Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Szykam zduna z okolic Katowic


Stasiu

Recommended Posts

Witam szukam zduna z okolic Katowic chętnego do pracy z niekosmicznymi cenami , czy ktoś może kogoś polecić .Chciałem zrobić jeden duży piec kaflowy albo dwa mniejsze w ramie , znalazłem do rozebrania piece kaflowe , ale znani mi zduni (z OLX) nie chcą się tego podjąć , oni najlepiej z nowych materiałów żeby "skasować jak za zboże"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklepów GS w życiu nigdzie nie widziałem , a takie "bydle" waży ze 300kg , jak to wnieść do mieszkania na piętrze , a np tu: http://www.szalonymax.pl/pol_m_Piece-wolnostojace-kozy_Piece-na-drewno-z-ceramika-i-kaflowe-763.html ceny zawrotne , w Katowicach to widziałem rolnika owszem albo metalowe , ale w żadnym z nich nie ma pieców kaflowych w ramie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklepów GS w życiu nigdzie nie widziałem , a takie "bydle" waży ze 300kg , jak to wnieść do mieszkania na piętrze , a np tu: http://www.szalonymax.pl/pol_m_Piece-wolnostojace-kozy_Piece-na-drewno-z-ceramika-i-kaflowe-763.html ceny zawrotne , w Katowicach to widziałem rolnika owszem albo metalowe , ale w żadnym z nich nie ma pieców kaflowych w ramie

 

ceny zawrotne

 

Dobry weekendowy żart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

GS Katowice Przyszowice ul Spółdzielcza 27 .

 

Jakie ?? Katowice - Przyszowice , w Katowicach nie ma takiej miejscowości/dzielnicy

 

 

 

Jak chcesz zgrywać GOŚCIA Z WIELKIEGO MIASTA to i za zduna płać.....

 

Ja nikogo nie zgrywam , mieszkam w Katowicach (jak cała moja i mojej żony rodzina) , na wsi nie mam żadnej rodziny więc tam nie jeźdżę więc skont mam wiedzieć , o sklepach GS ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek jak do GS-u pod Grodziskiem rano nie zajedzie, to dzień uznaje za stracony...:rolleyes:

 

Stasiu. Tanio to już było...Znałem zduna co brał 200 zł angielkę - za robociznę...Ale zmarło mu się jakieś 10 wiosen temu. Teraz jego syn robi u mojego kolegi, też za 200 od angielki. Ale ta angielka już do tanich nie należy...Takie czasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie jeździsz na wieś , wiedziałbyś że tam albo maja porządne kominki albo centralne ogrzewanie ..

Forest podał dobry namiar jak TANIO rozwiązać Twój problem ....ale trzeba dźwigać taki gotowiec w ramie, co niestety Tobie nie odpowiada .

 

Wiem , wiem że ci ze wsi, to teraz majętni ludzie , nie to co ci z miasta co żyją za 1750 zł brutto , jak ja , więc centralnego albo kominka sobie nie zapodam , co do pieców w ramie , doczytałem u wujka googla że to złe rozwiązanie , bo piece transportowane w całości mają tendencje do rozszczelniania się , ile w tym prawdy , ja niestety nie wiem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months później...
Mogę dać Ci kontakt do pana Nowickiego, który na pewno ma siedzibę w Katowicach tel: 533 53 50 50. Dla mnie robił kominek od podstaw, ale najlepiej będzie jak zadzwonisz i sam się wypytasz. Już długo działa w tym fachu, więc może on by się podjął wykonania takiej inwestycji.

 

O i firma z poznania robiła kominek, była świetna i firma z katowic też , pozazdrościć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...