Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

Elfir:- my nie zamydlamy my opisujemy rzeczywistość... Zanim nastąpił PP - wywalili mi linka do fachowej strony o cemencie i nikt nie dał odpowiedzi "why"... ani reklam ani niczego.

Poza tym to co ty robisz jest niezgodne z regulaminem forum - i tak okrojonym do minimum. A jeśli wystarczy pochwalić się redakcji - to czemu i my nie możemy,a co my gorsi? Fakt nie jesteśmy moderatorami... my tylko małe żuczki plątające się i próbujące coś zmienić, by jako taka sprawiedliwość byłą nie tylko dla zuchwałych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość Arturo72
Mi jest z kolei zal ze Ci pomoglem. Pomylilem sie... "dobrze gadane miales" ciesz sie ze jest juz po sprawie i tego nie da sie cofnac. 2 raz Ci nie pomoge. i pomimo tego, ze "gardze Toba" i tak jestem w stanie napisac Ci przez duze C.

Zwykłym inwestorem byłem i poprosiłem o pomoc,pomogłeś,wtedy byleś bez PP,teraz sądzę,że być tego nie zrobił bo straciłbyś własną kasę a PP trzeba odrobić,co nie ?

Zatem po jaką cholerę jesteś na forum ? Dla kasy ?

Dlatego napisałem,że żal mi Cię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balto:

Dlaczego do mnie masz pretensje za usunięcie linka do twojej strony? Załapałeś "liwkowy" trend oskarżania mnie o każda ingerencję na forum? :)

 

Jakby co to nie odpowiadam za koklusz i gradobicie :)

 

Co robię ja niezgodnie z regulaminem?

Ja nie wstawiam linków do stron internetowych, ogłoszeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykłym inwestorem byłem i poprosiłem o pomoc,pomogłeś,wtedy byleś bez PP,teraz sądzę,że być tego nie zrobił bo straciłbyś własną kasę a PP trzeba odrobić,co nie ?

Zatem po jaką cholerę jesteś na forum ? Dla kasy ?

Dlatego napisałem,że żal mi Cię.

a nie widzisz tego ze mnie Redakcja i moderatorzy niejako zmusili do zakupu PP?

Ja go nie chcialem, I przed zakupem bronilem sie nogami i rekami.

bo ja tu jestem prywatnie i podpisanie sie firma Astrobud w zaden sposob mi nie pasuje. To tylko firma z ktora aktualnie wspolpracuje. Jutro moze sie zmienic i fighter1983 bedzie z kims innym wspolpracowac lub wreszcie bedzie sam sobie sterem zeglarzem okretem.

dlatego wolalem byc fighter1983 a nie PP

a co do zwrotu za PP - pomoglbym Ci teraz, nie dalej jak wczoraj pomoglem komus z forum(na tej samej zasadzie jak Tobie). To standard... jak ktos ze mna rozmawia normalnie - i widze ze "chlop jest normalny" to pomagam, dlaczego nie.

natomiast zwrot za PP - nastepuje bardzo szybko, zreszta jawnie o tym pisze. Natomiast skoro jestem w takiej sytuiacji jak jestem - dlaczego dziwisz sie mi ze zarabiam $ na forum. Narzedzie jak kazde inne, nie wiem jak Ty ale ja do pracy chodze zeby zarobic na rachunki, zarcie itd a nie dla zabawy. A PP zmusilo mnie do tego zebym na forum patrzyl jak na miejsce pracy... a ze przy okazji jest to hobby - why not

Edytowane przez fighter1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elfir: a czy ja mówię, że to Ty mi grzebałaś w opisach?Ja jestem jak wrzód na tyłku który umie czytać. W regulaminie nie ma nawet słowa o moderatorach, chyba że coś się zmieniło, a jeśli tak to powinni dać do akceptacji nowy regulamin. Wedle starego ani PP ani ty nie istniejesz. A dlaczego jeśli mod może napisać do Redakcji że to jest nazwa firmy i reklama jej i otrzymuje na to zgodę i nic nie płaci (Fighter: to tańsze niż 1200 plus VAT/rok) to czemu my tak nie możemy... Btw. a gdzie o tym jest napisane w regulaminie? Czy wystarczy być na Ty z redakcją (jak zawsze szanowną) oraz wypić brudzia i zjeść kiełbaskę przy ognisku? A może wystarczy być zwykłym szarym żuczkiem a ich prośby i tak zostaną wysłuchane...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje, czy fighter ma możliwość reklamowania swoich usług na forum w innych działach niż "ogłoszenia drobne" i podawania wszędzie, gdzie się pojawi, namiarów na siebie.

Ja nie mam.

Moge sie wypowiadac w kazdym temacie, nawet jak nie mam pojecia o tym o czym pisze... prawa ramka z PP sie wyswietli... stopka sie wyswietli... zawsze tam powstanie link do mojej strony, szkoda tylko ze z atrybutem rel=nofollow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elfir - przepraszam Cie za to, ze "padlas ofiara" tego ze Redakcja nie radzi sobie z forum. Przesadzilas gdzies tam po drodze, ale wiem jak duzo robisz dla forum za nic, wiec chcialbym zanim pojde spac zakopac topor wojenny. Zagotowalas mnie dzisiaj strasznie, ale wiem jak cenna jestes dla forum. Mam nadzieje ze te przepychanki na forum i wplatanie Ciebie w ta cala awanture nie spowoduje, ze bedziesz do mnie negatywnie nastawiona.

Tym samym wyciagam reke i przepraszam - deal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elfir: a ja nie mam nawet takich praw jak twoje, zamieszczenia linka w stopce. Ostatnio w tej formie wytrzymał cztery dni... poza tym smiesznie brzmi podpieranie się regulaminem który w tej kwestii nic nie mówi/ Tak samo jak śmiesznie brzmi mod mówiący mam prawo, bo hasła mod nie ma w regulaminie o jego prawach nie wspominając. Ja też bym chciał by Redakcja - jak zawsze szanowna - powiedziała tak na namiary w stopce i zamieszczenie gdzieś danych mojej firmy ot tak. Albo, że bym miał nika B**bud... też na B, tylko po wpisaniu B**bud wyjdzie ślicznie moja firma..... I będzie miała tyle wywołań i taką fajną pozycję. Jak to załatwić w Redakcji - jak zawsze szanownej- by przyjęła to d/w? Będę zobowiązany....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama pisałaś że Redakcja zaakceptowała to, że nick jest nazwą firmy.... Przy okazji: link w stopce to nie nazwa ani namiar na firmę, tylko na stronę fachową o cemencie. Bez żadnych reklam. Na stronie nie ma namiarów na moją firmę... W kwestii praw i ich braku - jako mod - zapraszam do studiowania regulaminu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balto - ja nie mam linku do żadnej zewnętrznej strony, nawet do potencjalnego bloga o kwiatkach czy swoich opowiadaniach. Nawet linku do działu ogłoszeń.

 

A co do nicku to kilka stron wcześniej, kiedy pojawił się temat SUSPENSERA Redakcja napisała:

Szanujemy "starych" Forumowiczów, którzy służą innym, a nie uciekają się do podstępów, by prowadzić działalność komercyjną na forum. Stąd taka dyskusja jest bezprzedmiotow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wątku, w którym przytaczałeś cytaty mat o balkonie z tego, co pamiętam byłam aktywna tylko raz i nie usuwałam a jedynie edytowałam wypowiedz

kto więc usuwa posty bez ładu składu i sensu ?? kto jest winien bałaganu na tym forum ??

 

Elfir - niewiniątko, finladnia niewiniątko, joliska nawet nie wie że istnieje dział izolacje, więc kto konkretnie tak bałagani ??

Wten sposob zasugerowales

po poradę co ci się wydaje, dlaczego ci się tak wydaje, i czemu nie potrafisz zrozumieć przeczytanego tekstu musisz zwrócić się do jakiegoś lekarza, on zdiagnozuje twoje fobie i szczegółowo ci wyjaśni dlaczego jesteś taki zasugerowany tylko na jedną jedyną opcję, i dlaczego wszędzie widzisz jakieś sugestie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elfir - przepraszam Cie za to, ze "padlas ofiara" tego ze Redakcja nie radzi sobie z forum. Przesadzilas gdzies tam po drodze, ale wiem jak duzo robisz dla forum za nic, wiec chcialbym zanim pojde spac zakopac topor wojenny. Zagotowalas mnie dzisiaj strasznie, ale wiem jak cenna jestes dla forum. Mam nadzieje ze te przepychanki na forum i wplatanie Ciebie w ta cala awanture nie spowoduje, ze bedziesz do mnie negatywnie nastawiona.

Tym samym wyciagam reke i przepraszam - deal?

 

Też bym chciał, ale coś bym chciał ugrać dla siebie. Wielu osobom na tym forum pomogłem, przeszkadzałem raczej tylko branży smrodzącej, więc chyba jestem starym i pomocnym użytkownikiem tego forum. :)

Dlatego pytam:

 

...Przyłapaliśmy ją (Elfir) na olewaniu regulaminu i powinna ponieść konsekwencje, inaczej nie wymagajcie tego od nas.

 

Zadam teraz wam pytanie. Czy jak odpuszczę Elfir, to będę mógł wszędzie pisać o PC? Nawet w kotłach?

 

Po za tym, że Elfir jest moderatorem, chciałbym być na podobnych zasadach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma prawo do ogłoszenia w dziale Ogłoszeń, także Elfir. Niczemu nie służy zatem to nadinterpretowanie regulaminu. A na czele tej krucjaty stoi Liwko wielokrotnie banowany za działania nieregulaminowe.

 

Drodzy Forumowicze, wkrótce wielkie wydarzenie przed nami. Zawalczymy o nasze małe forumowiczki Julię i Karolinę, by dziewczynki zaczęły chodzić.

 

http://forum.muratordom.pl/forumdisplay.php?253-SOS-dla-KSI%C4%98%C5%BBNICZEK

 

Już dziś prosimy o pomoc, o Waszą energię i zaangażowanie w tej wielkiej sprawie. Będziemy zbierać naprawdę dużą sumę, mobilizując Forum i otoczenie Forumowiczów.

 

Pozdrawiamy

Redakcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na czele tej krucjaty stoi Liwko wielokrotnie banowany za działania nieregulaminowe.

 

No brawo! To może droga redakcja wytłumaczy mi wreszcie co było nieregulaminowego w mojej stopce? To może redakcja wytłumaczy mi, dlaczego dostałem bana za wytykanie Jarkowi że raz pod jego nickiem występuje moderator a za chwilę administrator? To może droga redakcja wytłumaczy się z kłamliwych deklaracji Elfir, że zbanuje mnie za pisanie w dziale o kotłach na temat PC? To może droga redakcja wytłumaczy nam wszystkim dlaczego mamy szanować postanowienia regulaminu, skoro sama redakcja go nie szanuje? To może droga redakcja wytłumaczy mi, kto musi, a kto nie szanować regulamin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liwko, pisałem (chyba dwukrotnie), napiszę po raz trzeci i będę to pisał za każdym razem, jak znów zaczniesz naciągać fakty, bo twoim stylem się wypowiadając: bezczelnie kłamiesz, w dodatku kłamiesz świadomie, ponieważ tłumaczenie już słyszałeś i nawet odpowiadałeś na nie głęboką myślą, że czasem masz niewyparzoną gębę czy jakośtak, więc jakoś nie chce mi się wierzyć, abyś tak szybko zapominał.

Dostałeś bana ode mnie nie za wytykanie mi, że raz mam pod nickiem administratora, a raz moderatora, tylko za to, że w odpowiedzi na moją sugestię, że od pewnych spraw są sądy, a nie forum muratora, odpisałeś mi, żebym się "jebnął tym młotkiem z avatara w łeb". (cytat z dokładnością do mojej pamięci, sens wypowiedzi w każdym razie był dokładnie taki)

 

Ban został ci zdjęty (nie przeze mnie) i szczerze mówiąc szkoda. Nie poruszam się po tych strefach forum, gdzie się wypowiadasz, trudno mi więc ocenić, na ile pożyteczny jesteś dla forum tam, gdzie wypowiadasz się merytorycznie, ale widząc jako moderator, ile zgłoszeń spływa w wyniku twoich zaczepek, jaki ferment siejesz na forum i jakie bagno robisz (tak, Ty robisz) wokół, mam wrażenie, że bez twej szanownej osoby forum raczej by zyskało, niż straciło.

Edytowane przez Jarek.P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś bana ode mnie nie za wytykanie mi, że raz mam pod nickiem administratora, a raz moderatora, tylko za to, że w odpowiedzi na moją sugestię, że od pewnych spraw są sądy, a nie forum muratora, odpisałeś mi, żebym się "jebnął tym młotkiem z avatara w łeb". (cytat z dokładnością do mojej pamięci, sens wypowiedzi w każdym razie był dokładnie taki)

 

Ban został ci zdjęty (nie przeze mnie) i szczerze mówiąc szkoda.

 

:wtf: Toć to prywata. Ordynarna chamska i bezprecedensowa prywata.

Godność osobistom uraził - i dup (pewnie dożywotni).

 

Dobrze, że to napisałeś, bo to pokazuje z kim Redakcja pracuje i za kogo bezpodstawnie obrywa i "kryje" z poczucia odpowiedzialności.

 

 

Mając powyższe na uwadze i opierając się na domniemaniu, przepraszam bardzo Pana Redaktora (Redakcję), za pomówienie, że to Redakcja osobiście mnie bananowała, z tak durnymi uzasadnieniami (mam wszystkie - dla potomnych), że aż wstyd je przytaczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...