Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość Arturo72

No to uwaga dot.pracy Moderatora:

Mój post,który był usunięty,pytanie,czemu jedynie moja odpowiedź a nie wypowiedź Karoki też ?

 

"

Artek a nie pamiętasz jak Ty latałeś po budowach, jak naganiałeś Mikiemu klientów, jak handlowałeś na forum ?

ile miałeś profil ? raptem chyba 3 miesiące, jak twierdziłeś , wspólnik Ci opłacił.

Oczywiscie,bo to raptem 3 miesiace trwala moja przygoda z handlem pompami,bo zorientowałem się co to za "wspólnik"

Jak widzisz,na forum nikt do mnie pretensji nie ma w przeciwienstwie do "wspólnika"

 

Do Moderatora,jak tniemy to tniemy również wypowiedź do której odnosi się moja odpowiedź"

 

Który to moderator jaja sobie robi z ludzi ?

Delphion1 ? Klient karoka75 ?

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?230910-Forum-Muratora-uwagi&p=6830279&viewfull=1#post6830279

Edytowane przez Arturo72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72

Pomimo niejednokrotnego zgłaszania poniższego posta do Moderacji,Moderator owszem,reaguję i usuwa ale jedynie moją odpowiedź na to klamliwe oskarżenie.Prosiłbym o wyjasnienie czemu tak się dzieje:

Artek a nie pamiętasz jak Ty latałeś po budowach, jak naganiałeś Mikiemu klientów, jak handlowałeś na forum ?

ile miałeś profil ? raptem chyba 3 miesiące, jak twierdziłeś , wspólnik Ci opłacił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, temat jest "Forum muratora uwagi" .

 

Prywatne dyskusje niezwiązane z uwagami do forum prowadźcie na priv ewentualnie w specjalnie założonym prze z Was do tego wątku. :rolleyes:

 

Autorus jak widzisz ratowanie naszego zatrutego powietrza pozwala im na łamanie regulaminu - tak sobie tłumaczą. Taki cel wyższy sobie ustalili pompiarze i wszyscy muszą się podporządkować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc z boku to przypomina mi to zabawę w to kto mniej nabroił lub kto w ramach zmiany z minusów na plusy pomógł przejść staruszce przez pasy krzycząc ciszej: ja pomagam...

A to, że ktoś wykupił mniej lub bardziej płatny profil i może tutaj niemal wszystko to wiadomo od czasów potopu co najmniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc z boku to przypomina mi to zabawę w to kto mniej nabroił lub kto w ramach zmiany z minusów na plusy pomógł przejść staruszce przez pasy krzycząc ciszej: ja pomagam...

A to, że ktoś wykupił mniej lub bardziej płatny profil i może tutaj niemal wszystko to wiadomo od czasów potopu co najmniej...

 

akurat w tym konkretnym przypadku mam wątpliwości

śledzę ten wątek o którym mowa i szczerze mówiąc ten co się skarży, to powinien bana już dawno dostać (jeśli oczywiście były zgłoszenia!) - pisze nie w temacie wątku, proszony był nie raz żeby przestał i dalej to samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo niejednokrotnego zgłaszania poniższego posta do Moderacji,Moderator owszem,reaguję i usuwa ale jedynie moją odpowiedź na to klamliwe oskarżenie.Prosiłbym o wyjasnienie czemu tak się dzieje:

Dobrze wiesz że niema tu żadnego przekłamania, można znaleźć wpisy gdzie było pisane jak byłeś naganiaczem Mikiego131 bodajże taki miał nick na forum handlującego PCi, później byłeś V-ce prezesem firmy sprzedającej pompy ciepła i jak sam pisałeś splajtowałeś po 3 miesiącach zostając z długami.

Jest tu jakieś przekłamanie ?

To że wykasowałeś kilka tysięcy swoich postów zacierając ślady swojej pokrętnej działalności na tym forum nie znaczy że jej nie prowadziłeś.

Starsi użytkownicy tego forum pamiętają Cię dobrze.

Jest również prawdą że z Liwkiem trollujecie wszystkie wątki tego forum zalewając je pompowym spamem.

Czy Twoje działanie wbrew regulaminowi tego forum to też mój przekręt w stosunku do Ciebie ?

W ciągu ostatnich chyba dwóch dni po banie korzystałeś z kilku kont na forum, dołożyłeś do dorobku chyba kolejne dwa nowe konta, czy to też nie prawda ?

Powinieneś dostać dozgonnego bana za takie praktyki zgodnie z regulaminem.

Edytowane przez karoka65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 1 month później...

Nie dochodziłoby do takich sytuacji gdyby bany były odpowiednio- rzeczowo uzasadnione.

JTKirk sam jestem bardzo ciekawy za co zostałeś zbanowany bo nicholery nie mogę sobie wyobrazić w jaki sposób przeszkodziłeś innym w korzystaniu z FM. Może zbanowałeś co po niektórych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72

JTKirk sam jestem bardzo ciekawy za co zostałeś zbanowany bo nicholery nie mogę sobie wyobrazić w jaki sposób przeszkodziłeś innym w korzystaniu z FM. Może zbanowałeś co po niektórych :)

Sądzę,że jakiś Płatny Profil się poskarżył,że nie może "bajerować" potencjalnych owieczek i nie może w pełni korzystać z zapłaconego Muratorowi prawa do reklamy i ściemy ;)

 

Widać,że wg Muratora czy tam Redakcji Płatny Profil może bezkarnie i bez przeszkód pisać co mu na język przyjdzie,nawet jakby to było tak bezsensowne jak trawa na Grenlandii i tak niemożliwe jak 40% odsetki od lokat w SKOK ;)

Zwykły użytkownik nie może uniemożliwiać tak głupiego pisania PP bo dostanie bana ;)

Edytowane przez Arturo72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dochodziłoby do takich sytuacji gdyby bany były odpowiednio- rzeczowo uzasadnione.

JTKirk sam jestem bardzo ciekawy za co zostałeś zbanowany bo nicholery nie mogę sobie wyobrazić w jaki sposób przeszkodziłeś innym w korzystaniu z FM. Może zbanowałeś co po niektórych :)

 

początkowo nie miałem pojęcia o co chodzi...

Arturo72 prawdopodobnie ma rację

w tym wątku

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?239062-Zdo%C5%9Bwiadcze%C5%84-Zamiast-ogrzewania-olejowego-powietrzna-pompa-ciep%C5%82a-Danfoss-DHP-AQ

jako drugi post - napisałem posta - nie pamiętam dokładnie, bo to było 3 tygodnie temu - coś w stylu - że nas forumowiczów bardziej interesuje inna sprawa i podałem linka tutaj http://forum.muratordom.pl/showthread.php?232823-Dajmy-szans%C4%99-firmie-Danfoss

post zniknął i wieczorem miałem już bana ( 2 tygodnie) - ale poniektórzy zdążyli pewnie przeczytać...(jak Arturo)

2 tygodnie minęły, więc teraz chciałem się dowiedzieć co "poeta miał na myśli"

 

chciałem się od redakcji dowiedzieć, jak krytyczny post przypominający o nierozwiązanej sprawie - jest "uniemożliwianiem z korzystania z forum innym użytkowników" ??

Chciałem tylko zauważyć, że tym pytaniem zapraszałem do dyskusji, do wytłumaczenia dlaczego taka prosta sprawa dalej nie jest wyjaśniona...

Edytowane przez JTKirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem że profil płatny, i taki profil ma prawo otwarcie się reklamować i pisać o swoich produktach, w tym naganiać sobie klientów -- ale czy profil płatny musi mieć w związku z tym jakąś dodatkową protekcję? Przecież to paranoja jakaś.

 

Wiadomo. Konkurencja może robić zły marketing podszywając się pod "biednego klienta", ale warto też wziąć pod uwagę, że nie wszystkie firmy są kryształowe (te opłacające płatny profil też) -- zdarzają im się wpadki, a często także celowe działanie na szkodę klienta (bo raczył wyegzekwować swoje prawa zamiast podkulić ogon pod siebie). Takie zero-jedynkowe traktowanie na korzyść tego kto akurat płaci jest, delikatnie mówiąc, żenujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Redakcjo przecież usuwacie nie tylko merytoryczne wpisy, ale i wątki. Miałem całą dokumentację ( mam do tej pory) dotyczącą moich "przygód" z firmą Seguro.Po wielu miesiącach odzyskałem pieniądze, inni też skarżyli się na tą firmę i co? Najpierw kasowaliście niewygodne dla firmy posty, a później cichcem zlikwidowaliście wątek.

Na szczęście na razie była to moja jedyna nieprzyjemna przygoda podczas budowy. Ale też jeszcze sporo przede mną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Redakcjo przecież usuwacie nie tylko merytoryczne wpisy, ale i wątki. Miałem całą dokumentację ( mam do tej pory) dotyczącą moich "przygód" z firmą Seguro.Po wielu miesiącach odzyskałem pieniądze, inni też skarżyli się na tą firmę i co? Najpierw kasowaliście niewygodne dla firmy posty, a później cichcem zlikwidowaliście wątek.

Na szczęście na razie była to moja jedyna nieprzyjemna przygoda podczas budowy. Ale też jeszcze sporo przede mną.

 

Takich wątków było trochę więcej- chociażby przypadek okienny...

Zniknął w czeluściach archiwum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...