Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

Jak powiedzieć tutaj kretynowi, ze jest kretynem?

Jak daleko sięga tu "poprawność polityczna"?

 

Ale ta forma wypowiedzi bierze się, w moim przekonaniu, z pewnej formy frustracji (spowodowanych kłamliwymi albo kompletnie bzdurnymi wypowiedziami innych) ..

 

Na podanym przykładzie czyli rzeczona podłogówka i medium 60 - 70 stopni.

 

Nakarmiono banem słusznie, bo Liwko źle zdiagnozował takiego (tego) osobnika.

 

Lekki niedorozwój umysłowy nie może spowodować, że ktoś w podłogówkę da ten war. To musiał być ktoś kto ma bardzo długi przewód myślowy, bez synapsy z jednym, jedynym zwojem mózgowym.

 

Ps. Adaś nie pisz kretyn, bo cię takim żółtym zakrzywionym (krzywizna UE) nakarmią za używanie słów powszechnie uznanych za obraźliwe.

Bardziej elegancko brzmi obdarzony wrodzonym zespołem niedoboru jodu.:rolleyes:

 

A z drugiej strony to racja - trzeba tępić te wełniste istoty bo robią szkody wieksze niż te myszy które wpierdzieliły Popiela.

 

Przykład - ta tym Forum, wymaganą wydajność wentylacji liczy się z ilości osób x 20 - 30m3/h :jawdrop: Takich rad się na FM udziela.

 

Ps.2. ktoś to nie forumowicz ktoś

Edytowane przez sSiwy12
Ps.2. dopisałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie śledziłem uważnie, ale uderzyło mnie jedno...

 

Jak powiedzieć tutaj kretynowi, ze jest kretynem?

Jak daleko sięga tu "poprawność polityczna"?

 

Zakładałem, że to forum ma służyć wymianie doświadczeń w celu doskonalenia (w mało kumatym narodzie) sztuki poprawnego budowania.

Także pokazywaniu rozwiązań, technik, materiałów, które być może nie wszyscy spotkali na swej budowlanej drodze, a które mogłyby ją "wygładzić", bo ze wyboista, to wiadomo...

 

Jak widać forum przestało być czysto merytoryczne jakie w założeniu miało być forum budowlane a stało się czysto komercyjne opierające się głównie na kasie od płatnych profili,pod którymi kryją się jedynie firmy nastawione na zysk nawet za cenę wprowadzania w błąd nieświadomych inwestorów przy akceptacji oczywiście Redakcji Forum Murator.

Próba zwrócenia uwagi takiemu klientowi lub forumowiczowi,który popełnia lub popełnił błąd przy jakiej decyzji przy budowie kończy się tym:

You have been banned for the following reason:

Notoryczne obrażenanie innych forumowiczów i ich decyzji

 

Nawet wtedy jak ktoś w podłogę puści 100st.C co wg Redakcji jest dopuszczalne i nie podlegające krytyce i nawet gdy zagrażające zdrowiu czy życiu...

O zatruwaniu innych przez wyziewy z kominów w domach ogrzewanych węglem nie wspomnę.

 

Notorycznie to Redakcja przymyka oko na wprowadzanie w błąd inwestorów przez właśnie takie traktowanie firm z wykupionymi płatnymi profilami.

Edytowane przez Ktosik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są insynuacje i odwracanie kota ogonem! Można dyskutować bez obrażania przeciwnika - tylko o to chodzi w tej sprawie. Nie przymykamy oka na obrażanie innych.

Forum jest miejscem wymiany poglądów, sporów, dyskusji. Redakcja forum nie rozstrzyga, jaka jest temperatura podłogówki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bis***
To są insynuacje i odwracanie kota ogonem! Można dyskutować bez obrażania przeciwnika - tylko o to chodzi w tej sprawie. Nie przymykamy oka na obrażanie innych.

Forum jest miejscem wymiany poglądów, sporów, dyskusji. Redakcja forum nie rozstrzyga, jaka jest temperatura podłogówki...

 

Czyli za to że napisałem, że trzeba być durnym żeby puszczać w podłogę 60-70 stopni, redakcja mnie na zawsze zbanowała??? Dobre :D

 

A gdy spytałem o co chodzi z tm zbanowaniem, to ponoć robiłem zadymy na watkach węglowych... ech...

Tak ciężko przyznać, daliśmy dupska, przepraszamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są insynuacje i odwracanie kota ogonem! Można dyskutować bez obrażania przeciwnika - tylko o to chodzi w tej sprawie. Nie przymykamy oka na obrażanie innych.

Forum jest miejscem wymiany poglądów, sporów, dyskusji. Redakcja forum nie rozstrzyga, jaka jest temperatura podłogówki...

To w końcu o co chodzi z tym banem skoro w ostatnim czasie nie miało miejsca powyższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bis***
Dwaj forumowicze - zaciekli przeciwnicy palenia węglem - są na miejscu. Wielokrotnie banowani, upominani, proszeni. Teraz sami obwołujecie się męczennikami :)

 

Zapytam jeszcze raz bo droga redakcja unika odpowiedzi.

 

1. Czy to był wątek węglowy, o rozwalanie których zostałem oskarżony?

2. Kto wnioskował o zamkniecie tego wątku? Czy nie byłem to czasem ja? :D

3. Dlaczego bana dostałem dopiero przy dni po zamknięciu wątku?

 

Bardzo proszę odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liwko - wyjątkowy upierdliwiec z Ciebie.:rolleyes:

 

Przeca już wytłumaczono.

Nadszedł Twój czas (administracyjny). Wygrałeś dożywotni pokarm dla małp, bez względu na to czy zawiniłeś czy nie - bo 2 miesiące minęły.

Redakcja wbrew 2 pkt. regulaminowi podjęła dialog - jaki on jest ułomny ale jest - pierwszy raz publicznie.

 

Publicznie stwierdziła, że jak będziesz miał poparcie (a masz) to Ci go cofnie.

Doceń to i już nie jejkaj, bo to facetowi nie przystoi.

 

Nie szukaj sprawiedliwości - można być wolnym nosząc kajdany. :yes:

Edytowane przez sSiwy12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwaj forumowicze - zaciekli przeciwnicy palenia węglem - są na miejscu. Wielokrotnie banowani, upominani, proszeni. Teraz sami obwołujecie się męczennikami :)

Mogę dołączyć? I nie dość, że jestem na NIE jeśli chodzi o węgiel, to jestem też na NIE jeśli chodzi w ogóle o emisję jakichkolwiek spalin z nowych domów.

 

To właśnie forum powinno pokazywać ludziom, że są inne, cywilizowane metody ogrzewania niż zasmradzanie własnego osiedla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są insynuacje i odwracanie kota ogonem! Można dyskutować bez obrażania przeciwnika - tylko o to chodzi w tej sprawie. Nie przymykamy oka na obrażanie innych.

Forum jest miejscem wymiany poglądów, sporów, dyskusji. Redakcja forum nie rozstrzyga, jaka jest temperatura podłogówki...

To ja ponowię pytanie bo nie mogę doczekać się odpowiedzi

Problem w tym że analizując jego posty z ostatnich kilku dni z przed zbanowania nic takiego nie miało miejsca.

i drugie

To w końcu o co chodzi z tym banem skoro w ostatnim czasie nie miało miejsca powyższe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, żeby puszczać w podłogę 70 stopni to trzeba być kretynem, a nie durnym.

Niestety idiotyzmy trzeba piętnować. Ogniem i żelazem rugować tego typu mądrości. A jeśli ktoś się czuje obrażony, to niestety reklamacje powinien złożyć w szkole, w której odebrał edukację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bis***
No cóż, żeby puszczać w podłogę 70 stopni to trzeba być kretynem, a nie durnym.

Niestety idiotyzmy trzeba piętnować. Ogniem i żelazem rugować tego typu mądrości. A jeśli ktoś się czuje obrażony, to niestety reklamacje powinien złożyć w szkole, w której odebrał edukację.

 

Ale wiesz co w tym jest najśmieszniejsze? Najśmieszniejsze jest to, że koleś (obrażony na moją stopkę) staną w obronie grzejników, że się lepiej sprawdzają, pisząc jaką to on ma podłogówkę :lol2:

 

My się możemy śmiać, on powinien płakać.

Edytowane przez Bis***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, żeby puszczać w podłogę 70 stopni to trzeba być kretynem, a nie durnym.

Niestety idiotyzmy trzeba piętnować. Ogniem i żelazem rugować tego typu mądrości. A jeśli ktoś się czuje obrażony, to niestety reklamacje powinien złożyć w szkole, w której odebrał edukację.

 

Polemizuje się z poglądami, a nie obrzuca wyzwiskami autora! Jeśli darkdarkman tego nie rozumie, to rzeczywiście potrzebny jest powrót do szkoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polemizuje się z poglądami, a nie obrzuca wyzwiskami autora! Jeśli darkdarkman tego nie rozumie, to rzeczywiście potrzebny jest powrót do szkoły.

 

I to jest bardzo dobry przykład na "wycieczkę osobistą", oraz obrażania oponenta, personalną sugestią, że jest niedouczony, oraz zasianie wątpliwości co do jego sprawności umysłowej..:rolleyes:

 

Ktoś robi taki "donos" i nadgorliwy moderator, usuwa ten wpis, za obrażanie i brak merytoryki, funduje Redakcji kilkudniową kurację dla małp. :) Były takie przypadki :)

Kilka takich banów - i mamy notoryczne ....... (powołując się na bany).

 

A teraz niech Redakcja (jako zwykły forumowicz), "udowodni" takiemu moderatorowi, że nie jest koniem.; - mając na uwadze obowiązujący 2 punktowy regulamin redakcji - czyli patrz. pkt.1. :sleep:

Edytowane przez sSiwy12
pogrubienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...