Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pomóżmy Nikoli!


Recommended Posts

a czy to bylby spam, gdyby do kazdej informacji, ktora dostajemy na temat nowej wiadomosci w sledzonym watku, dodawany byl link do watku o Nikoli albo informacja o akcji? Moze warto sprobowac? Na pewno jeszcze nie wszyscy na Forum wiedza o tej zbiorce pieniedzy, a przeciez kazde 50 zl zbliza nas do celu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 281
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

tak, tak....

już drukuję info i rozdaję kolegom z pracy. Sama zrobię przelew w domu. Mam roczne bliźniaki. Jedno miało problemy z sercem i wiem (?) jak to jest, kiedy dziecko chore..

 

A wydawało mi się, że jestem uważnym czytelnikiem FORUM, a jednak przegapiłam i dopiero dziś... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cegiełki na pamiatkę? Świetny pomysł, uważam! Tylko że pewnie tym razem nie zdążyłoby się z tym przed końcem...

 

A swoją drogą czy na tę operację pieniądze są zbierane TYLKO na Forum Muratora? Chyba niemożliwe.

 

Pozdrowienia -

 

Aha!

 

To mówiłem ja - trach (piszę kto, bo nie jestem zalogowany)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ożywił się dziś ten wątek...widać, że wakacje się skończyły :) nie tylko Forumowiczom ale i wykonawcom...

Na początku lipca wysłałam do wykonawców informację o prowadzonej na Forum akcji dla Nikoli z prośbą o przyłączenie się do niej.

Dziś otrzymałam odpowiedź pozytywną od wykonawcy mojego kominka - Firmy ASKOT z Rybnika

Wykonawca solidny to i moją prośbę potraktował rzetelnie...

Czyli znowu jeden krok bliżej do celu... :)

[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...