Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dziwny układ mieszkania- jak ulepszyć?


Gasia Łódź

Recommended Posts

Witam wszystkich na forum:)

 

Stałam się posiadaczką mieszkania 66 m. Niedługo zaczynam remont i zastanawiam się nad zmianami aby mieszkanie było bardziej funkcjonalne ale i mniej marnowało się miejsca.Proszę was o opinie i propozycje aranżacji.

Największe wady to mały salon, duże i nieustawne wc , brak miejsca na duża szafę (wnęka koło drzwi ma włącznik światła i domofon więc ewentualnie jakaś wąska szafka by weszła). Myślałam o przekuciu ściany między salonem i kuchnią (niestety jest na niej kaloryfer) i zaadoptowaniu w-c na garderobę.Co o tym myślicie? Czy pralkę przenieść do garderoby żeby łazienka była bardziej ustawna? Czy zostawić ścianę między salonem i kuchnią? Mieszkanie dla dwójki dorosłych i dziecka. Ten zagięty pokój ma być przeznaczony dla dziecka. Dziękuję za rady:)

 

http://images66.fotosik.pl/350/4eed2cd053156d43med.jpg

 

http://images68.fotosik.pl/351/a1e4d519fbb244f6m.jpg

Edytowane przez Gasia Łódź
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się wasza propozycja z częściowo zostawioną ścianką miedzy salonem a kuchnia. Fajna opcja była by z tym zmniejszeniem toalety ale nie jestem pewna czy to nie ściana nośna bo jest grubsza od pozostałych ( nie znam się na tym). Może ktoś zerknąć na moj plan i powiedzieć czy bedę mogla przenieść ścianę w toalecie?

Włącznik z domofonem też pewnie przeniosę, Bez sensu to umiejscawiają a potem taka dłubanina z wszystkim:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...