Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Szkolenie / warsztaty


Kominki Piotr Batura

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam

 

Czekaj czekaj.Jak widzisz zainteresowanie jest to nie ulega żadnej wątpliwości.Powiedz tak poważnie po co tu zakładasz nowy wątek jak masz bloga???;).O czym informujesz już podając link w pierwszym poście.Chciałbym spytać jak ktoś przyjedzie na full opcje gdzie będzie zakwaterowany???Jaki jest koszt tych warsztatów.Jeśli ominąłem coś popraw mnie.Pytał mnie mój znajomy z Żelechowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wszystkiego się dowiem. Sprawdzę czy jest w pobliżu jakiś fajny hotelik albo agroturystyka (może ktoś podpowie?). Sam będę potrzebował kwatery. Chodzi o miejscowość Szczęsne pod Grodziskiem Mazowieckim. Na temat opłaty pogadam z współorganizatorem. Myślę, że nie więcej jak 30-50 zł za dzień, lub 100-120 dla full opcji. Na pewno nie więcej. Najchętniej zrezygnowałbym z opłaty...Wszystko w łapkach sponsorów. Pytałem Admina czy nie chcieliby filmiku nakręcić dla potrzeb FM. Na razie milczą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin szkolenia to 12-15 stycznia 2014. Dziś - jutro ułożę program i opowiem o ustaleniach. Mam już zgłoszenia. Ciekawe osoby się interesują...:)

 

 

 

Oczywiście 2015...

Edytowane przez Kominki Piotr Batura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin jest na "zapalenie płuc" również dla mnie. Musiałem się zebrać w kilkanaście dni... Czworaczki miały mieszkanie zagwarantowane na 5 lat. 16 stycznia mają piąte urodziny. Jutro w mediach pojawi się ulotka o szkoleniu, rożnymi kanałami ruszy mailing do firm. Chyba długo nie będę czekał na pozostałych uczestników.

 

Nie wiem czy będzie podobne szkolenie. Takich akcji się nie planuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawią się zmiany w projekcie. Jedna to piec chlebowy, który postanowiłem wcisnąć w konstrukcję na życzenie gospodyni. Druga to problem natury estetycznej. Mama czworaczków nie toleruje zieleni;)...No i zrobił się mały problem, który udało się na szczęście rozwiązać...

 

Drzwiczki do pieca chlebowego będą raczej z lewej strony...

 

http://blog.kominki-batura.pl/zmiana-koncepcji-pieca-czworaczkow/

wizualizacja1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trwają prace przygotowawcze do budowy piecokominka. Trzeba zrobić wylewkę i zaadoptować komin. Zajmie się tym tato czworaczków...http://blog.kominki-batura.pl/przygotowania-do-szkolenia/

 

Relacja z prac będzie sukcesywnie pojawiać się na blogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...