Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

Dla mnie to był EOT

standardowo

 

złapana za rękę na kłamstwie będziesz twierdzić w żywe oczy że to nie twoja ręka, i temat zamknięty

 

przeniesiemy się na wizaż, zobaczymy co twoje koleżanki zrobią na tamtym forum z poniższymi cytatami

mpoplaw - zostały usunięte twoje posty, w których przytaczałeś w cytatach oderwane wypowiedzi mata, a które dotyczyły kompletnie innego elementu konstrukcyjnego (balkon) niż ten o którym toczyła się dyskusja.

 

I nie zrobił tego finlandia

We wątku, w którym przytaczałeś cytaty mat o balkonie z tego, co pamiętam byłam aktywna tylko raz i nie usuwałam a jedynie edytowałam wypowiedz

 

a co do Tomaszs131 to on użył wyrażenia zasugerowales bo ja wielokrotnie jemu sugerowałem że matematyka jest banalnie prosta do opanowania, wystarczy przysiąść do kalkulatora i za 5 min ma się na kartce czarno na białym własnoręczne obliczenia jak bardzo mat buja w obłokach

 

tak więc na poniższych cytatach zasugeruję na forum wizaz że jesteś bezczelnym i perfidnym kłamcą

Edytowane przez mxxxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jest jakis progres: informacja o moderacji:

zglosilem dzisiaj

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?235146-jak-zrobi%C4%87-baranka-na-elewacji&p=6797598#post6797598

i blyskawiczna reakcja, ale co z nickiem foveotech - producenta?

zasluzony dla forum 2-postowiec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga redakcjo, proszę mi wyjaśnić za co tym razem zostałem zbanowany? Banan powinien pełnić rolę wychowawczą, ale jak ma pełnić taką rolę, skoro nie wiemy za co nas banujecie? Słowo daję, nie mam zielonego pojęcia za co mnie zbanowano. Podejrzewam że ktoś po drugiej stronie monitora się po prostu dobrze bawi.

 

You have been banned for the following reason:

Naruszenie zasad forum - regulamin forum

Date the ban will be lifted: 04-03-2015, 21:00

 

I proszę mi wyjaśnić, co w mojej stopce było nieregulaminowego, skoro oprócz zdania o węglu i prośbie o pomoc w wyłapywaniu osobników nieprzestrzegających regulaminu FM, zawierała właśnie część regulaminu!?

To jest kuriozum. Wywala się stopkę zawierającą część regulaminu, za nieprzestrzeganie regulaminu :D Cyrk na kółkach!

 

O jakich normach piszecie, gdzie mogę je wyczytać? Na forum chyba obowiązuje regulamin a nie jakieś nie wiadomo jakie normy, zgadza się?

Edytowane przez Liwko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liwko, ciężko zliczyć ile do tej pory dostałeś banów. Wydaje mi się, ze powinieneś zostać bananowcem roku :)

Bez urazy.

 

Spoko, do wszystkiego się idzie przyzwyczaić :D

 

Nie rozumiem tylko sensu banowania, skoro nie wiadomo kto i za co daje tego bana. Dla przykładu wpada jakiś mod czy redakcja z imprezy na forum, patrzy jednym okiem i leci ban. Albo inny podczas okresu też może mieć gorszy dzień i lecisz. To tylko drastyczne przykłady, ale skoro nie wiadomo kto i za co, to można się domyślać, że tak to właśnie wygląda.

 

Przykład z ostrzeżeniem od finlandii był tego dobitnym przykładem. Dostałem ostrzeżenie. Napisał za co i było po sprawie. Po kilku godzinach wpadła panienka z Poznania (która nie szanuje regulaminu forum) i mnie po cichu za to samo zbanowała. Dopiero później tu wam się tłumaczyła.

Takie tu właśnie panują "standardy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liwko: jak to za co? Za żywota? To jest jak wojsku: czyli tam gdzie zaczyna się wojsko kończy się logika. Poza tym Redakcja (jak zawsze Szanowna) miała do wyboru dać komuś nowemu kto wiadomo że pyszczy ale robi to po wersalsku, a komuś kto pyszczy i już wcześniej dała bo tak - to jak myślisz gdzie uderzy? Precedens jest, choć regulaminu brak...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liwko nie bądź naiwny. Kilka dni temu o to pytałem zresztą nie tylko ja i do dziś pytania przepadły. Zero reakcji ze strony zarówno szanownej redakcji jak i szanownych modów.

 

Wiem że pytałeś i nie było odpowiedzi, ale może jednak jakiejś ze strony redakcji się doczekamy...

Mody również nie wiedzą za co. Tutaj panuje autentyczna Wolna Amerykanka, żadnych zasad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plusfoto - banan Liwko to nie czyn modów, więc dlaczego mamy się tłumaczyć?

 

tak więc na poniższych cytatach zasugeruję na forum wizaz że jesteś bezczelnym i perfidnym kłamcą

 

 

A sugeruj sobie tam, że jestem także mordercą, złodziejem i zwolennikiem Putina. Kto cię tam będzie słuchał w ogóle? Napisz , że malujesz paznokcie to znajdziesz większe grono zainteresowanych :D

 

przeniesiemy się na wizaż, zobaczymy co twoje koleżanki zrobią na tamtym forum z poniższymi cytatami

 

Nie będą wiedziały o czym piszesz. Pisz o lakierze do paznokci.

 

Znalazłam dla ciebie wątek o sterowaniu podłogówką, do którego link podawał asolt w dyskusji z bogusławem:

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?233760-Sterowanie-ogrzewaniem-przykład-działania

 

Ta "dyskusja" asolta, twoja, imrahila, Rotana i in. z bogusławem znajdowała się we wątku w którym autor poprosił o rozwiązanie problemu z podłączeniem instalacji z piecem. Zamiast odpowiedzi dostał kilkustronicową kłótnię i sam autor chciał usunięcia tych wypowiedzi z tego jego tematu, jako nie rozwiązujących jego problemu.

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sugeruj sobie tam, że jestem także mordercą, złodziejem i zwolennikiem Putina

nie mierz wszystkich swoją miarką, to że ty bezwiednie i bezpodstawnie rozsiewasz po forum ploty i pomówienia nie oznacza jeszcze że reszta ludzi jest tak samo fałszywa i perfidna, zaręczam ci że większość ludzi jest uczciwa i najpierw chce zobaczyć twarde dowody nim rzuci jakieś oskarżenie

 

w związku z powyższym zapewniam cię że jak tylko znajdę jakieś dowody na to że oprócz kłamcy jesteś też złodziejem to natychmiast poinformuję o tym wizaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mierz wszystkich swoją miarką, to że ty bezwiednie i bezpodstawnie rozsiewasz po forum ploty i pomówienia nie oznacza jeszcze że reszta ludzi jest tak samo fałszywa i perfidna, zaręczam ci że większość ludzi jest uczciwa i najpierw chce zobaczyć twarde dowody nim rzuci jakieś oskarżenie

 

w związku z powyższym zapewniam cię że jak tylko znajdę jakieś dowody na to że oprócz kłamcy jesteś też złodziejem to natychmiast poinformuję o tym wizaż

 

Elfir....................................on ma rację...............jak leciała ta zwrotka"ze sceny zejść nie pokonanym."smutna to prawda o tobie.Zamknęłaś mi usta w gotowaniu w mych topikach.Dlaczego???Pytam dlaczego???..Straszysz mnie na prv.Widzisz tu logikę.???Niespodziewaniem sie tego po tobie.Źle oceniasz ludzi.Źle reagujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plusfoto - banan Liwko to nie czyn modów, więc dlaczego mamy się tłumaczyć?

Dlatego napisałem:

 

"Zero reakcji ze strony zarówno szanownej redakcji jak i szanownych modów."

 

Jeśli nikt nie raczył odpowiedzieć to znaczy że zrobiły to krasnoludki, a teraz po twojej informacji przynajmniej wiemy że one siedzą w SZANOWNEJ REDAKCJI

Ale mi się rymnęło :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

w związku z powyższym zapewniam cię że jak tylko znajdę jakieś dowody na to że oprócz kłamcy jesteś też złodziejem to natychmiast poinformuję o tym wizaż

 

Widzisz, problem w tym, że na wizażu nie jestem znana, a ty wyjdziesz na "osobę niezrównoważoną" wypisując tam takie rzeczy o jakiejś nieznanej kobiecie. Dlatego bardzo chciałabym abyś tam napisał to - chciałabym zobaczyć jaka będzie reakcja. Myślę, że ze śmiechu nie pozbieram się przez tydzień.

 

Na razie wkleiłam linki świadczące o tym, że to ty mnie bezpodstawnie oskarżasz o coś, czego nie zrobiłam - np. usuwanie tematów o sterowaniu podłogówką, które, jak udowodniłam mają się dobrze i nikt przy nich nie grzebał.

 

Elfir....................................on ma rację...............jak leciała ta zwrotka"ze sceny zejść nie pokonanym."smutna to prawda o tobie.Zamknęłaś mi usta w gotowaniu w mych topikach.Dlaczego???Pytam dlaczego???..Straszysz mnie na prv.Widzisz tu logikę.???Niespodziewaniem sie tego po tobie.Źle oceniasz ludzi.Źle reagujesz.

 

Ja ci zamknęłam usta? W którym temacie?

Jedynie przeniosłam do działu Hyde Park jeden temat który o gotowaniu nie był, tylko o chwaleniu się wycieczkami na wyspy kanaryjskie.

Niestety, to, że dział kulinarny jest martwy (poza wątkiem o stekach) to twoja zasługa. Zakładasz tam masowo wątki w których są po 2-3 posty twojego autorstwa. A pretensje masz do całego świata, poza sobą.

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty mnie bezpodstawnie oskarżasz o coś, czego nie zrobiłam - np. usuwanie tematów o sterowaniu podłogówką, które, jak udowodniłam mają się dobrze i nikt przy nich nie grzebał

a konkretnie to który post przywróciłaś ?? ja widzę że nic kompletnie nie wróciło, jak było pokasowane tak jest wykasowane, natomiast Bogusiowy całkowicie bezpodstawny atak personalny na mnie jak wisiał tak wisi nadal i jakoś ci on nadal nie przeszkadza

 

ty jesteś pewna że dokładnie na tym forum coś naprawiałaś ?? nie pomerdało ci się coś znowu ?? może tylko śniłaś że coś naprawiasz, królewna weź no się uszczypnij i obudź, to nie jest bajka o krasnoludkach i sierotce Marysi, tutaj nikt tobie nie uwierzy że coś robisz dopóki naprawdę w realu tego nie zrobisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przywracałam, bo nie był usunięty :)

 

To ty sugerowałeś, że usuwałam wpisy asolta o sterowaniu podłogówką. Więc wkleiłam link do nienaruszonego wątku o sterowaniu podłógówką.

Asolt pisał o tym wątku ("W dziale inteligentne budynki jeden z uzytkowników przedstawił wykres pracy regulatora temperatury z podłogówką o histerezie 0,1 oC.") w odpowiedzi bogusławowi i ten post też znalazłam nienaruszony i dałam do niego namiary stronę wcześniej.

 

Natomiast usunęłam twoja kłótnię z bogusławem jako off top , bo założyciel wątku nie prosił o wykazanie wyższości podłogówki nad grzejnikami czy na odwrót, tylko prosił o wskazówki jak podpiąć grzejniki i podłogówkę pod piec na paliwo stałe. Autor wątku sam stwierdził mi na prv, że wasze pyskówki mu przeszkadzają w otrzymaniu odpowiedzi na nurtujący go problem i rozwalacie mu jego wątek.

 

Na przyszłość prowadź wojenki ideologiczne we właściwych tematach i nikt nie będzie ich usuwał.

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i mamy przyznanie się do winy, to nie krasnoludki tylko sierotka Marysia we własnej postaci usuwa posty jako off top na życzenie jakiegoś usera

 

wrócimy więc do pytania sprzed tygodnia, dlaczego oszust i naciągacz od tryskania piankami mat303 chwali się publicznie że na jedno jego skinienie wylatują moje posty pokazujące czarno na białym na liczbach wymiernych jak kłamie i oszukuje innych forumowiczów ?? kto i dlaczego tak zaciekle broni jego interesów ?? krasnoludki czy znowu nasza szanowna sierotka Marysia ??

 

i drugie pytanie, dlaczego tak wybiórczo usuwasz kłótnie z Bogusławem ?? jak Surgi22 coś napisał to natychmiast wyleciał, jak Bogusław bezpodstawnie obraża to jakoś takoś tobie to kompletnie nie przeszkadza, konkretnie który punkt regulaminu dla PP pozwala obrażać i nie ponosić za to żadnych konsekwencji ??

 

i trzecie najtrudniejsze pytanie, skoro sama przyznałaś że Bogusław i inni nachalni marketingowi naciągacze stale permanentnie rozwalają wszelkie dyskusje w imię podkręcenia sobie sprzedaży to może czas najwyższy zareagować ?? jesteś w końcu moderatorem, to nie krasnoludki odpowiadają za rozwalenie tego forum tylko takie sierotki Marysie które celowo z premedytacją przymykają oczy na kłamstwa nachalnych marketingowców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...