Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pilnie potrzebna rada :)


kajkak

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów. Pilnie potrzebuję porady kogoś doświadczonego. Otóż kilka dni temu wraz z mężem dostaliśmy klucze do mieszkania i kompletnie nie mam pomysłu na kuchnię, a może bardziej na szafę. Mieszkanie ogólnie jest spore jak na naszą 2 (ponad 68 m2) ale kiedyś przyjdą dzieci i nie chcemy zagracać pomieszczeń nie wiadomo iloma szafami. Zresztą nie wyobrażam sobie żeby w korytarzu nie było szafy. I tu pojawia się problem bo nasz korytarz jest mały do tego mieszkanie jest przystosowane dla osób niepełnosprawnych więc ciężko nam coś wstawić. I tak pomyśleliśmy żeby cofnąć trochę szafę w głąb kuchni właśnie od strony korytarza i zrobić taką szafę wnękową w miejscu drzwi do kuchni od str korytarza. Oczywiście kosztem kuchni...i się zastanawiam czy to ma sens. Kuchnia ma być otwarta na salon...Mam nadzieję, że ktoś zrozumiał co mam na myśli. Poniżej wstawiam plan pomieszczenia

[ATTACH=CONFIG]293674[/ATTACH]kkkk.jpgkkkk.jpg

kuchnia.jpg

Edytowane przez kajkak
obrazek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bardzo proszę o pomoc. Co można ulepszyć w tym projekcie? Oczywiście nie uwzględniałam szafek górnych. Nie bardzo podoba mi się lodówka stojąca w końcu kuchni (lodówka ma być wolno stojąca) Chciałam mieć piekarnik zabudowany i osobno płytę indukcyjną, ale pan który ma nam robić meble jak na razie widzi to tak jak na rysunku. Zastanawiam się jak to ulepszyć...Może jeszcze jakieś blaty pod oknem? Wymiary kuchni to 270/254. Pomocy pppp.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm jeśli kuchnia będzie w kształcie U to myślisz, że się zbytnio nie zmniejszy i nie zrobi się za ciasno? Jakoś się tego boję :/ Wyjścia do zlewu i zmywarki są na ścianie na wprost od wejścia i czy to nie będzie za dużo zachodu przekłuwanie wszystkiego na ścianę pod oknem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Hej. Możecie mi pomóc w wyborze paneli? Waham się między dwoma kolorami: dąb bielony średni bądź jasny marki Quick Step:

http://www.quick-step.com.pl/laminat...y-sredni-deska

http://www.quick-step.com.pl/laminat...ny-jasny-deska

Jeżeli chodzi o kolor ścian to nie mam jeszcze pomysłu, wiem tylko że chcę jasne meble i szarą sofę. Panele będą położone w salonie, 2 pokojach i części korytarza. Kuchnia będzie otwarta na salon więc chciałabym, żeby współgrało wszystko z kolorystycznie. Meble w kuchni będą jasne coś tego typu:

Zastanawiam się także jaki kolor drzwi wybrać, żeby nie było za ciemno...

1 kuchnia-w-drewnie bardzo ładna.jpg

miodowe-fronty-w-kuchni-dodaj-jej-2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcą mi się otworzyć linki do paneli. Ale bardzo ładna jest kuchnia nr 1 z tymi jasnymi panelami. Natomiast do drugiej kuchni widziałabym panele w odcieniu jasnoszarym lub białe. Jedna i druga koncepcja pasuje do szarej sofy:) Stolarka może pod kolor podłóg? (poczytaj wątek o dobraniu podłogi/drzwi/okna) Edytowane przez ana289
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawiam jeszcze raz linki do paneli:

http://www.quick-step.com.pl/laminat/elite/UE1492_dab-bielony-sredni-deska

http://www.quick-step.com.pl/laminat/elite/UE1491_dab-bielony-jasny-deska

Szczerze mówiąc wszyscy namawiają mnie na ten dąb średni, a mąż już w ogóle nie chce słyszeć o innym ;) W kuchni będą zapewne jasne płytki plus jasne meble i w kuchni i w salonie. Może nie będzie to źle wyglądać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kajkak - teraz widzę panele i rzeczywiście (przynajmniej na moim monitorze) ten dąb średni ładniejszy:)

Jaki kolor mebli, ścian i sofy planujesz?

Do takiej podłogi widziałabym złamaną biel w meblach - ewentualnie w salonie pod kolor podłogi. No i z szarością ładnie by pasowało:)

Daj znać co wybrałaś:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ana289 mąż strasznie napalił się na ten dąb średni. Mówi, że to taki przyjemny ciepły kolor więc już chyba tak zostanie ;) Tylko teraz mam problem z meblami, zawsze myślałam o czymś w jasnym drenie coś jak te meble z forte czy brw, ale teraz się boję że będzie za dużo tej faktury drewna :confused: Kanapa nędzie na pewno w odcieniach szarości i to jedyna pewna rzecz :) 715x0.jpgh (2).jpg715x0 (1).jpgM138_CANCAN1_DSAJ,llSUwmGcZlOY5YVUlA.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...