Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

"Jak można być tak durnym żeby puszczać w podłogę 60-70 stopni :bash:"

 

Ależ szanowna redakcjo czyżbyś się z tym nie zgadzała? Toż to sama szczera prawda i to bardzo delikatnie powiedziana.

 

Szanowna redakcja strzela sobie sama w kolano banując za takie wpisy bo może to świadczyć o poziomie wiedzy z szeroko pojętej budowlanki niektórych osób.

Edytowane przez plusfoto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemerytoryczny ????????????

 

To był bardzo merytoryczny wpis - mało tego bardzo pomocny.

Proszę mnie też ukarać, bo napiszę bardzo dobitnie, a to jedno z kryteriów/powodów (regulaminowych wg. Redakcji) do ukarania.

 

Ktoś kto daje w podłogówkę 60 - 70 stopni nie jest ...............USUNIĘTE..............który dla własnych marketingowych potrzeb, celowo wprowadza innych w błąd. Czyżby taki jeden co przez lata łgał, że nie jest tym kim jest - B. "przykablował"?

 

Nie dyskutujemy o podłogówce. Dyskutujemy o poziomie kultury na forum i porządku. Takie wpisy obrażają forumowicza - nadają się do usunięcia.

Prosimy przestrzegać regulamin forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Redakcji:

WPIS USUNIĘTY - obrażanie innych forumowiczów, wyzywanie ich jest niezgodne z regulaminem forum.

 

Tia. Którego forumowicza, albo osobę obraziłem, wyzwałem, itp. ?

 

Kultura nakazuje wskazanie takiej osoby, która mogła się poczuć dotknięta moim bezosobowym określeniem - choćby po to, żebym miał możliwość przeprosić - mimo, że nie było to skierowane "osobowo".

To nie był ani atak personalny, ani personalne odniesienie. To było tylko dość mocne wyrażenie, mojej dezaprobaty dla takich działań - dopuszczalne w każdym aspekcie.

 

Ps. Jakoś np. TB, nie jest karany za notoryczne i personalne obelgi.

 

Ps.2. Jakby jakiś instalator, skierował w podłogówkę Pana Redaktora te wspomniane 60 - 70 stopni, to zaręczam, że pierwsza myśl Pana Redaktora byłaby : "Liwko miał rację, a określenie którego użył było zbyt delikatne".

Edytowane przez sSiwy12
Ps. dopisałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo, ale to bardzo przepraszam forumowicza ktoś, który może sądzić, że moja wypowiedź dotyczyła jego.

Nie przypuszczałem, że istnieje forumowicz ktoś, ale skoro istnieje, to prostuję, wypowiedź nie była skierowana do Ciebie.

 

Jeszcze raz bardzo, ale to bardzo przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bis***
Przykład? Temat "Ogrzewanie podłogowe czy grzejniki" usunięty z forum po popisie z powodu niemerytorycznych obraźliwych wpisów:

 

 

 

 

Forumowicze nie życzą sobie takiego poziomu dyskusji, redakcja również....

 

No więc droga redakcjo, proszę teraz wytłumaczyć kolegom, kiedy był ten post (pomijając jak niesamowicie to było straszne obrażanie kogokolwiek), kto wnioskował o zamknięcie tego tematu, kiedy temat został zamknięty i kiedy dostałem bana!

Droga redakcja widzę idzie w zaparte, ale zamiast przeprosić i mnie odblokować, coraz bardziej się widzę pogrąża.

 

I jeszcze jedno. To był temat węglowy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykład? Temat "Ogrzewanie podłogowe czy grzejniki" usunięty z forum po popisie z powodu niemerytorycznych obraźliwych wpisów:

 

http://forum.muratordom.pl/images/mdom_misc/quote_icon.png Napisał Liwko http://forum.muratordom.pl/images/mdom_buttons/viewpost-right.png

Cały świat poszedł do przodu...,

...bez ciebie.

 

Jak można być tak durnym żeby puszczać w podłogę 60-70 stopni :bash:

 

 

Forumowicze nie życzą sobie takiego poziomu dyskusji, redakcja również....

 

Mój wówczas dziesięcioletni syn, wpada do kuchni (z kotłowni) z krzykiem wariata na ustach "maaaaamooooooo, podłogówka nam eksploduje , na piecu jest *80 stopni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

 

*Dziecko nie zauważyło, że ładowany jest zasobnik.

 

Wniosek z wypowiedzi Liwko i reakcji mojego dziecka, jest taki ,że trzeba być idiotą by w podłogówkę puszczać >60 stopni.

 

Zaprzeczanie prawdzie, może i przekazywanej bez kurtuazji też nie jest mądre.

 

 

Co do regulaminu i "równości" traktowania forumowiczów. Dlaczego są osoby, które korzystają z nicków będących nazwą ich firmy i nie mają ich wykropkowanych, a jednocześnie kropkuje się nicki osób, które z firmą nie mają nic wspólnego.

Idąc tym tokiem myślenie, mój nick tez winien zostać wykropkowany, bo google mi mówi,że jest sklep wielobranżowy Malka i jest jakaś duża firma J. Malki w Słupsku.

 

Idąc dalej pozwolę sobie zacytować, by o gołosłowność nie być posądzona:

 

z ostatnich kilku stron wątku o łazienkach:

 

Do forumowiczki cieszącej się z nowej łazienki

 

to jedna kolekcja? jak dla mnie fatalne połaczenie, dwie wyraziste płytki na jednej ścianie gryzą się okropnie.

 

Do forumowiczki rozbawionej jedną z wypowiedzi:

 

Szkoda, ze masz takie nudne życie, ze śmiejesz się tylko na forum.

 

Do forumowicza z mega oryginalną łazienką, wykonaną z precyzją i z doskonałych materiałów:

 

ale właśnie wyszedł Wam dom jak ''u każdego kowalskiego''-taka łazienka to najnowsze trendy magazynów wnętrzarskich- polskich magazynów.:p

kolor ścian jak na oddziale pediatrycznym. Podłoga i plytki pod prysznicem -inna bajka. Kozę jeśli już musi być zawalidrogą na środku. zmieniłabym na bardziej stylową. Tapeta do czego ma nawiązywać?

 

Riposta na posty o nieuzasadnionej krytyce w/w łazienki

Wiedzę, ze na temat mojego domu, wypowiadają się tylko paniusie, którym coś tam kiedyś raczyłam skrytykować, takie oko za oko. Jak dzieci w piasku. Urażona ambicja nie pozwala być obiektywnym.

 

i do innego

 

dla mnie zbyt teatralna, a już przegięciem jest ta sztuczna kulka bukszpanu. Przestylizowana .

 

Forumowicz zwrócił się z grzeczną prośbą o pomoc w wycenie lampy

 

Czy my tutaj jesteśmy rzeczoznawcami? Chyba wiesz za ilę j ą kupiłeś skoro jest już w domu. Chyba, ze przyszedłeś ją reklamować.

 

 

Z wątku DIY

 

Do zachwyconej efektem pracy swoich rąk forumowiczki

no raczej pięknie nie wygląda, i do tego wykonane mało estetycznie

 

i do innej

 

a dla mnie za dużo szczęscia jednoczesnie. Czerwien, grochy, serduszka i babciowy dywan na podłodze.

 

Chyba starczy (nie chce mi się tych wypocin dłużej czytać) i by nie było, ja absolutnie nie mam nic przeciw krytyce, ale wyłącznie tej konstruktywnej i uzasadnionej.

Nie zawsze trzeba rozmówcy powiedzieć "ty chuju" by go obrazić, moim zdaniem takie krytykanckie mielenie jęzorem nie raz zraniło osobę, która pokazuje wnętrza swojego domu, nie rzadko wykończone olbrzymim nakładem pracy i zwieńczone wieloma wyrzeczeniami, by usłyszeć takie bzdury od osoby, która nic innego na forum nie robi - wyłącznie krytykuje.

A gdy zwróci się jej uwagę,że nie są to wątki "skrytykuj mają.... kuchnię, łazienkę, salon " lecz "pochwalcie się swoimi.....", to zaczynają się inwektywy i zawoalowane dowalanie rozmówcy.

 

Na takich nie ma punktu w regulaminie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam podwójnego nicka! :lol:

- Znaczy - SZKODNIK jestem!

:lol:

 

"wypadek" miałem przy przesiadce z kompa na kompa.

Odzyskałem jednak (boje były ostre) pierwotnego.

:lol:

 

Można mieć i dziesięć!

Tylko - po co?

Ma się zwykle JEDNO zdanie na jakiś temat.

No, chyba, ze dla kasy, ale to trochę... cuchnie...

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bis***
No więc droga redakcjo, proszę teraz wytłumaczyć kolegom, kiedy był ten post (pomijając jak niesamowicie to było straszne obrażanie kogokolwiek), kto wnioskował o zamknięcie tego tematu, kiedy temat został zamknięty i kiedy dostałem bana!

Droga redakcja widzę idzie w zaparte, ale zamiast przeprosić i mnie odblokować, coraz bardziej się widzę pogrąża.

 

I jeszcze jedno. To był temat węglowy???

 

Droga redakcjo, proszę o odpowiedź. Jeszcze nie jest za późno, można spokojnie to odkręcić i podać sobie ręce. Ja mam twarde dowody, że absolutnie sobie tym razem nie zasłużyłem na takie traktowanie, ale czekam na choćby słowo przepraszam. Jeszcze kilka godzin poczekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek z wypowiedzi Liwko i reakcji mojego dziecka, jest taki ,że trzeba być idiotą by w podłogówkę puszczać >60 stopni.

 

Wybacz mi to co napiszę.:yes:

 

Szanowna Redakcja wykasowała mój podobny wpis - bo niby obrażałem i wyzywałem - fakt były to mocniejsze w wyrazie, ale też oddające stan umysłu i posiadanej wiedzy takiego instalatora (jak na forum pisze taki to z góry zastrzegam, że nie jest to imienne skierowane i na wszelki wypadek za ewentualne skojarzenie - PRZEPRASZAM taki.

 

Również wykasowała post Liwko w identycznym jak Twoim brzmieniu.

 

Pytanie jest zasadnicze, czy w Twoim przypadku, Szanowna Redakcja także wykasuje cały wpis/post ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jak można być tak durnym żeby puszczać w podłogę 60-70 stopni :bash:"

 

Ależ szanowna redakcjo czyżbyś się z tym nie zgadzała? Toż to sama szczera prawda i to bardzo delikatnie powiedziana.

 

Szanowna redakcja strzela sobie sama w kolano banując za takie wpisy bo może to świadczyć o poziomie wiedzy z szeroko pojętej budowlanki niektórych osób.

 

sSiwy,plusfoto - sama prawda....

 

ale zapominacie o jednym istotnym szczególe - polemiki z pewnymi userami często się tak kończą... nihil novi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...