Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

Nie panujesz Pan Panie finlandia już nad tym topikem ..

Nawet nie już, a wcale. Nie mam takich ambicji by być wszędzie. Wyobrażasz sobie policjanta pod każdym domem?

 

Jeszcze raz powtórzę, by z Twojego wpisu ktoś nie wyciągnął pochopnych wniosków:

moderatorzy nie są przypisani do konkretnych działów czy tematów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nawet nie już, a wcale. Nie mam takich ambicji by być wszędzie. Wyobrażasz sobie policjanta pod każdym domem?

 

Jeszcze raz powtórzę, by z Twojego wpisu ktoś nie wyciągnął pochopnych wniosków:

moderatorzy nie są przypisani do konkretnych działów czy tematów..

 

Słuchaj o czym ty prawisz.Nie chcesz zrozumieć .Raz piszesz o wciskaniu trójkąta raz nie bo to nie potrzebne w danym momencie.Wiesz jaki to topik to nad nim zapanuj .nic nie musisz wertować.Tam nie potrzeba wojny pisanej.To plucie na lewo i prawo truizmem tylko zaognia stosunki międzyludzkie.Popatrz na ilu forach są takie tematy.Popatrz.Prowadzisz jakąś politykę o rozbiorze myśli i pojęć zresztą , własną , usprawiedliwiając brakiem czasu.To pytam po co jesteś modem.Zrezygnuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciskać trójkącik "raportu" można zawsze jeśli uważacie że jakiś post jest wg Was niezgodny z dobrymi obyczajami czy regulaminem forum. Jest tam też taki tekst :Uwaga: "Ta opcja służy TYLKO do raportowania spamu, wiadomości niezgodnych z regulaminem oraz ewentualnych problemów z postami"

Moderatorzy oceniają zgłoszenie wg własnej interpretacji zgodności z regulaminem. Każdy z nas ma inaczej ustawiony swój wentyl bezpieczeństwa. Po to jest kilku moderatorów by nie było takiej sytuacji by uwzględnienie raportu było oparte wyłącznie na sympatiach między zgłaszającym a jakimś moderatorem.

Nie każdy raport musi być uwzględniony. Jak to ktoś napisał - inteligentni ludzie się nie obrażają. Naszą rolą jest wyłapać te posty, które obrażają innych użytkowników. Tak w ogóle - mi wpojono w szkole: krytykuj cechy, a nie osoby. Zauważyliście że niektórzy są tu bardzo surowi w ocenach forum, a bana nie dostają? Może właśnie intuicyjnie postępują zgodnie z taką zasadą?

 

To forum było kiedyś znacznie bardziej życzliwe, pomocne, domowe i ja takie postawy cenię. Dziś skaczemy sobie do gardeł. Czy każdy ma tu jakieś interesy???

 

Tak właściwie to chciałem Wam podziękować za czujność w tematach "ogrzewanie". Dziękuję, że zgłaszacie posty prowokacyjne, których jedynym celem jest wywołanie waśni i sporów, napuszczanie na siebie użytkowników. Z mojej strony nie ma przyzwolenia na takie postawy.

 

Ps. ... zedytowałem

Edytowane przez finlandia
sorry, wiedziałem że tak będzie:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bezstronnie chyba przyznasz, że w zasadzie tych z deficytem intelektualnym i na dodatek rozchwianych emocjonalnie jest garstka - upierdliwa, ale garstka :rolleyes:

 

Garstka, czy nie garstka, ale często, może nie zawsze z premedytacją, może właśnie przez brak kontroli nad własnymi emocjami, wprowadzają wielkie zamieszanie na tematycznych wątkach...

 

Każde łamanie regulaminu FORUM, powinno być uwidocznione, a przy każdym, kolejnym złamaniu regulaminu - karane, BANEM !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jeden rozchwiany sieje więc fermentu niż 12 normalnych.

Jak widać "rozchwiani emocjonalnie" się opanowały chociaż kilka zgłoszeń ja sam osobiście w ostatnim czasie dałem jako zalążek "złego stylu" ale tylko po to zeby może ktoś przejrzał na oczy kto i jak i po co...

 

Nie mam zamieszczonego ogłoszenia bo do niczego mi jest to nie potrzebne ;-)

Edytowane przez Ktosik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?243591-Pro%C5%9Bba-o-pomoc-w-wyborze-kot%C5%82a&p=7000711&posted=1#post7000711

Pozdrawiam. Znowu wspaniała dwójka w akcji. Arturek tym razem z konta ktosik. Dział kotły na paliwo stałe a oni najwięcej do powiedzenia.

Ukłony dla redakcji i jej wspaniałego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?243591-Pro%C5%9Bba-o-pomoc-w-wyborze-kot%C5%82a&p=7000711&posted=1#post7000711

Pozdrawiam. Znowu wspaniała dwójka w akcji. Arturek tym razem z konta ktosik. Dział kotły na paliwo stałe a oni najwięcej do powiedzenia.

Ukłony dla redakcji i jej wspaniałego forum.

 

A co złego w tym, że ratujemy nieboraka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?243591-Pro%C5%9Bba-o-pomoc-w-wyborze-kot%C5%82a&p=7000711&posted=1#post7000711

Pozdrawiam. Znowu wspaniała dwójka w akcji. Arturek tym razem z konta ktosik. Dział kotły na paliwo stałe a oni najwięcej do powiedzenia.

Ukłony dla redakcji i jej wspaniałego forum.

Kotłownia na razie jeszcze pusta wiec poza piecem zastanawiam się jeszcze nad kupnem pompy ciepła na okresy przejściowe.Możecie doradzić czy warto dopłacić?

Jakbyście to rozwiazali na tym etapie zamiast kotła

 

W takim razie poproszę o przeniesienie tegoż wątku do działu "ogrzewanie" bo sam założyciel nie wie dokładnie czego chce i sam prosi o poradę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...