Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Duża męska sypialnia 23m^2 aranżacja


poozdropowicz

Recommended Posts

Witam. Niedługo wyprowadzam sie od rodziców do własnego mieszkania gdzie bede mieszkał sam (23lat) Mam problem z umeblowaniem/ aranżacją sypialni. Nie mam pomysłu co tam wstawić bo sypialnia jest dosyć duza 6x3.8m. Czytałem że do dużego pokoju wstawiamy duże rzeczy i to mi sie podoba, ma być konkretnie- to co potrzebne ale nie za pusto. Szafa, komoda- OK co jeszcze? TV odpada bo za ścianą będę miał jeszcze większy salon. Zostaje kwestia kolorów. Chciałbym pomalować ściany na jakieś szare/ciemnoszare/ białe/czarne/czekoladowe (ciemne) kolory podoba mi się czerwony ale raczej nie bedzie pasował do szarego :/ podoba mi się taki mural http://pixers.pl/fototapety/inspiracje/ponad-chmurami/1638 ale nie wiem czy to dobry pomysł. Telewizor byłby fajnym pomysłem ale troche głupio go tutaj wtawiać jak za ścianą będe miał salon :( Proszę o jakies porady bo kompletnie nie mam pomysłu..

Pokój :

http://i62.tinypic.com/286wncn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi "po lewej" na korytarz, "u dołu" do salonu.

Sylw. półeczka na książki i jakies zdjęcia dopiero dzisiaj mi wpadła do głowy. Nie napisałem jeszcze o 3 pokoju ale raczej zostawie go w spokoju na razie bo ciężko bedzie mi zapełnić te dwa. Pomyślałem też o niewielkim okrągłym stole z dwoma- trzema krzesełkami na który mógłbym położyć laptopa ewentualnie zjesc romantyczna kolacje :D Mam też dwa spore głośniki które chciałbym podłączyć i postawić np na komodzie ? czy to zły pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...