Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Forum Muratora - uwagi


firewall

Recommended Posts

Trochę inna sytuacja.

On (ten niby), sam siebie karmił i to od dłuższego czasu.

Jaś tylko zwrócił na to uwagę - nierozsądnie, bo liczył na sprawiedliwość i że prawda zwycięży - a tu głęboki odbyt, proktolog zdecydowanie zainterweniował i śmierdzi jak jasna cholera.

 

Głupiutki Jaś liczył na sprawiedliwość.

 

Ps. I uważaj Waść, albowiem określiłeś najjaśniejszego na tym Forum, a w dodatku z PP - bardzo niecnie.

Kara może Cię za to dopaść - oczywiście nadana przez anonima.

Edytowane przez sSiwy12
Ps. dopisałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam witam po przymusowych wczasach za nękanie bogusława. Czaicie, za nękanie :bash:

 

Bez tytułu.jpg

 

Dostałem trzy dni tylko za to, że ośmieliłem się napisać, że rozmawia sam ze sobą. Apelowałem nawet o zabranie zabawek z jego monologu, ale ten post też ktoś wykasował.

Zapytam wprost. Co to za bęcwał tak moderuje??? Chciałbym tego bęcwała o coś zapytać. Ciekawe czy teraz będzie taki odważny.

A co na to droga redakcja, co na to inni moderatorzy? Wszak to na wasz wizerunek taki bęcwał pracuje. Co wy na to?

Czy czasem nie powinniście zacząć robić porządki na forum od siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu go nękam?

 

Przecież ty kompletnie nie wiesz o czym gadasz człowieku! Jaka ciepła posadzka w dzisiejszych domach? Kiedy taka występuje? Weź się lepiej chłopie zabieraj stąd z tymi swoimi grzejnikami, bo te wpisy to raczej im reklamy nie robią. Gorzej, coraz więcej forumowiczów widzi z kim ma do czynienia.

 

ps. Teraz znowu na mnie zakablujesz, że cię nękam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liwko, obawiam się że jesteś na straconej pozycji :lol2:, bo:

http://www.infor.pl/prawo/prawo-karne/pokrzywdzony/704421,Stalking-uporczywe-nekanie.html

O uporczywym zachowaniu się sprawcy przestępstwa przewidzianego w art. 190 a k.k. świadczy szczególne nastawienie psychiczne polegające na nieustannym nękaniu, pomimo sprzeciwu pokrzywdzonego, a także dłuższy upływ czasu, przez który sprawca powtarza swoje zachowania skierowane przeciwko osobom nękanym. Skutkiem zachowania się sprawcy musi być wytworzenie u pokrzywdzonego uzasadnionego poczucia zagrożenia lub poczucia istotnego naruszenia jego prywatności.

 

każdy wpis, w którym podważasz sens jego teorii, sprawia że u pokrzywdzonego jest wytwarzane uzasadnione poczucie zagrożenia :p

wyjaśniło się, dlaczego zniknął pewien wątek - otóż wszyscy zadowoleni użytkownicy podłogówek, swoimi entuzjastycznymi wpisami nękali pokrzywdzonego i wywoływali nieustanne uczucie zagrożenia :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że nękasz. W sumie w tym przypadku jest szlachetne ale całkowicie pozbawione sensu. Brak zrozumienia z drugiej strony. Może nie tyle zrozumienia co rozumienia. Czegokolwiek.

Pamiętam jak kilka lat temu Bogusław Bez Płatnego Profilu występował na forum jako lekarz zatroskany o zdrowie Narodu Polskiego w związku z używaniem ogrzewania podłogowego. Jakież to on teorie snuł. Był tak zapalczywy w zwalczaniu podłogówki że zaczęło to śmierdzieć biznesem a nie troską o zdrowie współobywateli. I proszę , szast, prast i okazało się że Bogusław produkuje grzejniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

............ I proszę , szast, prast i okazało się że Bogusław produkuje grzejniki.

 

Nie okazało się, bo wszyscy wiedzieli kim jest, tyle że kłamał, przez lata kłamał, że z R nie ma nic wspólnego - jeszcze na "starym" FM

Teraz "uknuł" dwa nowe pojęcia "ogrzewanie hybrydowe" i "bezpieczeństwo cieplne"

 

Ps. I nie wiadomi czy miał (ma) prawo do wykonywania zawodu lekarza - w tamtych latach w żadnej IL nie figurował, jako lekarz z prawem do wykonywania zawodu. Prawdą jednak jest to, że pod wpływem nękania go na FM co do szkodliwości podlogówki, ze swojej strony firmowej, usunął takie stwierdzenie.

I drugą prawdą jest, że jakoś wtedy za nękanie go i to uporczywe - nikt bana nie dostał (ale wtedy to był tylko B, a nie było B z R i z PP).

Taka sprawiedliwość dziejowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coulignon - to właśnie ten wątek o którym piszesz miałem na myśli...on zniknął

pamięta ktoś jego pełną nazwę? - na pewno będzie w google cache ;)

 

sSiwy12 - teraz już nie ma prawa wykonywania zawodu, ktoś pamiętam wklejał jakieś dane z rejestru lekarzy (o ile dobrze pamiętam - jakiś Lekarz - w wątku który zniknął ;)) -

 

dodałem:

to był surgi22

każdy może sprawdzić w centralnym rejestrze lekarzy RP, wpisując imię i nazwisko

Status: dane znajdują się w ewidencji

tytuł zawodowy:nieokreślony

numer PWZ: brak

Edytowane przez JTKirk
dodałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sSiwy12 - teraz już nie ma prawa wykonywania zawodu, ktoś pamiętam wklejał jakieś dane z rejestru lekarzy (o ile dobrze pamiętam - jakiś Lekarz - w wątku który zniknął ;))

 

Zapewniam Cię że jest - wystarczy sprawdzić w http://www.oil.org.pl/xml/oil/oil68/rejlek/hurtd wpisz imię, nazwisko ..................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było o tym wielokrotnie. Zawsze sięgnie dna gdy do dyskusji wkrada się komercja -- wtedy każdy ciągnie w swoją stronę. Warto się w końcu zdecydować czy to forum to słup ogłoszeniowy czy platforma dyskusyjna, bo w podwójnym wydaniu to nigdy jeszcze nie zadziałało. Ale i sami użytkownicy nie pomagają. Pierwszy przykład z brzegu:

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?241840-piec-z-podajnikiem-i-rusztem-jaka-moc-kw-potrzebna&p=7004655&viewfull=1#post7004655

 

Nie ja zacząłem [...]

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?241840-piec-z-podajnikiem-i-rusztem-jaka-moc-kw-potrzebna&p=7004161&viewfull=1#post7004161

Oczywiście że nie. Zaczął sam syn Macieja. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No to już wiemy jak na imię Twemu ojcu, Michale :D . Chciałem dopisać epilog do tamtej dyskusji, ale postanowiłem przeczytać wcześniej wątek, który mi poleciłeś. Widzę, że mimo decyzji o zaprzestaniu poruszania "tamtego" tematu, nie możesz się powstrzymać jeno wątek zmieniłeś ;) Miałem dla Ciebie w związku z tamtym tematem propozycję, ale jednak zmieniłem decyzję. Na szczęście Tyś mądry i ustąpiłeś, a ja głupi nie mogę. Bywaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mimo decyzji o zaprzestaniu poruszania "tamtego" tematu,

Nie "tamtego" tematu, tylko dyskusji w tamtym WĄTKU. Ponieważ to nie był odpowiedni wątek na dyskusję jaką rozpocząłeś najpierw nic nie znaczącą uwagą, a następnie bajaniem o regulaminie, ilości kont itp. To w odpowiedzi na mój post, który odnosił się do wyjaśnienia dlaczego sprzedawcy kotłów w nosie mają co sprzedają. Heloł?

 

Aha, w związku z zaistniałym tematem dobrowolnie zgłaszam do moderacji wymieniony przez kolegę Myjka wątek tudzież siebie do ukarania banem. Może być dożywotni. Wszystko mi jedno.

Nie ma co kasować, to cenna lekcja. Ja bym sugerował przenieść tę dyskusję tutaj i kontynuować zamiast strzelać fochy. Skasowanie i ban nie rozwiąże problemu tego forum, w którym chciałbym brać czynny udział, ale w obecnej formie się po prostu nie da.

Edytowane przez Myjk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie "tamtego" tematu, tylko dyskusji w tamtym WĄTKU. Ponieważ to nie był odpowiedni wątek na dyskusję jaką rozpocząłeś najpierw nic nie znaczącą uwagą, a następnie bajaniem o regulaminie, ilości kont itp. To w odpowiedzi na mój post, który odnosił się do wyjaśnienia dlaczego sprzedawcy kotłów w nosie mają co sprzedają. Heloł?

 

 

Nie ma co kasować, to cenna lekcja. Ja bym sugerował przenieść tę dyskusję tutaj i kontynuować zamiast strzelać fochy. Skasowanie i ban nie rozwiąże problemu tego forum, w którym chciałbym brać czynny udział, ale w obecnej formie się po prostu nie da.

 

Jak zwał, tak zwał.

Daj już spokój obwinianiu mnie za swoje frustracje forumowe. Użyłeś tam takiego magicznego skrótu. Masz jakiś honor i dotrzymasz słowa? Bo wygląda na to, że...

Mylisz się twierdząc, że czuję się jakoś dotknięty tą dziecinadą. Postawiłeś znak równości między moim postem a wypowiedziami pewnego człowieka o wielu nickach, więc skoro tu zagląda moderacja, to wpadłem się podpier...ć, bom źle uczynił :D

 

A jeśli chodzi o "bajanie", to zauważ niezwykły fakt, że człowiek o wielu nickach, którego tam posądziłeś o odpowiedź na wyimaginowane pytanie, mimo zablokowania konta w dalszym ciagu pisze na forum. Tego dotyczyła moja "nic nie znacząca uwaga". Ale dziwi mnie niezwykle, ile swego cennego czasu i liter poświęciłeś temu drobiazgowi. Gdybyś naprawdę chciał mi coś przekazać, a nie zaistnieć na forum, użyłbyś PW. Konsekwencja natomiast w pisaniu publicznie na forum w tamtym i tym wątku tylko utwierdza mnie w przekonaniu, iż była to zaplanowana "pokazówka". Chcesz moderatorem zostać? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwał, tak zwał.

Daj już spokój obwinianiu mnie za swoje frustracje forumowe. Użyłeś tam takiego magicznego skrótu. Masz jakiś honor i dotrzymasz słowa? Bo wygląda na to, że...

Mylisz się twierdząc, że czuję się jakoś dotknięty tą dziecinadą. Postawiłeś znak równości między moim postem a wypowiedziami pewnego człowieka o wielu nickach, więc skoro tu zagląda moderacja, to wpadłem się podpier...ć, bom źle uczynił :D

 

A jeśli chodzi o "bajanie", to zauważ niezwykły fakt, że człowiek o wielu nickach, którego tam posądziłeś o odpowiedź na wyimaginowane pytanie, mimo zablokowania konta w dalszym ciagu pisze na forum. Tego dotyczyła moja "nic nie znacząca uwaga". Ale dziwi mnie niezwykle, ile swego cennego czasu i liter poświęciłeś temu drobiazgowi. Gdybyś naprawdę chciał mi coś przekazać, a nie zaistnieć na forum, użyłbyś PW. Konsekwencja natomiast w pisaniu publicznie na forum w tamtym i tym wątku tylko utwierdza mnie w przekonaniu, iż była to zaplanowana "pokazówka". Chcesz moderatorem zostać? :D

Oczywiście, w tamtym wątku już ci nie odpiszę zgodnie z tym co zaznaczyłem z pomocą stosownego akronimu. To jest odpowiedni wątek i tutaj będę kontynuował dyskusję, o ile chcesz się pochylić nad problemem jaki toczy to forum. A problemem są wg mnie jałowe posty, m.in. takie jak twoje, pisane w niewłaściwych miejscach, oderwane o tematu wątku czy też bieżącego tematu dyskusji. Poważnie nie da się powstrzymać od takich postów aby utrzymać porządek, nie da się pisać bez prywatnych wycieczek, insynuacji, obrażania? Teraz chcę poświęcić czas, aby potem go mniej zmarnować i by mniej go zmarnowali inni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...