Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

Drażni mnie komercja i naganianie sobie inwestorów, zwłaszcza gdy jedna osoba używa dwóch nicków, dlatego nie popieram tego co zrobił kiedyś Arturo. Ale z tego co wiem, to było dawno i już z tym skończył. Czy nie? Jednocześnie nie twierdzi, że tak nie było i nie ukrywa się za kimś innym, tylko nadal pisze pod swoim nickiem. Wziął to na klatę i warto to docenić. Niewielu by to potrafiło zrobić i niewielu byłoby w stanie nieść to brzemię dalej pisząc. Niestety co chwilę jest to w kółko wywlekane, choć nie ma podstaw aby to robić

A no własnie,nie sprzedaje i nie mam zamiaru sprzedawać niczego,nie mam "swojego darmowego"ogłoszenia w dziale "Ogłoszenia" bo mi nie jest mi do niczego potrzebne.

Co było kiedyś,to było.

A to,że jeżdżę czy jeździłem Alfą Romeo i polecam i będę polecał każdemu bo dla mnie to było super autko to nie znaczy,że jestem sprzedawcą z salonu Fiata...

Edytowane przez Ktosik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Poniżej masz post niejakiego rustina,kóry to nazwał mnie chorym psychicznie i który edytowałeś:

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?171750-Pompy-ciep%C5%82a-powietrze-woda&p=6999528&viewfull=1#post6999528

.

Faktyczne - to było ewidentne i edytowałem. Jeśli da się wykreślić jedno zdanie czy akapit nie burząc sensu postu to to robię. Przepraszam, nie pamiętam wszystkiego - średnio dziennie usuwam kilka/kilkanaście postów. I prezentuję po kilka banów dla multikont (dotyczy to przede wszystkim spamu).

 

A widzę,że teraz na forum i z prywatnych wiadomości trzeba się tłumaczyć ale tam nie ma trójkąta to skąd wiesz co i jak do kogoś pisałem ???

.

Prywatne wiadomości można zaraportować odkąd pamiętam. Dlatego jak ktoś dostaje niechciane oferty na PW to jego autor w zależności od stopnia przewinienia dostałby ode mnie ostrzeżenie lub bana. Wysyłanie innym treści także można oceniać wg zapisów regulaminowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłanie innym treści także można oceniać wg zapisów regulaminowych.

 

Jak dla mnie jest to nadinterpretacja Regulaminu - zwłaszcza, że sam zainteresowany może się od takiego "źródła" skutecznie odciąć.

 

Naprawdę są takie meble stajenne, wredne kable, które PW (nie spam) raportują ???????????? :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest to nadinterpretacja Regulaminu - zwłaszcza, że sam zainteresowany może się od takiego "źródła" skutecznie odciąć.

 

Naprawdę są takie meble stajenne, wredne kable, które PW (nie spam) raportują ???????????? :bash:

Abstrahując od tej konkretnej sytuacji:

czy uważasz że jest w porządku, gdy ktoś gra publicznie łagodną owieczkę a na PW wysyła Ci obraźliwą wiąchę? To świadczy o człowieku i w niektórych przypadkach mogą wpływać na taką a nie inną decyzję moderatora. Dlatego czasem Wasze oceny są rozbieżne z naszymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od tej konkretnej sytuacji:

czy uważasz że jest w porządku, gdy ktoś gra publicznie łagodną owieczkę a na PW wysyła Ci obraźliwą wiąchę? To świadczy o człowieku i w niektórych przypadkach mogą wpływać na taką a nie inną decyzję moderatora. Dlatego czasem Wasze oceny są rozbieżne z naszymi.

No własnie nie abstrahując od tej konkretnej sytuacji bo to a nie co innego też wpłynęło na Moderatora,który to wyciągnął.

Powtarzam,jako pierwszą wiadomość na PW otrzymałem taką,było to 18.11:

masz szczescie ze się nie spotkamy

gwarantuje ze kazdy twoj klon bedzie usuniety

I na nią odpowiedziałem odpowiednio.

Czy ten kto Ci się skarżył,raczył o tym też powiedziec ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy uważasz że jest w porządku, gdy ktoś gra publicznie łagodną owieczkę a na PW wysyła Ci obraźliwą wiąchę? To świadczy o człowieku i w niektórych przypadkach mogą wpływać na taką a nie inną decyzję moderatora. Dlatego czasem Wasze oceny są rozbieżne z naszymi.

 

Zastanów się.

A jak taką prywatną wiązankę otrzyma na swoją E-pocztę i prześle Tobie - też weźmiesz pod uwagę ?

A jak ktoś na innym forum, obrobi środek pośladków, komuś z tego Forum - też weźmiesz pod uwagę ?

A jak ktoś w prywatnej rozmowie, obrzuci kogoś epitetami i Tobie prześle nagranie - też weźmiesz pod uwagę?

 

To jest straszne co napisałeś :mad:

To jest obdarcie z prywatności. :(

Po co się pchacie w takie niepewne sytuacje ? - mam na myśli to co wyżej napisał Artur.

 

Chyba mi wstyd, że piszę na takim forum .:stirthepot:

 

 

Ps. Nie wolno się onanizować publicznie, bo zabrania tego inny "Regulamin" - a w zaciszu domowym mogę i niech ktoś mnie ukarze zgodnie z tym "Regulaminem".

Choć teraz nowa ekipa - aż się boję......

Edytowane przez sSiwy12
dopisałem przedostatni akapit + Ps.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prywatnie? tak, będzie to miało wpływ na moją ocenę (prawda, fałszywka, prowokacja itp) i w zależności od tej oceny - sympatie.

Ps. By nie było pola do błednej interpretacji: mówimy tu o wpływie na chęć zawarcia prywatnej znajomości a nie moderacji.

 

Jesteśmy jednak na tym forum i rozmawiamy o sprawach toczących się na FM, a nie gdzie indziej.

Edytowane przez finlandia
Ps.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prywatnie? tak, będzie to miało wpływ na moją ocenę (prawda, fałszywka, prowokacja itp) i w zależności od tej oceny - sympatie.

Ps. By nie było pola do błednej interpretacji: mówimy tu o wpływie na chęć zawarcia prywatnej znajomości a nie moderacji.

 

jakoś to przeczy temu co napisałeś wyżej:

 

.......... gdy ktoś gra publicznie łagodną owieczkę a na PW wysyła Ci obraźliwą wiąchę? To świadczy o człowieku i w niektórych przypadkach mogą wpływać na taką a nie inną decyzję moderatora. .

 

I jak dla mnie, ta sprawa jest ściśle związana z funkcjonowaniem Forum.

I nie widzę żadnego uzasadnienia regulaminowego dla ingerencji w treść PW.

PW jest też częścią Forum, ale częścią PRYWATNĄ każdego forumowicza i wpisy PRYWATNE nie powinny podlegać "cenzurze" zwłaszcza obyczajowej.

 

Tak uważam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy, Ty chyba jesteś umysłem ścisłych i dlatego mnie tak łapiesz za słówka?:) To bym przeżył, bo sam mam podobną naturę, ale zaraz by przypisywać mi wykorzystywanie tego w niecnych celach?;)

Po to jest kilku moderatorów, by decyzja jednego mogła być oceniona i ew. zmieniona także przez innych.

 

Całkiem niedawno dowiedziałem się w prywatnej korespondencji, że jeden z użytkowników dostał na PW taką właśnie ofertę z bardzo silnym poleceniem. Gdyby ją zaraportował - byłaby okazja zareagować i ten użytkownik naciągający regulamin nie miałby szansy dalej rozwijać tego procederu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łapię, bo lubię - nawet za słówka, ale raczej preferuję kobitki :D

 

Ja od kilku takich, teraz z PP, ale wielkich, dostawałem propozycję zapłaty za wpisy popierające ich produkty.

Domniemam, że gdybyś otrzymał od nich ("raport" - a może otrzymałeś?) mój wpis na ich PW, to Twoją reakcją byłby następny dożywotni ban, jaki otrzymałem na tym Forum - a wierz mi potrafię gorąco wyrazić swój sprzeciw wobec takiej niegodziwości.

 

Ps. Ta niegodziwość - tak się zastanawiam, może dotyczyła zbyt małej stawki ? :stirthepot: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już dużo poważniej.

 

Znam skrypt tego foruma (moi go "rozgryźli" dość dawno temu) i wiem, że PW są "pod obserwacją".

 

Dlatego szybko przenoszę wiadomości "wrażliwe" (a sporo ich otrzymuję) w bardziej bezpieczne miejsce, poza tym Forum - zawsze też przy pierwszej takiej wiadomości na PW, przenoszę wymianę wiadomości na swoje konto @.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takiej prywatnej rozmowie z jednym z PP przeczytałem twierdzenie odwrotne do Twojego - że to liderzy forum proponują takie działania na rzecz PP, co także jest naganne, ale pokazuje że bez współpracy całe forum przegra z marketingiem szeptanym.

 

By zamknąć tą kwestię i nie pozostawić niedomówień w zakresie inwigilacji: nie, my nie mamy wglądu w PW użytkowników.

EDIT: właśnie przeczytałem Twój ostatni post a to co napisałem wyżej było na prawdę czytaniem w myślach. Jeszcze raz powtórzę: jako moderator nie mam nawet ambicji zaglądać w cudze wiadomości. Co więcej - nawet jak widzę wpis usunięty przez jego autora a nie leży bezpośrednio na polu bitwy - to do niego nie zaglądam.

 

Tak odeszliśmy od tematu, ale jak widzę w sprawie multikont zdania są w miarę zgodne.

Edytowane przez finlandia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...