Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

Polemizuje się z poglądami, a nie obrzuca wyzwiskami autora! Jeśli darkdarkman tego nie rozumie, to rzeczywiście potrzebny jest powrót do szkoły.

To gdzie to polemizowanie z poglądami w powyższej wypowiedzi? Póki co widzę tutaj jedynie obrażanie użytkownika, który wyraźnie napisał że trzeba piętnować idiotyzmy (czyt. «wypowiedź, czyn uznane za głupie») i nic innego. Ręce opadają.

Edytowane przez Myjk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość Bis***
No to teraz tak na poważnie droga redakcjo. Trochę się wygłupiłaś, próbujesz zachować twarz, cóż wszystkim się zdarza. Ale może czasami lepiej uderzyć się w pierś i powiedzieć mea culpa, niż iść w zaparte? Myślę, ba, jestem pewien że odniosło by to lepszy skutek :yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspólnie dbajmy o kulturę dyskusji na forum. To puenta tej dyskusji.

Problem w tym, że to jest głównie ZADANIE Redakcji aby na forum było "czysto", ale przede wszystkim każdemu po równo. Skoro Redakcja w bezpośredniej dyskusji o kulturze na forum nie potrafi zadbać o swoją kulturę, to trudno żeby w innych miejscach było lepiej...

 

Zauważyłem gdzieś przypadkiem, że Arturo72 też (znowu?) dostał bana -- zaglądałem do jego historii i też nie wiem za co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie dlaczego nadal jestem zbanowany?

 

1.Za kulturę.

2. Za sztukę

3. Za to, że nikt z płatnym profilem nie "głosował" za Tobą

4. Za to, że inni forumowicze mają to głęboko za drugim zwieraczem odbytu

5. Za 2 pkt. regulaminu (2 punktowego)

6. Bo tak

 

Ps. niepotrzebne skreślić.

Edytowane przez sSiwy12
Ps.-a zapodałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Redakcja już kiedyś pisała że nie jest stroną w zakresie merytorycznym wypowiedzi. Oznacza to, że każdy może pisać dowolne herezje budowlane pod warunkiem że nikogo nie obraża.Dlatego Brzęczkowski nie jest banowany pomimo kilkunastu tysięcy postów w 2 lata nt.jego alternatywnej metodologii badań i jego alternatywnej wiedzy budowlanej zwanej TBlogią.Nawet Redakcji nie przeszkadza jego reklamowanie się jako wykonawcy pomimo braku płatnego profilu. Ale widocznie Redakcja ma w tym jakiś cel.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polemizuje się z poglądami, a nie obrzuca wyzwiskami autora! Jeśli darkdarkman tego nie rozumie, to rzeczywiście potrzebny jest powrót do szkoły.

 

Teraz to się ubawiłem :D

Opcje są dwie - albo osoba ukrywająca się pod nickiem Redakcja, postanowiła w myśl łacińskiej sentencji :Longum iter est per praecepta, breve et efficax per exempla:, skrócić drogę i spróbować przekazać mi coś przez przykład, albo mamy do czynienia ze standardowym argumentum ad personam, używanym wtedy kiedy merytoryczne argumenty się kończą.

 

Obserwując wpisy Redakcji ze smutkiem skłaniam się ku drugiej opcji. Pozytyw jest taki, że przynajmniej nie udajemy, że ktoś inny oprócz właściciela forum może mieć rację, co nawet jest logiczne i zrozumiałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak mam to zrobić, toż ja nigdy tego jeszcze nie robiłem? :rolleyes:

 

Wystąp do Redakcji o jego likwidację.

Ps. Nie musisz używać obu na raz - sam fakt posiadania upoważnia Redakcję do bana na obu (wymaganie Regulaminowe FM).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...