Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

stol drewno i beton - bedzie pasowal?


kalamia

Recommended Posts

Ciekawy, chociaż pozostaje kwestia wysokości, no i rozmiarów - przy takich raczej widzę go w większej przestrzeni, inaczej ją zdominuje. Przy okazji, jakie to są materiały konkretnie? Wygląda solidnie, ale wiadomo że drewno bywa różne, tak samo beton czy sam cement. A tu się zdecydowanie liczy jakość ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem też nie bardzo, bo wg.mnie robi ci się trochę za dużo konkurencyjnych, mocnych zestawień: ciemne drewno, jasne drewno, beton i jeszcze cegła...każda rzecz osobno jest na pewno bardzo atrakcyjna, i każda z tych rzeczy spokojnie mogłaby być "mocnym punktem" we wnętrzu, ale obawiam się, że przy takim silnym zestawieniu łatwo jest utracić myśl przewodnią...ale sam stół jest strasznie fajny i baaardzo mi się podoba:-) A pomyślałaś czy np. zamiast cegły nie powtórzyć na ścianie betonu? Jeśli interesowałby cię beton artystyczny na ścianie to daj znać na pw, chętnie doradzę, bo tutaj, z tego co zrozumiałam nie powinno się wklejać żadnych linków:-) pozdrawiam ania :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę ze walnąłem gafę .W Polsce temat betonu w domu jest dość nowy .Tu w stanach jest teraz na topie.Od kilku lat sam bawię się betonem i mogę podzielić się swoim doświadczeniem .Uwazam ze łączenie drewna z betonem daje niesamowity efekt.wkleilbym jakieś zdjęcie ale modem potraktuje to jako reklamę i usunie.Chyba ze .....nowy temat pociągnąć o betonie architektonicznym w mieszkaniu ,jestem nowy na tym forum i jeszcze wszystkiego nie pojąłem .Zostalo jeszcze PW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy betonem artystycznym mozna oblozyc wylane schody ,jezeli tak to jak to zrobic? pozdrawiam

Tak jak była mowa wyżej, można też nałożyć - na pewno to wymaga więcej roboty niż np. płyty, ale z drugiej strony też efekt dużo fajniejszy. No i można wszystko kontrolować, od materiałow (porządny cement+dodatki), przez wykonanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janu***
Ale to jest paskudne... Wolałabym ławkę, jak to nazywasz...

 

Sto lat za murzynami. ;( Na forach można śmiało robić badania społeczne i wnioskować na jakim szczeblu rozwoju dana grupa jest. ;) Dokładnie co kraj to obyczaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...