Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pomóżmy Nikoli!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 281
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Poniewaz Forumowicze maja rozne sposoby przegladania Forum, moga nie trafic na ten watek.

Proponuje, zeby do standardowego powiadomienia o odpowiedzi, jakie sie dostaje przy sledzeniu watku, dolaczyc odsylacz do watku Pomozmy malej Nikoli! albo krotka informacje o tej akcji.

Pozdrawiam

ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i ja podzielę się swoim pomysłem, o którym pisałam już wcześniej.

Napisałam listy-prośby do firm-wykonawców mojego domu. Wkleiłam treść pierwszego postu Redakcji w tym wątku, podałam ile pieniędzy zostało zebranych i ile trzeba jeszcze zebrać i wysłałam :) , zobaczymy co z tego wyniknie.

Wczoraj przy okazji zakupów w składzie budowlanym, zupełnie przypadkowo miałam okazję uczestniczyć w prezentacji, szkoleniu zorganizowanym dla pracowników tego składu oraz właścicieli firm budowlanych, które tam się zaopatrują.

W czasie przerw oczywiście nie omieszkałam wspomieć o akcji prowadzonej na Forum. Prosili o przysłanie listów, co uczyniłam...a nuż się uda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy i mamy bardzo pomyślną wiadomość:

Zebrano już52 000 (brakuje 25 000). Słuchajcie, to wielka radość, gdy cel jest naprawdę coraz bliżej!

____________________________________

Pamiętajcie o właściwym wypełnieniu przekazu:

KONTO:

Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niesłyszących i Niedosłyszących „Człowiek - Człowiekowi”

ul. Pstrowskiego 1; 01-943 Warszawa

 

PKO S.A. IV O/W-wa

47 1240 1053 1111 0000 0443 2036

 

koniecznie (!!!) z dopiskiem:

Na zakup implantu ślimakowego dla Nikoli Żybury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch lat, dzieki pieniążkom Wielkiej Orkiestry Swiatecznej Pomocy wszystkie dzieci w 2 dobie życia maja robione przesiewowe badania słuchu.

Dzieki tym badaniom dowiedzielismy, ze mój wnuczek ma problemy ze słuchem. Przezyliśmy koszmar :cry: Tylko dzięki tak wczesnym badaniom mozna było wykryc nieprawidłowości. Dziś Mateuszek ma 11 miesięcy i słyszy w 100% :lol:

 

Dokładam się dla Nikoli, bo wiem co to znaczy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączyłam z przyjemnością, sama od kilku lat aktywnie pomagam niepełnosprawnym maluchom z Ząbkowskiego Koła Dzieci Niepełnosprawnych.

Ich wdzięczność nie zna granic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...