Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

zobrazuję ci to dowcipem

Elfir - Cześć mpoplaw, Wiesz co, nie chcę, żebyś do nas więcej przychodził.

mpoplaw - Jak to, co się stało?

Elfir - No nie, po prostu nie przychodź.

mpoplaw - Ale co się stało, do cholery?

Elfir - Jak byłeś u nas ostatnio, to zginęło nam 150 złotych.

mpoplaw - Chyba nie myślisz, że to ja?

Elfir - Nie, nie! Pieniądze się znalazły... ale niesmak pozostał!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Redakcja nie zauwazyla

nie bądźmy naiwni, ten wątek ma już rok, nawet ślepy by już dawno zauważył

 

moim zdaniem to redakcja ewidentnie zauważała, a nie skomentowała bo olała temat, więc wice wersa jak Kuba bogu tak bóg Kubie

 

PS [moderowano chamskie uwagi] więc za chwilę znowu posypią się bany dawane na oślep na lewo i prawo, jak ciebie też trafi to ja wtedy pierwszy wyjdę przed szereg, i pierwszy napiszę żebyś się nie przejmował [moderowato chamskie uwagi], wszak to tylko deszcz pada i aukcja ważniejsza

Edytowane przez Jarek.P
Usunięto uwagi poniżej poziomu dyskusji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spjrzałem, nie widzę tam dywagacji na temat twej fizjologii, czy twego stanu psychicznego, a to właśnie wymoderowałem z twojej wypowiedzi Naprawdę uważasz, że teksty w stylu "Elfir znów dostała okresu" są w porządku? Edytowane przez Jarek.P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Sprawa pomiedzy Wami (mna w jakims stopniu tez) a Redakcja to jedno,

Licytacja to drugie.

 

To czy Redakcja robi sobie dobry PR przy tej aukcji i tworzy "przyjazny wizerunek", czy tez faktycznie chce pomoc to - to tez zupelnie odrebna sprawa i kwestia juz chyba tylko sumienia i etyki.

 

Nie mniej jednak aukcja trwa, ja ze swojej strony prosze Was:

Bądźmy ponad to, i w miare mozliwosci wlaczmy sie w aukcje - bo to dla dobra dziewczynek, a nie dla Redakcji licytujemy i pomagamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spjrzałem

czy ja dobrze rozumiem ?? epitety których używa Elfir są dozwolone ?? każdy może się na niej wzorować ?? od tej chwili określenia kłamca oszust perfidny matacz staną się wizerunkiem tego forum ??

 

to może od razu powołamy nową rangę:

bezczelny i perfidny manipulant

 

i wpiszmy do regulaminu hurtem wszystkie obraźliwe słowa które od tej pory dzięki tobie stały się ogólnodostępne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Sprawa pomiedzy Wami (mna w jakims stopniu tez) a Redakcja to jedno,

Licytacja to drugie.

 

To czy Redakcja robi sobie dobry PR przy tej aukcji i tworzy "przyjazny wizerunek", czy tez faktycznie chce pomoc to - to tez zupelnie odrebna sprawa i kwestia juz chyba tylko sumienia i etyki.

 

Nie mniej jednak aukcja trwa, ja ze swojej strony prosze Was:

Bądźmy ponad to, i w miare mozliwosci wlaczmy sie w aukcje - bo to dla dobra dziewczynek, a nie dla Redakcji licytujemy i pomagamy.

 

zgadzam sie :yes:

Prosze Was o przeczytanie linku nizej, jest tam zamieszczona tresc listu Rodzicow dziewczynek...

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?235937-CEL-AKCJI-Julka-i-Karolina-chc%C4%85-biega%C4%87-z-nami-pom%C3%B3%C5%BCmy-im-w-tym

 

Panowie- do dziela :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Sprawa pomiedzy Wami (mna w jakims stopniu tez) a Redakcja to jedno,

Licytacja to drugie.

 

To czy Redakcja robi sobie dobry PR przy tej aukcji i tworzy "przyjazny wizerunek", czy tez faktycznie chce pomoc to - to tez zupelnie odrebna sprawa i kwestia juz chyba tylko sumienia i etyki.

 

Nie mniej jednak aukcja trwa, ja ze swojej strony prosze Was:

Bądźmy ponad to, i w miare mozliwosci wlaczmy sie w aukcje - bo to dla dobra dziewczynek, a nie dla Redakcji licytujemy i pomagamy.

 

Figfter, właśnie o to mi chodzilo " bądźcie ponad to " pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja dobrze rozumiem ?? epitety których używa Elfir są dozwolone ??

 

 

Zastanów się nad różnicami w "wadze" poniższych wypowiedzi:

 

"Z resztą bezczelne i perfidne manipulowanie cudzymi opiniami, w formie cytowania oderwanych od kontekstu wypowiedzi (które dotyczą kompletnie innej sprawy), to twoja specjalność. "

 

kontra:

 

"Elfir znów okresu dostała więc za chwilę znowu posypią się bany dawane na oślep na lewo i prawo".

 

Nie chodzi o słowa. Chodzi o różnicę między wypowiedzią naładowaną emocjami, ale odnoszącą się do konkretnego problemu (a czy jest on zasadny, czy nie, to już zupełnie inna sprawa i nie ze mną o tym dyskutuj), a chamską, wypraną z szacunku wobec dyskutanta uwagą, która nic nie wnosi do tematu, a ma na celu jedynie sianie fermentu. Dla mnie ta różnica jest ewidentna (a uwierz, staram się patrzeć na sprawę obiektywnie), ale może ja starej daty jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Sprawa pomiedzy Wami (mna w jakims stopniu tez) a Redakcja to jedno,

Licytacja to drugie.

I nadal nie rozumiem po co o tym pisać TUTAJ, skoro jest od tego właściwe miejsce. Ale w sumie "dobrze" że tak się stało, bo to idealnie pokazuje jak na tym forum się (nie)pilnuje porządku i czystości dyskusji. Wątek o uwagach do forum, ktoś (nie, nie ważne kto, to jest OT i to się z miejsca KASUJE) wdupił jakąś informację od czapy, a moderatorzy NIC. Tymczasem taka informacja powinna NATYCHMIAST stąd zniknąć (jak i reszta powiązanych postów), bez raportowania o niej -- zresztą trudno się tu nawet zasłaniać dotychczas przedstawianym argumentem moderatorów, że nie są w stanie czytać wszystkiego i dlatego moderacja kuleje, bo przecież moderatorzy tutaj piszą. Informacja "od czapy" nie zniknęła, więc ostatnie, strzelam, dziesięć postów jest o dupie Maryni, kompletnie nie związanej z TEMATEM tego wątku.

 

PS nadal nie jest to przytyk bezpośrednio do moderatorów. :p

Edytowane przez Myjk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii chwalenia się tym czy tamtym i związku bana z fazą księżyca, albo tym jaki kot przebiegł przez drogę i w którą stronę - we wszystko uwierzę. To forum to takie miejsce gdzie moderatorka chwaliła się szczegółami anatomicznymi i tym jakie kto lubi z jej otoczenia... To da się przeżyć.

W kwestii licytacji - jak ktoś chce niech pomaga, idea szczytna... tylko bywa że ludzi boli jak Redakcja (jak zawsze Szanowna) pojawia się zasadniczo po to żeby nie sprzątać a podrzucić hasło: liczę na was dobrzy wujkowie. Idea jednak pozostaje szczytną niezależnie od tego jak bardzo słonia w składzie porcelany przypomina ten kto ją głosi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nadal nie rozumiem po co o tym pisać TUTAJ, skoro jest od tego właściwe miejsce. Ale w sumie "dobrze" że tak się stało, bo to idealnie pokazuje jak na tym forum się (nie)pilnuje porządku i czystości dyskusji. Wątek o uwagach do forum, ktoś (nie, nie ważne kto, to jest OT i to się z miejsca KASUJE) wdupił jakąś informację od czapy, a moderatorzy NIC. Tymczasem taka informacja powinna NATYCHMIAST stąd zniknąć (jak i reszta powiązanych postów), bez raportowania o niej -- zresztą trudno się tu nawet zasłaniać dotychczas przedstawianym argumentem moderatorów, że nie są w stanie czytać wszystkiego i dlatego moderacja kuleje, bo przecież moderatorzy tutaj piszą. Informacja "od czapy" nie zniknęła, więc ostatnie, strzelam, dziesięć postów jest o dupie Maryni, kompletnie nie związanej z TEMATEM tego wątku.

 

PS nadal nie jest to przytyk bezpośrednio do moderatorów. :p

 

jak juz to temat brzmi Forum Muratora-uwagi..:p

wiec chcialam zwrocic Wam "uwage", ze jest watek z licytacja dla dzieci, gdzie kazdy chetny moze pomoc ;)

nie chcesz, nie musisz.. ale "nie wytykaj" , ze posty powinny byc usuniete, bo TO akurat nie jest na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...