Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gdzie kupujecie płytki?


marcin39

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 46
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Oj wiesz, takich sklepów masz całe mnóstwo. To na który postawisz zależy przede wszystkim od tego, czego tak naprawdę oczekujesz.

 

Czego oczekuję. Hm no przede wszystkim to naprawdę dużego wyboru. Bo wiesz, chciałabym wreszcie urządzić tą swoją łazienkę naprawdę przyzwoicie i tak jak to sobie wymarzyłam, a nie za chwilę wszystko zmieniać. To byłoby bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego oczekuję. Hm no przede wszystkim to naprawdę dużego wyboru. Bo wiesz, chciałabym wreszcie urządzić tą swoją łazienkę naprawdę przyzwoicie i tak jak to sobie wymarzyłam, a nie za chwilę wszystko zmieniać. To byłoby bez sensu.

 

Jasne. Dobre podejście. Przynajmniej pozwala zaoszczędzić całkiem sporo kasy. Ja Ci powiem tak: jak robiłem ostatni remont to żona namówiła mnie na zakupy w sieci. Pewnie powiesz, żer to kompletne wariactwo i z pewnością coś w tym będzie, ale tak naprawdę okazało się, że to był najlepszy wybór jakiego mogliśmy dokonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne. Dobre podejście. Przynajmniej pozwala zaoszczędzić całkiem sporo kasy. Ja Ci powiem tak: jak robiłem ostatni remont to żona namówiła mnie na zakupy w sieci. Pewnie powiesz, żer to kompletne wariactwo i z pewnością coś w tym będzie, ale tak naprawdę okazało się, że to był najlepszy wybór jakiego mogliśmy dokonać.

 

Rzeczywiście brzmi zachęcając. Ja generalnie lubię robić zakupy w Internecie, ale co do takich kruchych przedmiotów zawsze miałam pewne obiekcje. Naczytałam się jak to kurierzy rzucają paczkami przy transporcie i chyba mi się to za mocno w głowę wgryzło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście brzmi zachęcając. Ja generalnie lubię robić zakupy w Internecie, ale co do takich kruchych przedmiotów zawsze miałam pewne obiekcje. Naczytałam się jak to kurierzy rzucają paczkami przy transporcie i chyba mi się to za mocno w głowę wgryzło.

Płytki na łazienkę to będzie cała euro paleta, tym to akurat rzucać się nie da. Zresztą przy odbiorze sprawdzisz stan i najwyżej zareklamujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście brzmi zachęcając. Ja generalnie lubię robić zakupy w Internecie, ale co do takich kruchych przedmiotów zawsze miałam pewne obiekcje. Naczytałam się jak to kurierzy rzucają paczkami przy transporcie i chyba mi się to za mocno w głowę wgryzło.

 

Miałem podobne zdanie, ale okazało się, że to moja żonka miała jak zwykle rację. Ale do rzeczy: jak trafisz na porządny sklep to z paczką nic złego się nie stanie. My wybraliśmy twojelazienki.pl i powiem Ci, że to był strzał w dziesiątkę. W Jednym miejscu kupiliśmy płytki, klej i fugi i nawet z domu nie wychodziliśmy więc naprawdę idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 years później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...