Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gdzie kupujecie płytki?


marcin39

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 46
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Podobnie jak Mmelisa. Obejrzałam sobie "na żywo" w salonie łazienek i w Castoramie, a potem zamówiłam w necie w sklepie internetowym, zaoszczędzając w ten sposób ok. 50 zł. na metrze, co przy 60 m2 dało tych oszczędności sporo, bo jakieś 3000 zł. Do łazienki kupowałam już w Castoramie, bo mi się spieszyło i żałuję, bo sporo przepłaciłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowąłem w sklepie z końcówkami serii i 2 gatunkiem, albo zeszłoroczną kolekcją, dużo taniej, wybór sensowny tylko wiadmo - jest tyle co na palecie i więcej nie bedzie. Ale wg mnie nie jest to problemem, z reguły wystarczy, a jak nie to można robić łączenia. Przykładowo w ten sposób kupiłem gres do pralni za 9,90 - 2 kolory, obu końcówki ok 1m2.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rgal dobrze Ci radzi. To świetne rozwiązanie jak chcesz zaoszczędzić. Ale ja stawiam na inne rozwiązania. Wolę sklepy, w którym mam zapewniony naprawdę duży wybór. Ale jak zależy Ci na oszczędności to faktycznie świetna propozycja. A swoją drogą rgal podaj namiar:)

 

Też chyba bardziej zależy mi na naprawdę dużym wymoborze. Zresztą mi jak mi, ale mojej żonie to na pewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salon łazienek stacjonarny. Wynegocjowaliśmy ceny niższe niż na necie - polecam negocjować.

 

Do salonów łazienek się ostatnio zraziłem, szukałem mozaiki z otaczaków, takich zwykłych typu "żwir". - potrzebuję tego jakies 2m2 (tyle co podłoga w kabinie prysznicowej) W sklepach wysyłkowych widziałem w cenach od 16-30 zł za plaster 30x30. Pomyślałem - pójdę do salonu łazienek moze drożej ale będę widział co kupuję. Cena mnie zabiła - najtansza mozaika z nieprzetworzonego otaczaka 55zł za plaster, lekko szlifowane na płasko - ponad 100zł za plaster. Nie wiem czy wynegocjował bym akceptowalną cenę. Pytanie tylko ile za znaną marką "dyzajnera" idzie lepsza jakośc towaru... Powiem tak, płytki w salonach są ładne, bardzo dobrze eksponowane, ale jak patrzyłem na ceny to skonczyło się na oglądaniu. I tak w 3 kolejnych krakowskich salonach. Ot tak sobie ponarzekałem :)

 

Hehe no tak :) Prawda :) A gdzie kupić? No w marketach budowlanych od groma tego leży, jest w czym wbierać

 

Co do markerów budowlanych - niby duży wybór ale jak szukam czegoś konkretnego to się zwykle okazuje że nie ma, albo w ogóle albo chwilowo, i to się tyczy nie tylko płytek. Często wychodzę z takiego kmarketu z mocnym postanowieniem żeby tu juz nie wracać. No i znowu ponarzekałem, chyba mam zły dzień :)

 

Gdzie jeszcze można kupić płytki - jakieś ostatnio upolowałem w lokalnym składzie budowlanym - i to całkiem przypadkiem bo normalnie nie prowadzą sprzedaży tego typu produktów, ale akurat wystawili kilka palet gresu na wyprzedaży. Generalnie przyzwyczajam się że na budowę często towary kupuje się nieoczekiwanie "bo akurat są w dobrej cenie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe no tak :) Prawda :) A gdzie kupić? No w marketach budowlanych od groma tego leży, jest w czym wbierać

 

Dokładnie tam gdzie najtaniej.

 

Szukam sobie pasujacej płytki, wpisuje nazwę w google + cena i szukam.

Jak nie byłam pewna czy kolor będzie pasował to zamawiam próbkę - 1 sztukę.

 

Jeżdżenie po sklepach odpada - koszt czasu i paliwa.

 

 

 

Jeśli potrzebuję na szybko płytki bylejakiej w małej ilości to najbliższy market i końcówka serii na wyprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oho, czyżby zaraz zaczęło się o tym, jak to my kobiety jesteśmy wybredne i mamy ogromne oczekiwania nawet co do płytek w kuchni czy innej łazience?:D

 

Troszkę można ponarzekać, prawda?:D od tego jeszcze nikt nie umarł. A tak poważnie to po prostu chcemy zrobić porządny remont i nie robić tego za kolejne dwa czy trzy lata. A to możliwe jest tylko wtedy, kiedy wybierzemy naprawdę ładne, pasujące nam kafelki i inne materiały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...