Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

prof. Wiktor Osiatyński dla "Wprost":

"Właściciel strony internetowej może narzucić standardy i może sobie nie życzyć pewnych skrajnych wypowiedzi. Nie ma obowiązku, żeby każde medium miało swoje forum internetowe, a jeżeli ma, to nie ma obowiązku, żeby było zawsze na wszystko otwarte."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tiaaaaa - wyrwane, bo tak wygodnie. Całość:

Piotr Najsztub: W Polsce zamykane są kolejne fora internetowe. Media i bohaterowie opisywani przez media postanowili zawalczyć z antysemityzmem, rasizmem, krótko mówiąc, z chamstwem. Czy to ogranicza prawo do wolności słowa?

Wiktor Osiatyński: To jest dopuszczalne i nie jest sprzeczne z prawami człowieka ani z wolnością wypowiedzi, ponieważ nie ograniczono tym ludziom możliwości wypowiadania swoich poglądów, nawet jeżeli są to poglądy antysemickie, nawet jeżeli są to poglądy brutalne, na innych forach. Właściciel strony internetowej może narzucić standardy i może sobie nie życzyć pewnych skrajnych wypowiedzi. Nie ma obowiązku, żeby każde medium miało swoje forum internetowe, a jeżeli ma, to nie ma obowiązku, żeby było zawsze na wszystko otwarte. Czym innym byłoby, gdyby pojawiła się ogólna cenzura, która uniemożliwiłaby jakiekolwiek wypowiedzi o charakterze antysemickim, rasistowskim czy chamskim – to byłaby bardziej złożona kwestia. Prawo jej jednoznacznie nie reguluje, a są różne szkoły: amerykańska mówi, że nawet faszyści powinni mieć prawo głosić swoje poglądy, u nas mówi się, że nie zawsze i nie każdy.

 

Standardy są narzucone w Regulaminie FM, ale nie są przestrzegane przez moderatorów - finito.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prof. Wiktor Osiatyński dla "Wprost":

"Właściciel strony internetowej może narzucić standardy i może sobie nie życzyć pewnych skrajnych wypowiedzi. Nie ma obowiązku, żeby każde medium miało swoje forum internetowe, a jeżeli ma, to nie ma obowiązku, żeby było zawsze na wszystko otwarte."

 

Nie powiem bo bana dostanę......................zlituj się Elfir.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii wyjaśnień o interesie społecznym: aby móc kogoś wskazać personalnie paluchem muszę mieć dowody jak fundamenty pod bunkrem przeciwatomowym, co oznacza, że muszę mieć solidne zaplecze prawnicze. Taka radosna zabawa. Większość z nas ma tylko (?) niewykonane umowy i takie tam różne. Niby dużo niby nie.

W kwestii samego forum: regulamin nie może łamać prawa, bo nie... Wypowiedzi powinny zachowywać pewną kulturę powiązaną z prawem jakie obowiązuje, regulaminem samego forum (np polskie znaczki) oraz czymś co się zwie netykieta. Niby nikt za brak netykiety nie dostał wyroku sądu, ale na bardzo wielu forach taki ktoś staje się personą non grata. Jest traktowany przez resztę jako zadżumiony, w czym zwykle pomaga moderacja, a jeśli ona sobie z tym radzi - to wspomaga to właściciel forum, bo opinia o tym co się dzieje na forum idzie w świat i rodzi się radosna opinia: to jest bagno, mody robią co chcą, właściciel liczy kasę i dopóki nie leje się krew ma wszystko w nosie. Pisałem o odpowiedzialności właściciela z prostego powodu - to on ustala zasady, to ustala kto może a kto nie być modem i jakie ma uprawnienia. W razie czego zawsze ma faceta co tzw. administruje codziennie forum, i ze swojej pozycji w razie czego może wywalić moda co stroi fanaberie, wywalić usera co robi fochy, zamknąć forum na trzy dni albo tydzień, zedrzeć trochę gaci, wypić jezioro kawy i zrobić porządek, każdemu dać nowy regulamin do akceptacji, tym co płacili - wysłać ponownie regulaminy i zasady (nb nie podejrzewam by wbijali się w takie pierdoły ich interesują trzy rzeczy: ile płacą, ile dostają emaili ew, do tego czas i ilość wyświetleń. Ende.

Na razie moderatorstwo zachowuje się w zbyt wielu wypadkach troszkę jak pięciu policjantów próbujących opanować całe miasto. Burmistrz dał im pały i nakazał: pałujcie, w pokoju obok jest wasze prawo - prawo Kaduka i se radźcie. Mody poszły w miasto chodzą jak pijane zające. W kilku dzielnicach zauważyli, że weszło kilka osób które trzymając porządek wiedzą i wyglądem, kilka kolejnych taka średnia - wpada się raz na kilka dni i pałuje jak leci i jest spokój, a w paru - wiadomo kto podskakuje to dostaje "z urzędu" po łbie. Jak się pyta czemu - słyszy prawo Kaduka, a że wymiana myśli i poglądów z innymi - nader rzadka, to potem jest powtórka z rozrywki, a z prawa Kaduka nie wynika nic ciekawego.

Burmistrza zaś interesuje tylko to by się kasa zgadzała, a ci co płacą, mogą nawet tańczyć nago kankana, byle płacili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w temacie anonimowych poczynań moderatorów warto zaznaczyć że na każdym normalnym i uczciwym forum moderator nie ma prawa kasować żadnego postu, moderator jak sama nazwa wskazuje może wyłącznie edytować i po tym zostaje wyraźny ślad, (konkretnie kto gdzie kiedy i co wy edytował) bardzo łatwo jest wtedy wykazać że moderator jest nierzetelny (skorumpowany) i robi celowy bałagan za wymierne pieniądze, więc bardzo szybko zostanie wyeliminowany a na forum szybko wróci uczciwość

 

dlaczego więc na tym forum dopuszcza się patologię ??

 

odpowiedź jest banalna, albo z głupoty albo z wyrachowania

 

i teraz sami sobie odpowiedzcie co jest gorsze, oraz zadajcie sobie trudniejsze pytanie czy w takiej nabrzmiałej i ugruntowanej patologii jest jakaś szansa na zmiany ?? gdyby chcieli to by już 10 lat temu przywrócili normalność (wystarczy zablokować modom opcję kasowania postów, 2 sek roboty dla admina), skoro jedynak ich jedyna reakcja to nie będziemy powoływać komisji śledczej wyraźnie wskazuje że akceptują taki stan rzeczy czyli tak jest wygodniej

 

PS od kasowania postów na każdym normalnym i uczciwym forum jest wyłącznie administrator który automatem jest przedstawicielem właściciela, więc może sobie robić co tylko chce, i nikomu nic do tego (ale warto zaznaczyć że im bardziej uczciwe forum tym mniej postów wymaga interwencji administratora)

 

Póki mod jest bezpłatny i nie powiązany finansowo z producentami czy Redakcją, jest szansa , że jest obiektywny

ile konkretnie wynosi ta szansa na twoim osobistym przykładzie ?? bezwiedne powtarzanie bezpodstawnych kłamstw PP to wyjątkowy obiektywizm, przy jednoczesnym moderowaniu każdego kto tylko ma pewne wątpliwości co do twojego PP

Edytowane przez mxxxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego suspenser zalogował się z nazwą firmy skoro wiedział, że to niezgodne z regulaminem? Może dlatego, że poza modami do regulaminu rzadko kto zagląda? :) A firmę zakładałam zanim zostałam moderatorem.

 

Gdzie w nicku karoka65 masz numer telefonu? O tym, że to firma wiem też dopiero od kilku dni, kiedy pokłócił się publicznie o piec z zawijanem.

 

 

Dlaczego do mnie kolejny raz piszesz: "wygwiazdkujecie", skoro tyle razy było tobie tłumaczone, że decyzję o wygwiazdkowaniu podejmuje Redakcja?

 

PS. Co do trzymania poziomu - ja nigdy nie byłam zbanowana (mówię o okresie kiedy byłam zwykłym użytkownikiem) w przeciwieństwie do ciebie. To tak w kwestii poziomu w dyskusji.

Przypadkiem natrafiłem na ten wątek a tu widzę że niektórym sen z powiek spędza moja osoba.

Może trochę wyjaśnię.

Na FM natrafiłem chyba w 2008 roku, długo czytałem, bo jako początkujący użytkownik kotła z podajnikiem miałem z nim dużo problemów i szukałem po prostu pomocy.

Dopiero w lutym 2010-ego zdecydowałem się zarejestrować pod nickiem karoka65.

Właśnie tutaj "zaszczepiłem" swoim hobby jakim były kotły automatyczne z podajnikiem.

Nabyłem odpowiedniej praktyki, wiedzy i dopiero w we wrześniu 2011 roku zarejestrowałem firmę pod nazwą Karoka-Eko a nie karoka65.

W niedługim czasie po rejestracji zauważyłem że niektórzy mają jakieś czerwone zakładki pod nickami, nie były wtedy jeszcze bardzo popularne Płatne Profile.

Napisałem zapytanie i zgodziłem się na przedstawioną ofertę i przez dwa lata ponosiłem opłaty PP.

Siedząc tyle lat na tym forum widzę kto i co pisze i czym się zajmuje.

Zapewniam że są tacy którzy siedzą tu latami a nie zapłacili ani złamanego grosza a handlują od lat na forach.

Są sprzedawcy a jest i wielu producentów którzy tak ciągną latami i to poważnych firm gdzie taka opłata nie nadwyrężyłaby budżetu takiej firmy.

Ja jestem firmą jednoosobową a ostanie opłaty jakie zastały narzucone są za wysokie.

Nie mam już za bardzo czasu przesiadywać na forum bo obowiązków coraz więcej a nadal przez te lata jak pracowałem tak dalej pracuję zawodowo zajmując się na co dzień czymś zupełnie innym.

To że Liwko i Arturek szczególnie mnie "lubią" zdążyłem się przyzwyczaić ale już ostatnio Liwko osiągnął już chyba zenit złośliwości.

Używałem i używam nicka karoka65 jeszcze przed założeniem działalności, używam tylko tego nicka na innym forum i tylko tego jednego nicka.

Ilu nicków mają tu Liwko i Arturo72 ?

Ten drugi to już pobił w tym chyba tu wszystkie rekordy.

Dostawał jednego bana, powstawało następne konto, nabluzgał komuś, następny ban i następne konto.

To jest łamanie regulaminu i robienie z wszystkich wałków.

Za to powinien być dozgonny ban.

Arturo tak walczysz z forumowymi sprzedawcami a zapomniałeś już o swoich praktykach ?

Nazywasz naganiaczami ? a czym Ty byłeś jak naganiałeś Mikiemu ludzi na pompki ?

Zapomniałeś ?

Zapomniałeś jak byłeś V-ce prezesem firmy handlującej pompami ciepła, jak to wtedy doradzałeś zażarcie na forum, po obiedzie biegałeś po budowach ale jakoś nie mogło CI przejść przez gardło że to Ty jesteś tym doradcą z forum co teraz złapał na budowie jelonka ?

Także pamiętajcie najpierw może o swoich grzechach.

Często widać że ktoś widzi co dzieje się u kogoś za płotem a nie widzi tego co u siebie pod nosem.

Pozdrawiam wszystkich uczestników dyskusji ale już więcej tłumaczeń nie będzie i wpisów w tym wątku.

Edytowane przez karoka65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile konkretnie wynosi ta szansa na twoim osobistym przykładzie ?? bezwiedne powtarzanie bezpodstawnych kłamstw PP to wyjątkowy obiektywizm, przy jednoczesnym moderowaniu każdego kto tylko ma pewne wątpliwości co do twojego PP

 

100% obiektywizmu.

Jakie kłamstwa PP powtarzam?

Nie moderowałam żadnej krytycznej wypowiedzi odnoszącej się do mojej zarejestrowanej działalności.

 

Obawiam się, że znów zaczyna się przypisywanie mi czegoś, czego nie zrobiłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zacytujmy jak bardzo jesteś obiektywna

mpoplaw - bezczelne i perfidne manipulowanie cudzymi opiniami, w formie cytowania oderwanych od kontekstu wypowiedzi (które dotyczą kompletnie innej sprawy), to twoja specjalność

i poniżej skąd ci to przyszło do głowy

mpopi. ten tekst zmanipulowałeś

a teraz cytat obiektywny

Bogusławie, w tym przypadku się pomyliłeś i niesłusznie zarzuciłeś manipulowanie odnośnie tego cytatu

skoro więc Bogusław kłamał to jak nazwać Elfir która opierając się na opiniach kłamcy powtarza dalej kłamstwa i celowo świadomie z premedytacją przeoczyła atak personalny na mnie ?? albo zapytajmy wprost, jak na forum wizaż postąpiono by z takim towarzystwem wzajemnej adoracji ?? dostali by bana permanentnie czy tylko czasowo ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mpoplaw,

to nie jest kwestia obiektywizmu, a różnej interpretacji lub co najwyżej pomyłki. Nie wiem czy Ty widzisz swoje wypowiedzi, ale ja nie spotkałem na tym forum innej osoby tak dalece posługującej się cytatami innych osób, często wyrywanymi z kontekstu.

Twoje zarzuty o "skorumpowanie" są absurdalne. Każdy z nas, UŻYTKOWNIKÓW FORUM ma swoje przekonania i sympatie i wypowiadając się na jakiś temat jesteśmy niewygodni dla branży sprzedającej alternatywne rozwiązania.

Tak w ogóle - to po lekturze ostatnich dni dochodzę do wniosku, że jestem pięć poziomów niżej w stosunku do wysuniętych przez Was hipotez. W nadinterpretacji mocno wyprzedziliście rzeczywistość.

Ale czytam - lubię znać zdanie innych, szczególnie oponentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie spotkałem na tym forum innej osoby tak dalece posługującej się cytatami innych osób, często wyrywanymi z kontekstu.

często czyli konkretnie ile ?? wpadną jakieś cytaty na dowód czy będziemy się bawić w Elfir i bezwiedne rozsiewanie plotek ??

Twoje zarzuty o "skorumpowanie" są absurdalne. Każdy z nas, UŻYTKOWNIKÓW FORUM ma swoje przekonania i sympatie i wypowiadając się na jakiś temat jesteśmy niewygodni dla branży sprzedającej alternatywne rozwiązania

jak miło że to akurat ty powiedziałeś to głośno

 

obecnie TO forum reprezentuje grupy interesów, tych albo tamtych, dla ludzi uczciwych którzy nie godzą się z kłamstwami powielanymi w ulotkach reklamowych nie ma tutaj miejsca

 

konkretnie gdzie są posty asolta że można podłogówką sterować z ampitudą 0,1K ?? kto i po co je skasował ?? komu przeszkadzały ?? gdzie są posty surgi22 o wykształceniu medycznym Bogusława ?? gdzie są moje linki gdzie wykazałem jak Bogusław sam sobie przyznał medal na targach w Poznaniu ??

W nadinterpretacji mocno wyprzedziliście rzeczywistość

niedawno szejk arabski wymyślił że ziemia nie może być okrągła i wirować wokół swojej osi bo samoloty musiały by latać pod prąd, więc ziemia musi być płaska, a 10 lat temu Bogusław wymyślił podobną bzdurę, energooszczędny kaloryfer

konia z rzędem temu kto oceni co bardziej wyprzedza rzeczywistość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny mpoplaw,

wielokrotnie Pan zgłaszał moderatorom swoje pretensje co do dyskutantów, Wielokrotnie interweniowaliśmy, bo staramy się zrozumieć racje forumowiczów. Może więc to na skutek Pana interwencji jakieś posty zostały usunięte.

 

Generalnie protestujemy przeciwko takim oszczerstwom, jak wypisanym w Pana poście. To forum jest bezstronne. Zgoda, ciągła konieczność utrzymywania forum w równowadze, reagowanie na łamanie regulaminu, pretensje, zgłoszenia, itp sprawia, że nigdy nie będzie tak, że wszyscy będą zadowoleni. Wykonujemy swoją pracę tak jak potrafimy, to samo moderatorzy społeczni - i prosimy o zaufanie. Na Wasze zgłoszenia jest reakcja, Wasze postulaty bierzemy sobie do serca, wspólnie pracujemy nad jakością tego forum. Forumułowanie takich sądów, jak post wyżej wystawia niestety świadectwo tylko autorowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może więc to na skutek Pana interwencji jakieś posty zostały usunięte

:jawdrop:

znaczy co ?? sam na siebie doniosłem i żądałem skasowania postów gdzie czarno na białym udowadniam jak to Bogusław przyznał sobie własnoręcznie medal ??

:rotfl:

To forum jest bezstronne

i w związku z tym tak kompletnie przez przypadek znikają tajemniczo posty setkami, i nikt się nie chce przyznać kto to robi i po co to robi

i jednocześnie Bogusław z wykupionym PP kłamie na mój temat w żywe oczy nazywając mnie manipulatorem i moderacja nic kompletnie z tym nie robi

prosimy o zaufanie

przed chwilą wasz moderator nazwał mnie bezczelnym i perfidnym manipulatorem, po co wam zaufanie kogoś tak ohydnego ??

Edytowane przez mxxxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zacytujmy jak bardzo jesteś obiektywna

?

 

 

I znów kompletna manipulacja z twojej strony. Cytujesz mnie by odnieść się do wypowiedzi bogusława, chociaż ja, w tym konkretnie cytacie odnosiłam się do wykorzystywania przez ciebie cytatów o piance na balkonie w temacie pianki na poddaszu, a nie o grzejnikach bogusława. Z resztą o tym , że uwielbiasz wyciągać cytaty , by zastosować je w kompletnie oderwanych od kontekstu wypowiedziach, dotyczących absolutnie innego tematu, pisałam nie tylko ja, więc chyba jednak powinieneś przemyśleć kto ma rację, już nie mówiąc o obiektywizmie :)

 

konkretnie gdzie są posty asolta że można podłogówką sterować z ampitudą 0,1K ?? kto i po co je skasował ?? komu przeszkadzały ?? gdzie są posty surgi22 o wykształceniu medycznym Bogusława ?? gdzie są moje linki gdzie wykazałem jak Bogusław sam sobie przyznał medal na targach w Poznaniu ??

ć

 

Wypowiedzi asolta o sterowaniu podłogówką są nadal, nikt ich nie kasował. Chyba szukasz w złym temacie po prostu :)

Polecam np. wpis nr 164:

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?234348-Podłogówka-grzejniki-a-paliwo-stałe/page9

 

Dyskusję zdrowotną i o kompetencjach medycznych surgi i bogusława przeniosłam do właściwego tematu "podłogówka a zdrowie", bo dyskusja nie miała nic wspólnego z tematem o tym jak rozwiązać technicznie sposób ogrzewania domu.

Usunęłam jedynie wypowiedzi w których rozmówcy ewidentnie próbowali siebie obrazić nawzajem (na prv poprosiłam surgiego i bogusława o zmianę słownictwa i panowie to zaakceptowali)

 

A o bogusławie co pisał o medalach - w ogóle nie kojarzę takich wypowiedzi. Może wypowiadał się we wątku którego nie czytałam?

 

Bo to, że dostał złoty medal w 2014roku, to prawda:

http://zlotymedal.mtp.pl/pl/zloty_medal_mtp-laureat/103/

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.............- i prosimy o zaufanie.

 

 

Przyznam, że to trochę groteskowa prośba.

 

Jak można mieć zaufanie do kogoś anonimowego, kto po kilku dniach od zbananowania, daje drugiego bana, w okresie trwania tego pierwszego.

Jak mogłem w czasie trwania bana, naruszyć Regulamin FM, skoro miałem bana ?

Przy czym, jedynym powodem regulaminowym dla otrzymania tego pierwszego, było luźne określenie ciul i ciulowaty i taka argumentację (uzasadnienie nie spowodowałoby mojego (mocnego) sprzeciwu.

 

Ps. W sumie, to mi to dynda. I tak w zasadzie nie piszę na FM - no chyba, ze ktoś o to prosił.

 

Doszedłem do wniosku, że bardziej pomogę pisząc na PW niż na Forum, bo nikt z racji wydajemisię nie będzie usuwał moich niewygodnych wpisów.

 

Baj baj.

Edytowane przez sSiwy12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się , że piszesz o okresie w którym ani fin, ani ja nie byliśmy moderatorami...

 

Czyżby:

 

W dniu 16.12.2014r.

You have been banned for the following reason:

Oskarżanie na forum mimo braku wyroku sądu

Date the ban will be lifted: 23-12-2014, 15:00

 

 

W dniu 18.12.2014r.

You have been banned for the following reason:

No reason was specified.

Date the ban will be lifted: 17-01-2015, 13:00

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakaś ty Elfir biedna, jak ciebie przyprzeć do mury i pytać o konkrety to nagle nie wiesz, nie pamiętasz, nie było ciebie wtedy w pracy

 

LOL

 

tydzień temu jakoś byłaś w 100% pewna że jestem bezczelnym i perfidnym manipulatorem, pytana o dowody uciekłaś i po 2 dniach przyznałaś że w tamtym wątku o piance to byłaś tylko na chwilkę, moderowałaś jeden pościk i więcej już ciebie tam nie było:

We wątku, w którym przytaczałeś cytaty mat o balkonie z tego, co pamiętam byłam aktywna tylko raz i nie usuwałam a jedynie edytowałam wypowiedz

natomiast:

Użyłeś tej konkretnej mojej wypowiedzi jako dowodu na stanowisko Redakcji w sprawie płatnych nicków (...)

Dlatego jesteś manipulantem.

dygresja: mat nie ma i nigdy nie miał PP, jedynym PP który regularnie od 9 lat wyzywa mnie od manipulatorów i przy okazji wyzywa na wszystkie inne możliwe kalumnie jest bogusław

 

wniosek: znowu pomerdały ci się zeznania

 

PS a co do złotego medalu to ja osobiście wkleiłem linka z wynikami procentowymi i kolejnością zajętych miejsc, twój pupil którego tak zaciekle bronisz zbobył w realu 2,65% głosów, przegrał zarówno z podłogówką jak i deską sedesową, wcale ci się nie dziwię że mój link musiał szybko zniknąc, w mojej wersji ten złoty medal wygląda mało ciekawie

 

a co do asolta, to ja mówię o linku do konkretnego rozwiązania, każdy mógł sobie tam sprawdzić naocznie co i jak i zapytać o jakieś szczególy, tego konkretu juz nie ma, wycięto najlepsze, zostawiono najgorsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pomerdały.

To ty mi stale wmawiasz, że popieram jakieś PP, a ja nie mam pojęcia o co ci chodzi. To tobie się już tak miesza od tych całych manipulacji, mieszasz cytaty nie zwracając uwagi do czego się odnoszą, a potem masz do całego świata pretensje.

 

Po prostu nie wdaję się z tobą w dyskusję, jak rzecz została raz udowodniona i to nie tylko przeze mnie, bo potwierdził to Tomaszs131. Dla mnie to był EOT.

 

 

Nie wiem o co chodzi ci z tym złotym medalem. Firma Regulus takowy otrzymała w 2014 roku. Złoty medal jest złoty i nadal nie widzę kłamstwa bogusława w tym zakresie, kiedy się nim chwali. I nie wynika to moich sympatii - to jest obiektywny fakt, którego tak bardzo pożądasz.

 

Gdybyś nie był tak zaślepiony widziałbyś , że też krytykuję bogusława tezy o podłogówce. Po prostu nie robię tego w sposób chamski, obrażający rozmówcę, więc pewnie nie rzuciło ci się w oczy.

 

Asolt - podałam tylko jeden wpis na temat regulacji podłógówki, bo nie chciało mi się wyszukiwać dokładniej a to akurat była ostatnia dyskusja bogusława z asoltem, jaką śledziłam. Ale mogę się założyć, że wpis o którym piszesz jest, nikt go nie usuwał, tylko tobie znów się pomieszały wątki.

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje uwagi, nieco na marginesie dyskusji....

PP - to taki diabełek pozwalający, w pewnych wypadkach robić wszystko, podejrzewam, że jakby jakiś właściciel odstawił kozaczoka na środku forum w stroju ekhm Adama i / lub Ewy to coś by się znalazło by go wybronić. Wersja numer dwa brzmiała by tak, że dostałby sążniste przeprosiny za jakieś "pogięte działania" moda który uważałby że takie ćwiczenia odstawia się w innym miejscu.

Moderacja: żaden! mod nie ma łba jak sklep, czyli nie jest w stanie zapamiętać, kto gdzie i dlaczego dawał bana, a nawet czy nie dawał bana za to samo bo jakby to ująć jest bardak i burdel... Potem sytuacja z serii zgaduje zgadula gdzie złota kula i kto bana dał. Przy okazji: pracując długo i ciężko, będąc na forum dzień w dzień, tak naprawdę nie pamiętam co dokładnie działo się ok 22 pięć dni temu. Być byłem, pewnie dyskutowałem, a może dzień lub dwa. Jeśli dodać że żaden mod to nie stachanowiec, oznacza to że oskarżenia mpoplawa, powinny być tak na marginesie impulsem do sojuszu między userami i modami a przeciw redakcji pt nie chcemy burdelu ale zmian. A jakich? Cały czas piszemy...

Medal nadany jakiemuś produktowi przez kogokolwiek od gazel biznesu bo najnowszy piec kominowy z napędem neutronowym opalany mieszaniną nieszkodliwego gazu i "diabli wiedzą czego jeszcze" zwykle można sobie wsadzić tu i ówdzie. Medalów i nagrodów ci u nas dostatek, a jeżeli jakaś firma ma circa 10 tys na zbyciu może sobie i pięć zafundować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...