Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

zmiana rozkładu mieszkania


asicka

Recommended Posts

67 m.jpg

 

Zwracam się do Państwa z ogromną prośbą. Razem z mężem chcemy kupić mieszkanie, które w projekcie jest 4- pokojowe. My chcemy przerobić je na 3- pokoje, powiększając zatem salon z aneksem kuchennym, tak aby miał pow. 25 m. W kuchni zależy mi na tym aby była wyspa albo półwysep. Również chciałabym wydzielić miejsce na pomieszczenie gospodarcze oraz tak aby szafa była w korytarzu.

Ścianki działowe można dowolnie modyfikować, natomiast ścian nośnych nie można zmieniać. Dodatkowo kuchnia powinna być wokół miejsca tak jak w projekcie, gdyż są tam wszystkie przyłącza, ewentualnie można zmienić jej położenie.

 

Jeżeli mają Państwo jakieś pomysły proszę o podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez tytułu.jpg

 

W takim razie załączam jeszcze rzut z wymiarami, niewiem czy będą widoczne po powiększeniu, ale tylko takie coś udało mi się zrobić :) Chciałabym zaznaczyć że pomiędzy balkonami znajduje się również bardzo duże okno więc szafki kuchenne zasłoniłyby jego część :( Jeżeli ktoś z Państwa ma jakiś pomysł to proszę dać znać :D Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź.

Mam jednak problem - po cofnięciu ścianki kuchnia/sypialnia - przejście pomiędzy łóżkiem a ścianą ma około 40 cm.

Myślę, czy nie zrobić tej ścianki na równo, problem w tym, że będzie tylko 23cm pomiędzy ścianą a oknem w kuchni,

Okno zaczyna się na wysokości.. 51cm.

Może macie jakieś pomysły na aranżacje kuchni?

Będziemy wdzięczni za każdą poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego ważne są wymiary pomieszczeń. Z proporcji mebli na planie wynika, że między łóżkiem a ścianą jest dobre 60 cm.

Czyli na planie meble mogą mieć zaniżone wymiary aby mieszkanie wydawało się większe niż jest w rzeczywistosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...