Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 1 month później...

Czy ktos znowu coś modyfikował???? Od kilku dni mam problem ze wstawianiem zdjęć: albo nie wyświetlają się w ogóle (w opcji pisania), albo jeśli już się pojawiają, nie można ich powiększyć! Nawet, gdy jakimś cudem uda się zrobić to i to po wysłaniu posta (zatwierdzeniu) pokazują się tylko jako załączniki!!!! Swój ostatni wpis edytowałam 6 razy za każdym razem z takim samym skutkiem ... rezygnowałam!!

Poza tym pomimo szybkiego i sprawnego otwierania sie innych stron Forum muli jak naćpany żółw, z zegarkiem w ręku 1,5 minuty czekałam na otwarcie się mojego dziennika. W tym samym czasie szajsbuk (pomimo kolosalnej liczby zdjęć i filmików) otwierał się błyskawicznie!!

I jeszcze jedno: wczoraj otrzymałam 2 wiadomości prywatne, obie przeczytałam i ... nadal sobie wiszą radośnie jako nieprzeczytanie. Daję słowo, że przeczytałam je ze zrozumieniem, nie muszą już mi tak wisieć.

Moge prosić o wyjaśnienie?

Edytowane przez braza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Od siebie dodam problemy z wpisywaniem postów. dytor gubi wisywane litery dlatego niektóre klwisze trzeba wciskać kilkukrotne. Zapis oryginalny żeby pokazać jak to wygląda w praktyce. Do tego łopoty z edycją postów, nie działa przycisk zapisu edytowanego postu, żeby było dziwniej przy ponownej próbie edycji nie ma problemów z zapisem. Przy dłuższej edycji postu brak możlowości jego zapisu a tym samym utrata wpisanej treści.. Do tego brak możliwości kopiowania i wklejania tekstu w postach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam problemy z wpisywaniem postów. dytor gubi wisywane litery dlatego niektóre klwisze trzeba wciskać kilkukrotne.

 

Tak mi się robiło w mozilli lub w IE - nie pamiętam. Teraz korzystam z Opery i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy że złoma trzeba wymienić :D

 

Gdybyż to było takie proste :D

Trzeba wymienić w pracy, w domu i u córki??

A na poważnie, pół dnia forum śmiga a nagle pyk i dupa. Dzisiaj akurat od 6.00 miałam problemy z zalogowaniem, potem koło południa. Teraz jest ok.

Te informacje o usuniętych wpisach są już od jakiegoś czasu, bez względu na sprzęt i przeglądarkę.

Więc wina raczej nie po stronie klienta leży. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli problemy się powtórzą, prosimy o wiadomość.

 

Nic się nie zmieniło - przepraszam zmieniło się na gorsze.

Teraz nie tylko pisze że wpis jest usunięty, ale fizycznie usuwa wszelkie wpisy z wykazu przy profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...