Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

Zarzucanie komuś kłamstwa jest poważnym oskarżeniem i nie można go nadużywać, szczególnie gdy nie przedstawia się konkretnych argumentów.

Po raz kolejny chciałbym powiedzieć, że nie widzę by Waszym celem była poprawa "jakości" forum a jedynie prywatne wojenki i zemsta na kimś, kto się pojawił. Tradycyjnie więc wystawiam swoją głowę.

Moderator nie ma uprawnień do zmiany nicka. Redakcja swoje zdanie wyraziła dwukrotnie.

Nie widziałem, by ktokolwiek dostał bana za nick "firmowy". Ze swojej strony zawsze takiej osobie(z odpowiednim nickiem czy stopką) piszę PW z odpowiednią informacją, bo wiem że nie są świadomi. Do głowy mi nie przyszło by dawać komuś za to bana! A swoją interpretacją już przedstawiłem. Nie była ciekawa, bo się do niej nie odnieśliście, ale rozumiem że przyjęliście do wiadomości.

Ps. Przepraszam wszystkich, którym wiszę odpowiedź na wiadomości. Ledwie nadążam czytać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nikt nie pisze o banie, prosimy redakcję o wygwazdkowanie nicku Elfir, ponieważ jest niezgodny z regulaminem i żadne prywatne wojenki nie mają tu znaczenia. Przyłapaliśmy ją na olewaniu regulaminu i powinna ponieść konsekwencje, inaczej nie wymagajcie tego od nas.

 

Zadam teraz wam pytanie. Czy jak odpuszczę Elfir, to będę mógł wszędzie pisać o PC? Nawet w kotłach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, Liwko sugerował czytelnikom, że to ja wykasowałam mu stopkę, albo, że go zbanowałam:

 

Elfir możesz mi wytłumaczyć dlaczego dostałem bana? Powód-konfliktowanie forum. Specjalnie się ciebie pytam, ponieważ myślę, że to twoja sprawka.

 

Ale to mnie zarzuca kłamstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś tam odpowiedź do tyłu: to nie jest pijar - tylko wyłożenie zasad jakie powinny panować na forum które chce być przez duże F, z jasnymi regułami i zasadami. Gdzie najbardziej drażliwe rzeczy są doregulowane. I to tak by nie było wątpliwości.

To tutaj z Elfir - to nazywa się jakoś ładnie chyba fikcja prawna, a to oznacza, że jeśli ktoś i to mający być policjantem na forum łamie prawo, to nie ma prawa wymagać tego samego od innych, a co więcej samemu może być dany pod pręgierz jeśli sam będzie wystawiał bana. O tym że mod powinien być jak żona Cezara poza podejrzeniami i takimi tam nie mówię, bo to powinna być norma. Tylko jeśli z naszej dyskusji nie wynika nic to tak naprawdę możemy sobie tutaj odstawić kankana z przyległościami i tak nie będzie to miało znaczenia, bo wylanie Elfir nie zmieni nic. Tutaj trzeba zmienić dziewczyny, stroje, scenę, wystrój, elewację wreszcie samą budę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

finlandia: to jest argumentum ad personam(hominem) vs Elfir. Powaznie pisze: nie mam nic przeciwko zeby Elf dostala PP za 1pln netto za rok/dekade, obojetnie. Ten atak z mojej strony (przepraszam ze na Ciebie Elfir - znowu rykoszet) ma na celu pokazanie jak slusznie zauwazyl Balto - Redakcji (jaz zawsze Szanownej) patologii jaka sie wytworzyla na forum. Edytowane przez fighter1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, Liwko sugerował czytelnikom, że to ja wykasowałam mu stopkę, albo, że go zbanowałam:

 

 

 

Ale to mnie zarzuca kłamstwo.

 

Nie odwracaj kota ogonem. Kłamałaś kiedy mnie zbanowałaś mówiąc, że ostrzegałaś mnie że mi się oberwie jak nie będę pisał o kotłach. A prawda była taka, że nie miałem pisać o PC. Przebierałaś nóżkami, nie wytrzymałaś i wymyśliłaś durny pretekst o jakichś filtrach! Nikt za takie coś nikogo nie banuje! Od finlandii dostałem wcześniej ostrzeżenie że pojechałem po jakiejś kobiecie. Ok, ale ty musiałaś wpaść i mnie wywalić nie Elfir? Teraz się dziwisz że wymagam od ciebie szanowania regulaminu skoro jesteś taka skrupulatna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liwko - bana nie dostałeś za filtry, tylko za off-topowanie wątku który ma za zadanie przedstawiać kotły na paliwo stałe a nie twoje zdanie na temat szkodliwości palenia węglem. Zwróć uwagę, że zasadniczo, jeśli dostajesz bana, to właśnie za wypowiedzi w tym wątku niezgodne z jego tematyką. I to nie tylko ode mnie, ale i od Redakcji (dostałeś chyba 3 razy pod rząd). O tym, że tam twoje wpisy są nie na temat pisano ci tak wiele razy, że przestałeś na to zwracać uwagę. Ban jest jedyną możliwością byś dał sobie na wstrzymanie na jakiś czas, bo próśb nie słuchasz.

Wielokrotnie popierałam twoje zdanie na temat węgla - ale we właściwych wątkach. I tam nikt cie nie przepędza. Twoje zdanie jest zwykłym głosem w dyskusji.

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liwko - bana nie dostałeś za filtry, tylko za off-topowanie wątku który ma za zadanie przedstawiać kotły na paliwo stałe a nie twoje zdanie na temat szkodliwości palenia węglem. Zwróć uwagę, że zasadniczo, jeśli dostajesz bana, to właśnie za wypowiedzi w tym wątku niezgodne z jego tematyką. I to nie tylko ode mnie, ale i od Redakcji (dostałeś chyba 3 razy pod rząd). O tym, że tam twoje wpisy są nie na temat pisano ci tak wiele razy, że przestałeś na to zwracać uwagę. Ban jest jedyną możliwością byś dał sobie na wstrzymanie na jakiś czas, bo próśb nie słuchasz.

Wielokrotnie popierałam twoje zdanie na temat węgla - ale we właściwych wątkach. I tam nikt cie nie przepędza. Twoje zdanie jest zwykłym głosem w dyskusji.

 

Dobra, wyjaśniłaś, teraz co zrobisz ze swoją nieregulaminową stopką? Zwrócisz się do redakcji o gwiazdki lub o zmianę nicku? Pamiętasz jeszcze swoje życiowe motto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elfir: tylko bany dawane przez Ciebie i Redakcję (jak zawsze szanowną) przypominają nieco klasykę w wykonaniu J K-M: czyli nie kradnij państwo nie lubi konkurencji. Jak na razie z naszej userów strony wygląda to tak, że modów nie obowiązuje nawet ten kiepskawy regulamin, a nas już tak. Przecież mógłbym sobie zmienić nazwę firmy lub nicka by było gites i powinienem wylecieć, ale tak się nie dzieje zawsze tylko "na kogo wypadnie".

Poza tym jeśli Redakcja (jak zawsze szanowna) nie stosuje się do regulaminu, to dlaczego mu mamy to robić, przecież możemy sobie zrobić tutaj własny za przeproszeniem "urynołek" i poprosić by razem z nami wylecieli ci co łamią regulamin, czyli moderatorka z na czele (jak zawsze szanowną) Redakcją. My za nią kroczyć będziem dumnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem "wpadania". Ja się dziwię, że tak późno ktoś wpisał mój nick do przeglądarki . Myślałam, że jestem bardziej sławna
:p

 

Redakcja doskonale wie czym się zajmuję.

 

Natomiast ty w tej chwili, wymieniając dane firmowy, pozycjonujesz firmę Greengaza.

Tak jak nieświadomie zrobili to z moją Liwko i fighter, dlatego im nie przeszkadzałam :)

 

no to teraz Elf jednak Ci nie odpuszcze....a moj nick nie jest przypadkowy, wpisz sobie w google znaczenie slowa fighter :v lecimy...

naplulas nam w twarz jawnie, tyle ze za naszymi plecami

tego Ci nie daruje

 

Moze usun moj post stad, bo jest niewygodny? albo ostatnie 5 stron?

Edytowane przez fighter1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elfir: to może koniec udawania: po grzyba płatne profile, wyślę do Redakcji (jak zawsze Szanownej) że mam w nosie płatny profil i zamieszczę pełne dane swojej firmy z linkami ze wszystkim i będzie śliczne pozycjonowanie "bo Redakcja (jak zawsze szanowna) wie, czyli wszyscy mogą mi zrobić to gdzie pan może pana majstra - idąc za klasykiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie pisze o banie, prosimy redakcję o wygwazdkowanie nicku Elfir, ponieważ jest niezgodny z regulaminem i żadne prywatne wojenki nie mają tu znaczenia. Przyłapaliśmy ją na olewaniu regulaminu i powinna ponieść konsekwencje, inaczej nie wymagajcie tego od nas.

 

Zadam teraz wam pytanie. Czy jak odpuszczę Elfir, to będę mógł wszędzie pisać o PC? Nawet w kotłach?

 

Zadałem pytanie. Oczekuję od jakiegoś moderatora, a najlepiej od redakcji odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz Elf jednak Ci nie odpuszcze....a moj nick nie jest przypadkowy, wpisz sobie w google znaczenie slowa fighter :v lecimy...

naplulas nam w twarz jawnie, tyle ze za naszymi plecami

tego Ci nie daruje

 

Nie mam strony internetowej. Nigdy nie płaciłam za pozycjonowanie wyników w przeglądarkach internetowych. Poza wątkiem w dziale ogłoszenia nigdzie nie podawałam namiarów na siebie. Jak mnie wymieniacie na wysoko ustawionym w rankingu google forum to moja wina?

 

 

Liwko - co jest nieregulaminowego w mojej stopce?

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elfir: a mnie takie namiary usuwali, lub kazali sobie płacić ponad 1000 plus VAT rocznie... i też nie wiem jaki to miało wpływ na pozycjonowanie mojej strony firmowej. Ale jedni są równi a inni równiejsi... a sprawiedliwość wisi na suchej gałęzi za poślednie ziobro...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamieszczę pełne dane swojej firmy z linkami ze wszystkim i będzie śliczne pozycjonowanie

(...)

Elfir: a mnie takie namiary usuwali, lub kazali sobie płacić ponad 1000 plus VAT rocznie... i też nie wiem jaki to miało wpływ na pozycjonowanie mojej strony firmowej. Ale jedni są równi a inni równiejsi... a sprawiedliwość wisi na suchej gałęzi za poślednie ziobro...

 

Jakie namiary? Mam usunąć wpisy fightera, gdzie wkleja moje dane?

Ja żadnych namiarów tu nie podaję. To wy je podajecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i normalnie,żal mi cię.

Nie tylko ostatnie posty ale wszystkie dotyczące PP.

Mi jest z kolei zal ze Ci pomoglem. Pomylilem sie... "dobrze gadane miales" ciesz sie ze jest juz po sprawie i tego nie da sie cofnac. 2 raz Ci nie pomoge. i pomimo tego, ze "gardze Toba" i tak jestem w stanie napisac Ci przez duze C.

wspierasz teraz Elf bo masz teraz ogrod do zrobienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...