

Wiem, że to dla ciebie trudne do zrozumienia, ale Liwko nie dostaje banów tylko ode mnie i nie tylko ja usuwam głupie, trollowate, wszczynające kłotnie, będące zaczepkami wobec forumowiczów czy spamerskie wpisy na tym forum.

 

Ale , spoko mogę robić za szwarccharakter, mi zwisa co sobie myślicie o mnie.

 

podkreślone - wystarczający powód do moderacji, takiego wpisu, bo spełnia takie warunki w zupełności.

 

Ciekawe jak kliknę w "trójkącik", to do którego moderatora trafi :wiggle:

 

Ps. Moim zdaniem, wchodzenie w taką pyskówkę nie przystoi Moderatorowi (a z małej litery - może od bidy, ale od wielkiej, wielgaśnej Bidy).

Edytowane przez sSiwy12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie totalnego braku umiejętności zrozumienia pisanego tekstu

to na co czekasz, zacytuj na dowód swoich słów gdzie konkretnie pisałem o balkonach i dlaczego wymagało to moderacji, bo ja po raz drugi do znudzenia przypominam że o balkonach to pisałem raz i ten post nie został nigdy wycięty, a twoje działania to dokładnie to samo co spotkało fighter1983 tak samo jak jego pomówiłaś mnie bezpodstawnie bo coś ci się zdawało, bo rozumienie czytanego tekstu to dla ciebie wielka trudność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sSiwy - co jest niewłaściwego w określeniu "usuwam głupie, trollowate, wszczynające kłotnie, będące zaczepkami wobec forumowiczów czy spamerskie wpisy na tym forum. " - bo faktycznie nie rozumiem twojego toku myślenia.

 

mpoplaw - nie da się cytować usuniętego wpisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takim wpisem robisz dokładnie to samo, za co usuwasz.

 

Nie tłumacz się, bo tylko winny ....

 

Skoro w Twoim sumieniu masz rację - to wystarczy.

Sumienie jak doopa - każdy ma swoje.

 

Bo jak nie ma przejrzystych reguł - tylko sumienie pozostaje.

Edytowane przez sSiwy12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co? Opisałam, jakiego typu posty usuwa moderacja na forum.

 

Podejrzewam, ze w zacietrzewieniu czytasz ten tekst, nie jako dwa odrębne:

1. Liwko nie dostaje banów tylko ode mnie

2. Nie tylko ja usuwam głupie, trollowate, wszczynające kłotnie, będące zaczepkami wobec forumowiczów czy spamerskie wpisy na tym forum

 

tylko jako odnoszący się w całości do Liwko. Co oczywiście wynika wyłącznie z negatywnego nastawienia do mojej osoby, a nie samej istoty tekstu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwól może ja zniewolony do kości i jeszcze dalej.;).Jak dla mnie niewłaściwe jest w tym to ,że jeśli kiedyś byłaś obiektywna ,teraz zapomniałaś o tym.Pojawiły się nerwy i zaczynasz mówić jak nie kobieta-moderator.Bo ci to np zwisa.

 

nie tylko ja usuwam głupie, trollowate, wszczynające kłotnie, będące zaczepkami wobec forumowiczów czy spamerskie wpisy na tym forum.
Jak dla mnie usuwasz te które nie mają wpływu na pogarszanie twojej już nadszarpniętej reputacji.Popatrz kto na ciebie lekko nastaje.Wielbiciele milczą bo im w to graj.Masz jakiś tam niepisany układ z nimi.Ale skoro jedni i ci sami mają do ciebie pretensje,coś jest nie halo.:no:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elfir a do mnie dlaczego jestes negatywnie nastawiona?

Bo jestes.

Masz swoje humorki ....

i to z powodu tego ze rykoszetem polecial Twoj link ze stopki do ogloszen drobnych, teraz "na wydre" otworzylas sobie firme o nazwie takiej jak forumowy nick...

Kup PP lub sie zagwiazdkuj.... badz fair wobec forum i forumowiczow skoro sama lamiesz regulamin nagminnie to nie powinnas oceniac innych. a juz w zupelnosci przez pryzmat Twojej sympatii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...