Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

Jeszcze tylko chciałbym kolegom i koleżankom podziękować za wstawiennictwo. Myślę że cała ta sprawa nie powinna w ogóle mieć miejsca, a tylko dzięki wam redakcja się ugięła i przywróciła mnie na forum. Jeszcze raz dzięki http://emoty.blox.pl/resource/buzki.gif

 

No i po co Ci ten kłopot?! Miałeś już luzik, a tak znowu musisz z nami współżyć... (już widzę te wyuzdane skojarzenia Siwego i Coulignona...:D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja po raz kolejny zaznaczę, mieszanie reklamy do dyskusji, zwłaszcza płatnej reklamy serwowanej przez piszących tu użytkowników, to poroniony pomysł. Nie wiem kto wpadł na taki genialny pomysł, ale wypada pogratulować "kreatywności". Za jednym zamachem pozbyto się konieczności moderacji i napełniono kabzę. Szkoda, że płacą za to użytkownicy, którym to forum miało być przyjazne i miało chronić m.in. przed trwonieniem pieniędzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po raz kolejny zaznaczę, mieszanie reklamy do dyskusji, zwłaszcza płatnej reklamy serwowanej przez piszących tu użytkowników, to poroniony pomysł. Nie wiem kto wpadł na taki genialny pomysł, ale wypada pogratulować "kreatywności". Za jednym zamachem pozbyto się konieczności moderacji i napełniono kabzę. Szkoda, że płacą za to użytkownicy, którym to forum miało być przyjazne i miało chronić m.in. przed trwonieniem pieniędzy.

 

Ale większe pijawki są takie, które łowią beż wykupienia zezwolenia. W takim razie po co inni płacą? Gdzie sprawiedliwość w stosunku do płatnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale większe pijawki są takie, które łowią beż wykupienia zezwolenia.

 

Masz na myśli Mega Szeptacza tego Forum, Najlepszego Sprzedawcę Wszechczasów, który rocznie płodzi ponad 4.000 postów ?- to dopiero jest okaz :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli Mega Szeptacza tego Forum, Najlepszego Sprzedawcę Wszechczasów, który rocznie płodzi ponad 4.000 postów ?- to dopiero jest okaz :rolleyes:

 

Między innymi.

Ogólnie moim zdaniem płatne profile powinny zostać zlikwidowane, ale skoro są, to niech wszyscy którzy czerpią z tego forum korzyści finansowe zostaną zmuszeni do ich założenia. Inaczej na drzewo.

Jest kilu cwaniaczków na tym forum, o których redakcja doskonale wie że kręcą lody, ale przymyka na to oko. Czy to jest w porządku w stosunku do innych? Oczywiście że nie, ale przecież to są starzy forumowicze...

Mam pytanie. Jak starym forumowiczem trzeba być, żeby można było zrezygnować z płatnego profilu i kręcić lody na sucho?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to są normalne ceny za ogrzewanie miejskie ja rocznie za 53m2 płaciłem prawie 2500zł rocznie+ do tego było cwu.

Tyle płaciłem od kilkunastu już lat i co ? I tyle też zamierzałem płacić w nowym domu nie paląc śmieciami ;)

Mały offtop:

Arturo,

jeśli uważałeś, że Twoje nowe wcielenie będzie niezauważone to bardzo źle oceniasz inteligencję innych, naturalnych użytkowników. Zostałeś rozpoznany od razu ale forumowicze nie akceptują takiej formuły Twojej obecności na forum i zgłaszają Cię od tygodnia. I wcale nie są to głosy "branżowców".

Ja byłbym skłonny nie zauważać tego kolejnego klona, ale Twoja obecność i forma wypowiedzi nie jest akceptowana i czuję się w obowiązku by zamknąć Ci kolejne konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F

To pytanie do Redakcji,od czego i do czego służą Moderatorzy ma forum ?

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?181350-Rbr-Ekouniwersal&p=6982310&viewfull=1#post6982310

 

Po takiej akcji sądzę,że nadanie tytułu Moderator Forum jest wielce nie uprawnione i wyrządza szkodę posiadającym obok nicka taką nazwę bo z tego wynika,że to nie Moderatorzy a jedynie zwykłe pionki do realizacji zgłoszeń z automatu bez wnikania w szczegóły,przynajmniej tak postąpił "Moderator" finlandia...

W zakresie miejsca dyskusji masz rację, dlatego posty przeniosłem tutaj. W reszcie masz prawo mieć swoje zdanie.

Dopiero teraz przeczytałem ostatnie strony tej dyskusji i potwierdzam: nie poglądy a forma ich wyrażania jest powodem bana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko chciałbym kolegom i koleżankom podziękować za wstawiennictwo. Myślę że cała ta sprawa nie powinna w ogóle mieć miejsca, a tylko dzięki wam redakcja się ugięła i przywróciła mnie na forum. Jeszcze raz dzięki http://emoty.blox.pl/resource/buzki.gif

Czyż Redakcja mogła się tak pomylić ? :)

Z tym przywracaniem znaczy się, hehe

Edytowane przez karoka65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale większe pijawki są takie, które łowią beż wykupienia zezwolenia. W takim razie po co inni płacą? Gdzie sprawiedliwość w stosunku do płatnych?

Tu Liwko się z Tobą zgodzę.

Co raz rzadziej tu pisze bo czasu brakuje ale też mnie to wpienia, bo jak mi się skończył profil to co trochę mi o tym przypominano i nie mam na myśli tu Ciebie czy userów ale jak przez lata ktoś pod płaszczykiem doradzania kręci lody i to są potężne "lodziarnie" to tacy nie są prześladowani albo potrafią się pięknie wykręcić, że to bezpośrednio nic nie sprzedają itp i itd albo inaczej się wykręcają sianem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby tak delikatnie.... Jesli 3 osoby stwierdzają że masz coś z głową to po co Ci więcej cytatów? Przemyśl sprawę.

Ponieważ, podobno, liczą się argumenty a nie forma. Za formę to można jedynie bana dostać.

 

Każdy głupi potrafi napisać, że ktoś inny jest chory na głowę, ale żeby to udowodnić, to już trzeba trochę inteligencji posiadać i argumenty jakieś na to postawić. No więc mimowolnie pytam się, gdzie te argumenty i gdzie te bany?

 

Mnie oczywiście styl Arturo nie zawsze odpowiada, ale jest to kolejny użytkownik, którego jestem w stanie zrozumieć. Po prostu jak się próbuje argumentami dyskutować a się w mordę dostaje mokrą szmatą -- i nie ma na to niczyjej reakcji -- to się mimowolnie schodzi do poziomu swoich dyskutantów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie chodzi o styl. Gość uprawia krucjatę antywęglową a potem okazuje się ze to nie w trosce o zdreowie tylko własna kieszeń. Jak mu wyciągnęli KRS firmy montującej PC z jego nazwiskiem to zaczął twierdzić że cos kiedyś było ale to on tam jest przez pomyłkę. A jak dostaje bana to odbywa się darcie szat. Rozdwojenie jaźni? Jakbyś był gdzieś prezesem to tez mógłbyś taki fakt zapomnieć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też nie odpowiada styl Arturo - za to był wielokrotnie banowany.

Nie wystarczy się ponownie zarejestrować i wrócić w nowym wcieleniu by robić to samo (może delikatniej). To dalej ta sama osoba i tylko byle okazji potrzeba, by powrócił ton, za który został wykluczony. Czy sądzicie że człowiek, który obraża wszystkich wokół zostanie pokochany za to, że ma sobie strój mikołaja? Nawet gdyby przyszedł z prezentami, to dalej jest wilkiem.

Ban stały to ostateczność i oznacza ni mniej - ni więcej - że tu nie ma miejsca na takie postawy. Każde słowo "ekosyf", "śmieci" niesie w sobie taką dawkę nienawiści że tego nie da się tolerować i znaczna część forum jest tym obrażana.

Najnowsze konto Arturo dostało już 6 lub 7 raportów. A nie minęło nawet 24 godziny.

 

Podajecie inne przykłady podwójnych nicków. Tak, one są. Tu też nie chodzi o złamanie punktu regulaminu, a cel w jakim zostało to zrobione. Chyba nie muszę Wam tłumaczyć, że inaczej się traktuje spamerów czy osoby z podwójną tożsamością dążące do wywoływania konflików, a inaczej osoby które chcą szczerze pomagać.

Ps. Wczoraj była sobota - dla mnie jedyna okazja by popracować wokół domu. Dziś jest święto. Zamierzam wyjść i cieszyć się pięknymi okolicznościami jesieni, także nie oczekujcie natychmiastowych odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to tak rozumiem- dostaję bana, czyli mam czas na przemyślenie co zrobiłem nie tak lub źle. Niektórzy twierdzą inaczej- dostaję bana, to cały świat się na mnie uwziął i muszę o tym krzyczeć.

Forum nie jest od toczenia wojen, a od merytorycznrj dyskusji. Niestety jakiś uraz do węgla to dla niektórych powód do krucjaty i dewastacji wątków na forum. Na miejscu redakcji przemyślałbym dalsze postępowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie chodzi o styl.

To źle, bo przecież ban był (ponoć) za styl i ja o stylu TUTAJ dyskutuję.

 

Myjk jest łagodniejszą formą krucjaty arturka. On też twierdzi, że dobro czystości powietrza upoważnia do prowadzenia krucjaty.

Mnie zależy na moim, mojej rodziny, a także sąsiadów oraz innych mniej znanych mnie ludzi, ZDROWIU. I oczywiście, że to mnie upoważnia do wyrażania swojego zdania na ten temat jak i piętnowania rozwiązań które do prowadzą do TRUCIA ludzi. Jako forumowicz i człowiek żyjący w wolnym kraju mam do tego pełne PRAWO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...