Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Już wiem - z opóźnieniem, bo mi wiadomość zawieruszyła się w poczcie.

 

Liwko jutro traci przywilej karmienia małpy przez Redakcję (dostał 3 dniową dietę)

 

A może ankieta - za co tym razem?

 

Ps.

Trafne odpowiedzi będą nagrodzone - napiszę post dziękczynny ku czci zwycięzcy - nawet jakby to miał być niejaki B.

Edytowane przez sSiwy12
dopisałem Ps.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72

A ja teraz będę za każdym razem się usprawiedliwiał,żeby nie było bo strach ;)

Ten post:

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?243740-piec-z-podajnikiem-12-kw-czy-wystarczy-taka-moc&p=7003513&viewfull=1#post7003513

Był jeszcze napisany jak temat był w dziale "ogrzewanie" a nie w dziale "kotły na paliwo stałe" jak obecnie ;)

Dlatego "nie udzielam" się na siłę w tym dziale ale myślę,że odpowiedziałem zgodnie z zapytaniem i w poprawnym stylu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Screen strony zrób i zapisz.

Jak post zniknie, albo dostaniesz pożywienie dla małp za ten (taki) wpis, umieścimy go w "Księdze ciekawych i czarnych przypadków moderacji na FM" :cool:

Za późno,post zniknął już :)

 

Czy zatem ktoś kto usunął ten post może podpowiedzieć pytającemu to co ja odpowiedziałem,że 12kW do jego domu to za dużo i starczyłoby 10kW a nawet 7kW i żeby dopytał się sprzedawcy z allegro z jaką sprawnością będzie pracował kocioł z aukcji przy obciążeniu z mocą 2-3kW czyli z taką jaką będzie pracował przez większość zezonu grzewczego i wyjaśnił mu pojecie sprawności ?

A dla pewności podpowiedziałem,żeby zrobił OZC ?

 

Czyż taka odpowiedź była nie zgodna z regulaminem forum lub kogoś obrażała bo nie wiem naprawdę jak i co mam pisać ?

Edytowane przez Arturo72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72

Prosiłbym o wyjaśnienie bo chyba jestem naprawdę jakiś dziwny i nie kumam czaczy..

Jak mój post powyżej ma się do tych poniżej w tym samym wątku ?

Nie chcę po raz któryś się narażać to prosiłbym o wyjasnienie jak dziecku w czym mój post usunięty był nie teges...

Na pewno to będzie ale jeszcze za duży, także nie daj się ładować po rogach instalatorom :)

i to w tym temacie wyczerpuje argumentację

pi razy oko to se mozesz papiru do wytarcia nosa urwać i modlić przy tym co bys paluchów nie upaprał

OZC i to rzetelne a nie na pałę robione powie CI jaki czajnik wstawić a nie instalatory czy handlarzyny co mają prowizję od kilograma sprzedanej blachy płacone

jak teraz żałujesz 400PLN to będziesz becelował przez kolejne 10 lat za zmarnowane paliwo do zbyt dużego kotła

ciekawe czy będzie ci dobrze z tą świadomością że puszczasz przez komin niepotrzebną kasę

pisze Ci sprzedawca kotłów że będzie za duży i to już powinno oczy Twe otworzyć

 

A jeszcze kto zgłosił i czym argumentował zgłoszenie do Moderatora ?

 

Link podany w tym usuniętym poście dokładnie wyjasnia to o czym jest pisane w postach powyżej i pogrubione i na czerwono to o co biega Moderatorowi ??

Edytowane przez Arturo72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o wyjaśnienie bo chyba jestem naprawdę jakiś dziwny i nie kumam czaczy..

Jak mój post powyżej ma się do tych poniżej w tym samym wątku ?

 

Bo to co wolno wojewodzie, czytaj z PP, to nie wolno Tobie, bez PP.

 

To jest jaskrawy przykład takiego stanu rzeczy. Ten z PP napisał dokładnie to samo co Ty i w ostrzejszym tonie - ale dla moderatora, to zbyt trudne aby to zrozumiał.

 

Ps. I raczej nie licz, że ktoś się przyzna - na tym Forum tylko jeden moderator ma jaja, "gra" z otwartą przyłbicą - reszta ma ikrę i chyba kłopoty z jodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mam takie przemyślenie.

 

A może tak dać od czasu do czasu, szlachetny pokarm dla małp, tym (nawet z PP), którzy destabilizują FM zbyt pochopnym naciskaniem trójkącika ?

 

Bo jakże inaczej nazwać sytuację, kiedy niby poważny, wykształcony, szef dużej firmy, zachowuje się jak dziecko w piaskownicy, skarżąc się pani przedszkolance (takiej z przypadku, po kursach, z podrzędnego przedszkola), że przysłowiowy Jaś nęka go.

 

Pani przedszkolanka, bez zastanowienia kieruje Jasia do kąta (na 3 dni), bo obawia się, że skarżypyta w przyszłym miesiącu nie da jej lizaka.

Już pomijam to, że Jaś był nieostrożny i bez instynktu samozachowawczego, bo stwierdził, że (ten niby poważny) bawi się sam z sobą, bo inne dzieci, nie chcą się z nim bawić, a doskonale wiedział, że to pupilek nie tylko pani przedszkolanki, ale i całej dyrekcji tego przedszkola.

 

Tak wiem, że tu nie chodzi o dobro dzieci, tylko o dobro dyrekcji, ale może jednak jakiś zwiastun dla dzieci, że mogą się bawić w tej piaskownicy, nie będąc jednocześnie nękani przez uprzywilejowanych i dyrekcję ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz...ja to widzę trochę szerzej :p

Jaś sam jest sobie winny

pisałem im:

musicie..karmić :sick: ??

przecież, gdyby przestali karmić, to tylko raz na jakiś czas by jakąś bzdurkę napisał żeby temat podbić...a wyświetlenia są, bo nawet ja co jakiś czas tam zaglądam w celach stricte rozrywkowych :lol2:

 

1 przykazanie - nie karmić! :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...