Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak urządzić dodatkowy pokój - proszę o pomoc


maksimini

Recommended Posts

Na parterze mam dodatkowy pokój, na którego urządzenie nie mam koncepcji. Pokój ma drzwi balkonowe prowadzące na taras. Chciałabym aby pokój pełnił trzy funkcje - chcę tam umieścić pianino, bibliotekę i jakieś łóżko aby móc przenocować gościa. Dobrze byłoby gdyby zmieścił się też jakiś fotel, chyba że umieszczę tam kanapę/sofę z funkcją spania - wtedy fotel jest niepotrzebny. Dodam tylko, że pokój będzie miał 3 m wysokości a nie tak jak na załączonym rzucie 2,6 m (jeśli to w ogóle ma jakieś znaczenie). Jak urządzić ten pokój, da się to wszystko zmieścić? Co najwyżej mogę zrezygnować z biblioteki, którą mogę umieścić w innym miejscu domu. Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

gabinet.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://images67.fotosik.pl/642/685d3c9b777a7bd9gen.jpg

 

Przy drzwiach wysokie regały na książki

Kanapa dwuosobowa rozkładana lub fotel-amerykanka. Potem znów regał. Jeśli w pokoju ma być też miejsce do pisania, to w tym miejscu zamiast regału sekretarzyk . Po przeciwnej stronie pianino, obok pianina na ścianie fototapeta np. z ulubioną partyturą.

Nad rządkiem regałów reflektorki oświetlające ich zawartość. nad pianinem zwisająca lampa lub dwie. Przy kanapie kinkiet z regulowanym ramieniem do czytania.

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...